Lush

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: oszibarack, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. március 12.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Kezdd az estét kirobbanó energiával, jutalmazd meg magad ezzel a színes habfürdővel, mely tele van bőrpuhító avokádóvajjal, pezsdítő grapefruitolajjal és frissítő citrommirtuszolajjal. Egyszerűen csak nyújtózz el a kádban, és gondolj a világegyetem szépségére."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

brigad199214

2016. november 15.

A felét használtam egy alkalomra, imádtam a kék vizet. Az illata is nagyon kellemes volt a bőrömön is érződött még, és finom puha és sima utána. A hab sem maradt el természetesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Froggy

2016. október 5.

Régóta szerettem volna már kipróbálni valami lusht, és erre esett a választás. Az illata nagyon finom és a víz színe is szép lett. Nekem a hab nem jött át, lehet én rontottam el, de belemorzsoltam az egészet és kb 10 perc után semmi nem maradt belőle. Pedig az üzletben hogy öntögették a kancsókból...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Percoon

2016. április 25.

Fincsi illata van, bár nekem olyan óriási habokat nem csinált, igaz csak a felét használtam el egy alkalomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

lux

2016. március 10.

Az uzletben kb. rosszul lettem a szagtol (en nem neveznem illatnak), eredetileg a hajamra valo termekekert mentem, de csak vettem egy-ket elhiresult termekukbol is. Haat, nem tudom. Ketseg kivul jatekossa teheti a furdest, de nem vagyok benne biztos, hogy a csomo szinezo meg minden csillam, ami nem tudom, hogyan lehet termeszetes, mennyire hasznal a boromnek. En az illataert sem vagyok oda, inkabb gyujtok magam melle egy jo kis illatgyertyat. Ha en nem is, a baratnoim szeretik, eleg egyenfuggo a dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

csutyc

2016. március 9.

Mint minden lush termeknek, ennek is nagyon finom illata van, nagy habot csinal, betolti az egesz lakast az illata es a fele is boven eleg egy furdohoz nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 9.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Butter

Avokádóvaj, melyet az avokádó húsából készítenek. Az avokádóolajhoz képest elég kevés információ van az avokádóvajról, de a Lush honlap szerint egy kiváló hidratáló és emollient anyag, mely könnyen olvad, hidratálja és simává teszi a bőrt.

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)