Luksja

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FerJuci, Módosítva: 2014. április 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Wildflow

2015. március 12.

Megtetszett a csomagolás és az illata, elhoztam az utolsó darabot a polcról. Használva már kevésbé vagyok oda érte, nekem túl nagy és nehéz, és az illata sem olyan finom, mint gondoltam. Nem szárít ki, finom a habja, de nem hiszem, hogy még egyszer megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.