Lush

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty88k, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Egyéb

Erőteljes szájpadlás-tisztító, mely többek között Fairtrade kávét, kardamomot, szegfűszeget és gyömbért tartalmaz. A fogak tisztítására és kezelésére használt ősi gyógynövények közül például a csillapító hatású szegfűszeg szinte fertőtlenítőként működik a szájban.

Az első fogtisztító termék, mely megkapta az Egyesült Királyságban működő Fair Trade Association tanúsítványát!

Kiszerelés: 40 tabletta / doboz

cirkulacio

2015. november 19.

Csak Lush fogtablettákkal mosok fogat, most éppen ezzel. Fehérít, tisztít, könnyen elvihetem bárhová mert kicsi, viszont lerakódik a fogkefe aljában a por akármilyen alaposan öblítem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Mariko

2013. január 2.

Egyszerűen imádom! Az illata és íze nekem nagyon bejön és a frissesség érzése ivás evés után is megmarad. Volt Sparklém is de szerintem ez még annál is jobban fehérít. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 2.

Nyulomán

2012. november 13.

Erre ugyan az vonatkozik, mint a Sparkle fogtablettára:
Tény, hogy nem lesz tőle friss a leheletem, viszont sokkal jobban tisztít, mint egy normál fogkrém és tényleg fehérít kicsit. Gazdaságos is, én négyfelé szoktam törni és még így is nagyon jól habzik, így az ár/érték arány is nagyon jó. Ha elfogy, biztos veszek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

Erre ugyan az vonatkozik, mint a Sparkle fogtablettára:

katarakta

2012. szeptember 10.

Bárkinek bátran ajánlom ezt a terméket.Szkeptikus voltam,mert már rengeteg fogkrémet használtam,az olcsóbbaktól a drágábbig,mindenfélét,de nem találtam meg a tökéleteset.Ez a fogkrém egyelőre mindent visz!Nem szeretem a nagyon erőset,ezért vettem a szegfűszegeset-van vagy 8-9 féle, a rózsástól a vaníliáson át az extra erős wasabison át a sima mentolosig-szóval mindenki megtalálhatja a neki tetszőt.
A hatás:reggel mostam vele fogat,majd a szokásos evés-ivás-kávé,tea stb.és semmi lepedék még délután sem,egyszerűen azt éreztem egész nap,mintha épp akkor mostam volna fogat.Ilyen érzésem másik fogkrémmel még nem volt.Annyi-de ez sem hátrány!-hogy kicsit fura,amikor szét kell rágni a tablettát az elején,de utána ahogy elkezd habzani a vizes fogkefével,már teljesen olyan,mint egy normál fogkrém.Ja,és az sem utolsó szempont a fairtrade mellett,h.gyufásdoboz méretű,tehát nem kell nagy helyet foglaló fogkrémet cipelni sehova többé!Csúcs termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Kaolin 0 0

Kardamom. Fűszernövény. A kozmetikumokban a kardamom magjának kivonatát és olaját használják, melyek  a CosIng szerint tonizáló és illatanyagok.