LR

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. május 30.

Lelőhely:   tanácsadók, online

Virágos - Zöld - Elegáns

Inspiráló, álomszerű és érzéki! Törékeny kardliliom, vanília, kerti vaníliavirág és fehér pézsma elragadó illatösszetétele érzéki, nőies aurát és bájos eleganciát kölcsönöz viselőjének.

buzavirag

2018. április 22.

Anno ez volt az első parfüm amit páromtól kaptam. Az akkori tinédzser énem jut eszembe erről az illatról. Nagyon szerettem, tartós volt, nőies, finom édesebb illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Geraniol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol