Lush

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: veronika21, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Halmozd el a bőröd a rozmaringos-levendulás habfürdő lágyan gyógyító csókjaival. Olvadj el a Dél-Franciaország levendulás és rozmaringos aromáival illatosított, paradicsomi fürdővízben. Dőlj hátra és hagyd, hogy a gondjaid kipukkadjanak, akár a buborékok, miközben extra szűz kókuszolaj simogatja a bőröd."

Flanna

2019. április 2.

Nem igazán vagyok levendula-rajongó, ajándékba kaptam. De őszintén egyáltalán nem volt zavaró az illata emiatt, nem volt tömény. Vizsgaidőszakban igazi megmentő volt! Ráadásul harmadszorra használtam csak el, megéri ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

naiyah

2019. február 27.

én is egészben használtam el, többször is újra vásároltam, csodás levendula mámor

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

stylo

2017. december 9.

Hja.....hogy ezt több részletben kell elhasználni.... :-)))))
Csak bedobtam a kádba és ráengedtem a vizet. Közben telefonáltam egy gyorsat meg elolvastam pár mailt. Olyan gigantikus habfelhő fogadott, mire visszaértem, hogy elállt a szavam egy pillanatra. Bár ez így akkora poén, hogy ha újra veszem, talán akkor is az egészet bedobom egyszerre. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 9.

Hja.....hogy ezt több részletben kell elhasználni.... :-)))))

saladhunter

2017. február 22.

Nagyon imádom ezt a habfürdőt. Finom illat szép habok. Csillagos ötös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Nagyon imádom ezt a habfürdőt. Finom illat szép habok. Csillagos ötös

v.szilvia789

2014. február 7.

Alapvetően nem rajongok a levenduláért, mert a Neoranormon jut róla eszembe és minden más levendulás cuccról is. Boltban néhányszor megszaglásztam, de sosem vettem. Amit kipróbáltam, azt ajándékba kaptam, és nem úgy néz ki, mint itt a képen. Sokkal halványabb lila, inkább fehér és nincs benne már levendula ágacska. Az illata viszont kellemes, nem dominál benne a levendula,sikerült kiegyensúlyozniuk. A többi Lush habfürdőhöz képest sokkal kisebb habot képez. Gondoltam egy harmad elég, max. egy fél, mint a többiből, de ahogy belemorzsoltam nem igazán akart habzani. Végül beletettem az egészet, de így sem úsztam a habokban. Talán azért lehet, mert eléggé elöl szerepel a kókusz olaj a habzó anyag rovására, amit érezni is lehet, mert szinte csúszkáltam a kádban, annyira lehetett érezni a kioldódott olajat. A bőrt így nem is szárította ki. Összességében kellemes volt használni, de nem kiadós, magamnak nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 7.

meaviolet

2013. december 22.

Érdemes egyébként úgy felhasználni, hogy nem egyben dobjuk bele a vízbe, hanem többfelé vágjuk, mert így is nagy és sokáig elegendő habot képez, és tovább is kitart, mintha egy fürdésnél használjuk fel. A kókuszolajtól picit krémes lesz a víz, és érezni is ahogy bevonja a bőrünket.

Nagyon nyugtató és jó érzés a nagy habban üldögélni, és miután kiszálltam belőle, teljesen ellazultnak és nyugodtnak éreztem magam, habár azt az extra hidratálást nem nagyon éreztem. A kádat nem fogta meg, de még sokáig uralkodott bent a levendula jótékony illata, illetve rajtam is érezhető volt még jó darabig.

Képek itt: http://nailpolishmaniac.blogspot.hu/2013/12/relax-lush-french-kiss-habfurdo.html

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

babyface

2013. január 27.

nagy levendulamániás vagyok úgyhogy ez a termék is benne van a top 5 levendulás termékeimben! :) a the comforter mellett ez a másik nagy kedvenc habfürdőm a lush-tól. bár az ára elég borsos én mégis egyben szoktam beletenni a fürdővízbe (nem bírom, ha a fele ott árválkodik a polcomon :) ) néha igazán megérdemel ennyi kényeztetést az ember lánya ;) a lush habfürdőitől megszokott hatalmas hab és semmihez sem hasonlítható lágy fürdővíz...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Yndre

2013. január 27.

Szerintem ez az egyik legjobb (ha nem a legjobb) habfürdője a Lush-nak. Először picit idegenkedtem a levendulától, mert alapvetően nem szeretem azt a mű levendulát amik a légfrissítőkben és a szekrényillatosítókban vannak. De ez teljesen más, olyan mintha egy virágzó levendulamezőn sétálgatnék... Teljes mértékben ellazít fürdőzés közben, isteni puha habja van, kissé hidratálja is bőröm, ráadásul fürdés után is sokáig érződik a diszkrét levendula illat a bőrömön. Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

podi

2012. december 10.

Nagyon jó illata van, habzik is rendesen, 3-4 alkalomra is bőven elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

Nagyon jó illata van, habzik is rendesen, 3-4 alkalomra is bőven elég.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Színezék. Lilás piros.