Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   Rossmann

Vízálló szempillaspirál, mely dúsít és hosszabbít. Vastag keféjén egyenletesen eloszlatható a festék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

arybaba2

2013. június 12.

Hasznaltam egy ideig mara mar teljesen kifogyott.Valamennyire hosszabitott es dusitott is.Ha nem lenne ennyire erzekeny szemem lehet ujravennem,de szeretek kiserletezni is.;)szerintemntokeletesen vizallo.ha valaminek elkenodik az nem amiatt lesz mert rossz a spiral hanem pl. Zsiros a bore.
Update:most kerult kidobasra es mar eleg koros volt de a spiralja helyenkent eleg csunyan osszeragadt es ronda volt.Vagyis hasznalhatatlan.De mit varok ennyi penzert es kb. lehet tobb mint masfel evesen?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 12.

Nicu

2012. augusztus 8.

Leárazva vettem meg, örültem is neki. De az eredmény... Mintha semmit se tettem volna fel, úgy néz ki, még több réteg után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Babec

2012. augusztus 8.

Lehet a bőrtípusommal van probléma, de nekem egy idő után szürke monoklit csinált.
Hozzáteszem, ezt javítani könnyű, de használat után mintha fel sem kentem volna - se nem lett sűrűbb, se nem lett hosszabb a pillám. Második rétegben sem sokkal drámaibb =\
Hozzáteszem, egy 1800 Ft-os spirál sem csinált többet, úgyhogy az ára miatt jár a 3 *

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

sztike

2012. július 15.

Nekem tökéletesen bevált. Még sminklemosóval is alig jön le. Olcsó volt és nekem tökéletes. Kicsit beszáradt ugyan 1 év alatt, de több márka vízálló spiráljánál olvastam ezt. Ha elfogy, újra ilyet fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

missmisfit

2012. július 8.

Nem vízálló. Nekem lefolyt a szemem alá és monoklit csinált. Egyszer tóvízben, egyszer zuhany alatt próbáltam. Mindkétszer kudarcot vallott.
Egyébként meg nem dúsít és nem is hosszabbít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Egyébként meg nem dúsít és nem is hosszabbít.

meow

2012. június 16.

a "vízálló" jelző miatt vettem meg, és tényleg zseniális a spirál ebből a szempontból. könnyen felvihető vele a festék, viszont az én pilláim nem lettek dúsabbak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

Cu2tka-baba

2012. május 25.

Ez egy olcsó és jó megoldás. Nem kell csodákat várni tőle, de amit ígér azt betartja. Dúsít is és hosszabbít is, bár én rétegeztem a szebb hatásért. A vízállósága viszont megkérdőjelezhetetlen, nekem még ha elfelejtettem lemosni akkor fürdéskor sem jött le. Ár érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 25.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag