Lush

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Karácsonyi limitált kiadás

Mandulától és gyümölcsöktől illatozó, tápláló összetevőkben gazdag arctisztító. Vegán.

vvivien

2019. március 26.

Jól tisztít, nem szárít sokáig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 26.

Jól tisztít, nem szárít sokáig elég

RitaL

2018. december 4.

Arctisztítóként egyáltalán nem vált be, és bizonytalan vagyok, hogy mi az, aminek beválhat... Sajnos pattanásokat csinál, és nem érzem tisztának az arcomat a használatától. Csak akkor, ha szappannal lemosom utána, de akkor mi értelme? Testradírként talán elhasználom, de ott ugyanez a bajom: sok finom összetevő, de mi az, ami a tisztító hatásért felelős? Mi a kémiai hatóanyag? Vagy itt csak a darált mandula van mint tisztító összetevő? Aki tudja a választ, írjon...
2 csillag, mert az illata viszont istenien marcipános, ezért is nem szeretnék tőle megválni, hanem el szeretném használni valahogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

PlAdrienn1988

2018. augusztus 3.

Mindig várom a telet, hogy újra kapni lehessen ezt a kis csodát :) Az illata isteni, a hatása nagyon jó. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

olahrekaeszter

2018. március 3.

Imádom! Az illata egy fincsi mandulás desszertre emlékeztet és a hatása szuper. A néhol pattanásos bőrömet nagyon jól letisztította, most már maximum akkor jön ki pár darab, amikor a hormonszintem ugrándozik női ügyek miatt. Mindenkinek ajánlom, én nagyon szeretem a Lusht is és ezt a terméket is. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

mafalda

2017. november 1.

Nagyon nagyon nagyon szuper!!!! Hasonló a let the good times roll-hoz. Marcipán illatú, mely a kamillás arckrémem után is érződik a bőrömön, imádom! Jah és jól tisztítja puhítja a bőröm.💓

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Patricica

2017. október 25.

Nekem nagyon bevált ez az arctisztító. Rajongok az illatáért, nagyon édes de nem tolakodó. A bőröm pedig még sosem volt ennyire puha, és a megszokott feszülést sem érzem a használata után. Kicsit nehéz lemosni, de ettől függetlenül 5 csillagot adok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Wish

2017. június 7.

Számomra óriási csalódás volt ez a termék! A jó vélemények miatt vettem meg, de egyszerűen nem értem a hypeot körülötte! Az illata jó, de nagyon macerás használni, nagyon! Pláne, hogy különösebb hatást nem érzékeltem... A testemre használtam végül el, hogy mihamarabb elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Mona29

2017. március 4.

Nagyon szeretem. Bár egy kicsit macerás a használata, a hatása kárpótol mindenért. Finomat tisztít, nem okoz irritációt, a bőröm nagyon finom puha lemosás után, az illata pedig fantasztikus. Egy problémás bőrrel szerintem azért nem sok mindent tud kezdeni, de akinek jó állapotban van a bőre és nem küzd pattanásokkal, miteszerekkel és egyéb fantasztikus dolgokkal, annak jó lehet. Idén is meg fogom venni (remélem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

nemesfalvi.adel

2017. február 16.

Kellemes az illata, de sajnos nagyon nehezen lehet belőle megfelelő pasztát keverni, potyog felvitelkor és lemosáskor is és nekem kb. semmit sem kezdett a bőrömmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

jdooora

2017. január 11.

Eleinte szerettem, szépen tisztított, puha és rugalmas volt utána a bőröm, bár valahogy elmaradt az a Lush termékektől megszokott wow-hatás. Néha pakolásként is fennhagytam az arcomon pár percre, hátha akkor jobb eredményt érek el vele, ami egy ideig be is jött, de így a tégely vége felé mintha megszokta volna a bőröm, nincs rá semmilyen hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Kaolin 0 0

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.