Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 26.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ez az imádnivaló kis rágcsáló a levendula, a rózsa és az ylang-ylang megnyugtató takarójába burkol elalvás előtt. A szójatej pufók felhői átölelnek, a szegfűszegolaj melegen tart. A zöldes illatokat egy csipetnyi bergamott bolondítja meg."

Closet

2018. július 28.

A formája nekem nem nyerte el a tetszésemet, de az illata és a színe igen! Kellemes, lazítós fürdőzésem volt vele, kár, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Yumechan

2018. június 30.

Imádtam! A víz színe, az illata, a mindene szuper. A kivitelezés nagyon aranyos, és nagyon jól érezte magát utána a bőröm. Csak ajánlani tudom. Örülök, hogy ilyet vettem anyának is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Sundiboszi

2018. április 18.

Vegyétek amíg lehet! Az alap daraboknál sokkal jobbak a limitált kiadások! Az unikornisos után új kedvencem lett! Valami eszméletlen puha és gazdag habja van, kicsinek tűnik, de nekem 5-6 fürdésre elég, abszolút megtölti a kádat habbal és az illata annyira mennyei, pedig nem vagyok oda a levenduláért, de ezt nagyon eltalálták!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

namii

2017. május 26.

Imádom. Csodás illat, édes forma, és a színe is nagyon szép volt, világos, sápadt lila.Nekem teljesen megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Színezék. Lilás piros.