Lush

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2019. november 22.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Karácsonyi limitált kiadás

Mandulától és gyümölcsöktől illatozó, tápláló összetevőkben gazdag arctisztító. Vegán.

Juccimo

2020. július 23.

Az illata valami fenomenális, viszont mint az összes eddigi általam próbált Lush-terméknek, ennek a használata is borzasztó körülményes. Először is kell egy használaton kívüli tégely, amiben tartja az ember, mert hiába írják rá, hogy rövid időn belül lejár, ez nem igaz, elhasználni sem lehet olyan rövid idő alatt - én most fogok a végére érni úgy, hogy heti 2 alkalommal használom rendszeresen december óta. Ugyanis csak és kizárólag a heti 2 hajmosásomat megelőző nagy arctisztítási rutinom részeként tudom bevetni, mivel darabos, és akárhogy dolgozom el az arcomon, egy jó része a hajtövemen végzi. Nem igazán tudom egyébként, hogy milyen hatást kellene várnom tőle, vagy úgy en bloc mire lenne való ez a kis cucc, mert én arctisztítást mindig micellás vízzel és tonikkal végzek, és egy plusz lépésként szoktam ezt beiktatni az arcradír előtt, de ártani nem árt, az illata finom, csak mondom, a használata baromi körülményes. Vízzel elég nehéz felhígítani, majd ha valamennyire sikerül, akkor a vizes trutyit elég nehéz normálisan eloszlatni az arcomon, ami meg nem olvadt fel a víztől, az darabokban hullik az arcomról... :D Szóval én elhiszem, hogy ez az izé való valamire, ártani nem ártott, isteni illata van, kipróbáltam, fél évig nekem bőven elég volt (nem romlott meg egyébként), de hogy magamtól meg nem veszem, az is biztos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

csill87

2020. március 17.

Amennyire vágytam rá sokáig.... Annyira nem jött be. Nekem se nem tisztít, se nem radíroz, de nem is hidratál. Nem igazán tudom mire kellene használni. És december óta megvan :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

Lanie

2019. december 13.

RitaL: "A kaolin oldhatatlan fehér por, melynek kiváló felszívó tulajdonsága van és így képes a bőrt megtisztítani a felesleges olajtól és kosztól. "
Csupán csak a második összetevője az ami mélytisztító... :P
A hatása megfelelő, tisztít, puhít, de nekem hiányzik belőle a Let The Good Times Roll erősebb radírozó hatása, pedig főleg így télre nagyon elkéne az a funkció is. Számomra az illata nem erős, nem marad a bőrömön, állagánál fogva a többi Lush tisztítóval ellentétben nehezebb vízzel keverni, ugyanakkor amikor már megdolgoztam vele/ érte, kellemes érzés a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Csupán csak a második összetevője az ami mélytisztító... :P

vvivien

2019. március 26.

Jól tisztít, nem szárít sokáig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 26.

Jól tisztít, nem szárít sokáig elég

RitaL

2018. december 4.

Arctisztítóként egyáltalán nem vált be, és bizonytalan vagyok, hogy mi az, aminek beválhat... Sajnos pattanásokat csinál, és nem érzem tisztának az arcomat a használatától. Csak akkor, ha szappannal lemosom utána, de akkor mi értelme? Testradírként talán elhasználom, de ott ugyanez a bajom: sok finom összetevő, de mi az, ami a tisztító hatásért felelős? Mi a kémiai hatóanyag? Vagy itt csak a darált mandula van mint tisztító összetevő? Aki tudja a választ, írjon...
2 csillag, mert az illata viszont istenien marcipános, ezért is nem szeretnék tőle megválni, hanem el szeretném használni valahogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

PlAdrienn1988

2018. augusztus 3.

Mindig várom a telet, hogy újra kapni lehessen ezt a kis csodát :) Az illata isteni, a hatása nagyon jó. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

olahrekaeszter

2018. március 3.

Imádom! Az illata egy fincsi mandulás desszertre emlékeztet és a hatása szuper. A néhol pattanásos bőrömet nagyon jól letisztította, most már maximum akkor jön ki pár darab, amikor a hormonszintem ugrándozik női ügyek miatt. Mindenkinek ajánlom, én nagyon szeretem a Lusht is és ezt a terméket is. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

mafalda

2017. november 1.

Nagyon nagyon nagyon szuper!!!! Hasonló a let the good times roll-hoz. Marcipán illatú, mely a kamillás arckrémem után is érződik a bőrömön, imádom! Jah és jól tisztítja puhítja a bőröm.💓

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Patricica

2017. október 25.

Nekem nagyon bevált ez az arctisztító. Rajongok az illatáért, nagyon édes de nem tolakodó. A bőröm pedig még sosem volt ennyire puha, és a megszokott feszülést sem érzem a használata után. Kicsit nehéz lemosni, de ettől függetlenül 5 csillagot adok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Wish

2017. június 7.

Számomra óriási csalódás volt ez a termék! A jó vélemények miatt vettem meg, de egyszerűen nem értem a hypeot körülötte! Az illata jó, de nagyon macerás használni, nagyon! Pláne, hogy különösebb hatást nem érzékeltem... A testemre használtam végül el, hogy mihamarabb elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Kaolin 0 0

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.