Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fodornoncsi, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 18.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ha saját, külön bejáratú áprilisi záporra (vagy inkább fürdőre) vágysz, dobd forró vízbe ezt a pezsgő kis huncutságot, és hagyd, hogy a cédrusfa és a ciprus olajai elűzzék a felhőket. Ahogy a lágyító fair trade kakaóvaj esőcseppjei elolvadnak, a tonka-abszolút és a friss ibolyalevél-abszolút táncra perdül a kádban."

Yumechan

2018. május 6.

Megrendeltem, mert nagyon cukin néz ki. Ez az első LUSH-os termék, amit nem bírok szagolgatni, mert állandóan tüsszögök, ha bepróbálkozok, gondolom azért, mert nagyon apró szemcsék könnyen jönnek le róla, és lehet, hogy az orromba ment... nem tudom, de!
Elhasználtam, úgy nem irritálta a szaglószervem, hála égnek. Viszont a látványa annyira nem tetszett, hogy őszinte legyek, kicsit olyan piszkos rózsaszín lett, és furcsa volt, hogy nem áttetsző, és még a kád szélét is megfogta (bár könnyen lejött fürdés után szivaccsal).
Viszont nagyon jó illata van, és sokáig magamon éreztem. Minden furcsasága ellenére kellemes volt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)