Lush

Ár:   4990 Ft és 9390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   125 g és 315 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbusus93, Módosítva: 2020. december 7.

Ár:   4990 Ft és 9390 Ft
Kiszerelés:   125 g és 315 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Csodálatosan fényűző, agyagos arc- és testpakolás. A szuperhidratáló hatásért extraként hozzáadtunk egy kanállal a legdekandensebb arckrémünkből. Az ellazító esti rutin tökéletes eleme."

Ár: 2990 , Eladó: Moringa
Állapot: Egyszer tettem fel az arcomra belőle., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy Foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

maniac78

2021. szeptember 13.

Istentelenül imádom az illatát, teljesen odáig vagyok érte! Én hűtőben tárolom és esti fürdés után szoktam heti 2x közepes vastagságban feltenni. Valami elképesztően jó érzés, ahogy az meleg víztől, fürdőtől felmelegedett és átpuhult, kitágult pórusú bőrömre ezt koronaként felkenem.... Azonnal összerántja az arcbőröm összes pórusát a kellemes hideg, csodás illatú és vaskos, tartalmas állagú, gazdag pakolás. Pillanatokon belül el is lágyul a maszlag és olyankor jól bemasszírozom minden grammját és közben élvezem a mennyei illatot. 20 perc után lemosom és olyan szuperül feltölti a bőrömet és behidratálja, hogy ezeken a napokon nem is használok külön éjszakai krémet vagy szérumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

vocy

2021. július 16.

Nagyon szeretem, főleg az illatát. Igazi nyugtató, lélekfeltöltő, ebből a szempontból a név tökéletes hozzá. A hatása is kellemes, feltölti a bőrömet és kisimítja. Picit borsos az ára, de sokáig elég tud lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

oszibarack

2021. június 15.

Új kedvenc maszkom a Lushtól, első használatra szerelem volt. Nagyon finom illata van, ami sokáig érződik és szuperül hidratál, esti használat után másnap reggelre olyan selymes és puha volt az arcom, hogy csak lestem. Az árát a mennyiséghez képest én is sokallom, akár van benne Georgeous arckrém, akár nincs. Emiatt 4,5 csillagot adnék, ha lehetne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

RCC

2021. május 28.

Nagyon jó az illata, lemosás után kellemesen puha tőle a bőröm, de az árához képest igazából nem nyújt semmi extrát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

mafalda

2021. április 2.

Nagyon kellemes élményt nyújt ez a pakolás. Az illata mennyei, a hatása csodás, puha lett a bőröm tőle, és visszahúzta a pattanásomat. 😍
Sokáig elég, így az ára se vészes, semmi baja ha tovább használom mint írja, hűtőben tárolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

AnikoR

2021. február 16.

Wooow! Ez az illat!! Szerintem az összes lush-os arcpakolást kipróbáltam már, de ez a kedvencem (a mask of magnaminty mellett). Gyonyoruen hidratal, az illata sokaig erzodik meg a lemosas utan is. Nagyon szeretem!
Az ara miatt viszont csak 4 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Az ara miatt viszont csak 4 pont

cranberrriez

2021. február 5.

Termékminta formájában csaptam le rá, és odavagyok érte. Kádfürdőzéskor próbáltam ki először, olyan az élmény, mintha egy bogyós-gyümölcs-kertet kennél fel az arcodra. Az érzékeny, kipirosodásra hajlamos bőrömre szuper nyugtató volt. Szívesen betáraznám nagyobb kiszerelésben is, engem eddig ez győzött meg legjobban a LUSH maszkok közül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Verbascum Thapsus, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Orvosi macskagyökér. A kozmetikumokban gyökerének és gyökértörzsének kivonatát, olaját használják. A CosIng szerint nyugtató hatása van a gyökérnek. A wikipédia szerint külsőleg az orvosi macskagyökeret ekcéma, sebek és fekélyek kezelésére használják.

Molyhos ökörfarkkóró. A Wikipédia szerint a növény gyulladáscsökkentő hatású. A CosIng szerint a növény kivonatát és levelét egyaránt használják. Bőrkondícionáló, nyugtató összetevő.

Kaolin 0 0

Az Aduki/Azuki bab magja, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagkénet használnak a kozmetikumokban.

Nem szabványos INCI név. Narancsvirág méz vizes oldata, melynek a Lush honlapja szerint antibakteriális, antioxidáns és gombaellenes tulajdonsága van. Az összetevőt méz keverve  benzoinnal és rózsa olajjal.

A szomáliai balzsamfa (Commiphora myrrha) a szappanfaalakúak rendjébe, a balzsamfafélék családjába tartozó növényfaj. A belőle előállított szirupot mirhának nevezik. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Parlagi ligetszépe növény magja, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A parlagi ligetszépe magjából nyerik a parlagi ligetszépe olajat, mely egy gyakran használt emollient olaj a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színezék. Lilás piros.