Lush

Ár:   2390 Ft és 4250 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   95 g és 240 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fonofanni, az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   2390 Ft és 4250 Ft
Kiszerelés:   95 g és 240 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"Egyszerű, mégis pompás folyékony arclemosó rohanós napokra, amikor szeretnéd gyorsan megtisztítani a bőröd és már mennél is a dolgaid után.

Úgy készül, hogy friss dendrobium orchideát egész éjszakára mandulaolajba áztatunk, majd szűréssel eltávolítjuk a szirmokat. A virágokból kioldódott anyagokkal gazdagított mandulaolaj lesz az arclemosó alapja. Bájosan könnyű illatot adunk hozzá, melyet kerti loncból és ilang-ilangból kevertünk ki.

A 9 to 5 gyengéden eltávolít minden szennyeződést, zsírt és sminket, mégpedig anélkül, hogy dörzsölnöd kellene az arcod. Frissnek és tisztának fogod érezni magad: készen állsz, hogy elkezdd a napot. Ha reggelire töltesz magadnak egy csésze becsvágyat is, biztos a siker!

Ez egy nagyon régi formula, melyet Mark még pályafutásának elején dolgozott ki, amikor elkezdett csodás, hagyományos növényi alapanyagok ihlette kozmetikumokat készíteni. Ez az arclemosó később sem hagyta el őt. Rengetegen kérték, hogy újra kapható legyen, ezért visszahoztuk eredeti fényében, csak éppen új nevet adtunk neki, melyet egy Dolly Parton dalból vettünk. Szükség is van rá, mert tudjuk, hogy manapság a nők nagyon elfoglaltak."

SzarkaVivien

2019. december 17.

A vattakorongos verzió eredetije. Még mindig nagyon jól puhítja a bőröm, viszont a vattakorongossal sokkal jobban el tudtam távolítani a felesleges szennyeződéseket az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

googles

2019. augusztus 20.

Update
Lepontozom, mert annyira nem tisztit tokeletesen, mint amit elvarnek, es zavar az a tapados erzes, mit maga utan hagy. Nem kedvencem sajnos.

Most szereztem be, eddig teljesen jol teljesit nalam. Egy dolog zavar csak benne, hogy parabenekkel van tartositva. Amugy puha, apol, a mandulaolaj szimpatikus es jotekony, telen jo egy ilyen lemoso nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Update

drde96

2019. július 10.

Sminklemosónak használom vattakoronggal minden este 8 hónapja. Alapozót és szempillaspirált is eltávolít, (persze előtte langyos vízzel leöblítem az arcom, hogy a szempillaspirált feloldjam) nem szárítja ki a bőrt, de zsírossá sem teszi. A használatot követően langyos vízzel leöblítem az arcom és egy kis törlővel szárazra törlöm, de csak ritkán szokott folt keletkezni rajta, mert tényleg rendesen letisztítja a sminket. A flakonon javasolt használatot én nem ajánlom, nagyon rövid időn belül elfogyna és nekem nem is vált be, viszont vattakoronggal tökéletes. Ami pedig talán a legjobb, hogy nagyon sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Black Fairy

2019. június 28.

Én vattakoronggal szoktam áttörölni vele az arcom (tudom, nem így írja a használati utasítás, de amit a flakon javasolt nem jött be). Ez a termék fantasztikus! Igaz én nem sminklemosásra használom - nem is értem, miért használnám arra, ez inkább befejező lépés (szemfesték lemosó, micellásvíz, ez, hidratálás), vagy nap indító (amikor ez a lusta nőszemély - én - kihagyom a rendes vizes-arctisztítós arcmosást).
Ha nem mosom rendesen az arcomat (pl marad egy kis smink valahogy rajta, vagy rossz terméket használok rá), mindig kipattogok meg több mitesszerem lesz, viszont ez a termék tökéletesen elég a bőrömnek...Nem zsírosodik az arcom, akkor se, ha nem használom a szokásos termékeimet. Egyáltalán nem szárít, az illata nem tetszik, de nem is zavaró.

Bár...sikerült leélnem 10 évet úgy, hogy mindössze két (ezenkívül) "arctejet" használtam, és nem mondanám, hogy nélkülözhetetlen darabja az arctisztítási rutinomnak, fantasztikus termék, és szerintem nyaralásra ezt fogom magammal vinni, mert kényelmes a használata, és hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

pankusz

2019. június 2.

Több alkalommal vásároltam újra az évek során, nagyon jó terméknek tartom. Kíméletesen de nagyon hatékonyan tisztítja a bőröm, a sminket is leviszi. Különösen a szemem miatt szeretem ezt használni mert az nagyon érzékeny, viszont ez irritáció nélkül tisztiítja meg a szempilláimat és viszi le a vízálló spirált is. A bőröm utána puha és selymes. Az illatát szeretem, az orchidea és a mandula különös házassága ez amire elsőre furcsa de idővel megszerettem. Jó szívvel ajánlom érzékeny bőrre is, sőt nekem kombinált is a bőröm, de nem nehezíti el, nem zsírosítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 2.

KataMayaNagy

2019. május 26.

Kellemes illat, jó összetevők, gondoltam kipróbálom. Nem szerettem eddig a sűrű arctisztítókat, de ez valami más. Nem kell sok belőle, és szép puha lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

agen

2018. december 20.

Sógornőm passzolta le nekem és milyen jól tette. Nem használom minden nap, csak tényleg rohanós reggeleken meg ennek ellentmondva hétvégente. Oka pedig az, hogy annyira puha lesz tőle az arcom, mint semmi mástól. A sminkeltávolításról nem tudok nyilatkozni, mert csak reggel használom. Nem értem, akik az illatára panaszkodnak, szerintem annyira kellemes növényi illat, semmi zavaró nincs benne, tiszta, egyszerű. Egyelőre nem érzem a késztetést, hogy majd újra vegyem, de ki tudja. A kis kiszerelés is nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 20.

hzsvitamin

2018. november 18.

Nem kedvenc, de szeretem. Szeretem az illatát, nagyon természetes, és puha tőle a bőröm. Az érzékeny bőrömet sem irritálja, sőt, lehet, hogy még nyugtatja is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

mafalda

2018. május 23.

Sajnos nem jött be. Az illata borzalmas, sőt nekem inkább szag. Büdös rohadt virág, ami már saját ázott levében poshad.... A hatása semmi, a sminket nem szedte le, hiába töröltem át vattával 3x. Majd a micellás víz megoldotta. Ráadásul csípte a böröm, ami nem túl érzékeny, elég ritka, hogy vmi irritálja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Lorna

2018. február 10.

Kis mintát kaptam rendeléshez ebből a tejes állagú lemosóból, úgyhogy nem ismertük egymást meg túl alaposan, kb. kettő alkalomra volt elég. Ennyi idő alatt nem éreztem, hogy szárítottá volna az arcomat. Az illata miatt viszont nem fogjuk jobban megismerni egymást, mert nekem - ahogy egy hároméves mondaná - nagyon fúj volt. Biztos nem venném meg teljes kiszerelésben. Az illat az szubjektív dolog, úgyhogy nem pontozom le annyira emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Triethanolamine, Cetearyl Alcohol
Tisztítószerek: Triethanolamine
Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.