Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yoko95, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

horzso

2012. április 18.

Még sosem használtam ennyire rossz fürdőgolyót. Az illata isteni, de kb. ennyi a jó dolog, amit elmondhatok róla. Nem oldódik fel rendesen, így a fürdővízben kis nyálkás darabok úsznak, amelyek a fürdőkád szélére is rátelepednek és sárgára színezik. A kád csúszik tőle, de még bőröm is olyan volt, mintha olajjal kentem volna be, nem is tudtam lemosni a tusfürdővel. Persze lezuhanyoztam utána, de így sem tudtam teljes mértékben eltüntetni a bőrömről. A kádat pedig dörzsivel kellett sikálnom utána. Soha többé nem veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 18.

noavedon

2012. január 6.

Engem is szárít, pedig az illata ennek is tetszene...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 6.

Engem is szárít, pedig az illata ennek is tetszene...

morning_glory

2011. szeptember 2.

Szárít, szárít, szárít. Nem tudom, más hogy bírja, de én fürdés után legszívesebben levakartam volna a bőröm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Butter

Avokádóvaj, melyet az avokádó húsából készítenek. Az avokádóolajhoz képest elég kevés információ van az avokádóvajról, de a Lush honlap szerint egy kiváló hidratáló és emollient anyag, mely könnyen olvad, hidratálja és simává teszi a bőrt.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.