Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 25.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Mit látsz, ha a Holdra nézel? Van, aki egy arcot, van, aki egy sárkányt és olyanok is akadnak, akik egy nyulat. Ha lágy, simogatnivaló bőrre vágysz, ez a nyuszi a tökéletes választás. A méz fertőtlenít és hidratál, a rózsaolaj lágyít és tonizál, a kamilla- és körömvirágforrázat nyugtatja a bőrt. Egy csipetnyi gyengéd, lágy vanília és benzoégyanta gondoskodik a végtelen kényelemről, hogy boldog, tiszta bőrű nyuszi lehess."

Lina14

2020. február 9.

Nekem tetszik, nagyon puha lesz utána a bőr és lehúzza a pirosságot. A felrakás egy kicsit macerás, de ez minden Lush zselés maszkra igaz, ennek ellenére szeretem ezt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

rokamokus

2020. február 2.

Előbb száraz ,meleg kézzel össze kell dörzsölni egy csipetet és utána ha kenhetővé válik akkor felkenni. Kicsit nyalkasnak tűnik akkor jó. Illata intenzív baba púder szerű. Nekem bejön . Utána nagyon puha lesz a bőröm , nekem bevált szerintem újra venni fogok belőle .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

motherofwesties

2019. június 10.

Kellemes, édes illata van, és remekül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Kellemes, édes illata van, és remekül hidratál.

zfruzsi

2019. április 4.

Ez volt az első arcmaszk, amit kipróbáltam a márkától és engem a hatása nagyon meggyőzött. Én nem a táplálást éreztem a legnagyobb erényének, hanem a tisztítást és nyugtatást illetve a rugalmasabbá tételt. Nekem száraz bőrűként ez után még mindenképp kellett egy hidratáló krém is, de nagyon szerettem használni és élveztem ezt a zselés állagot. Ami miatt levonok mégis egy csillagot, az az illata, ami az előttem szólókkal ellentétben nekem egyáltalán nem tetszett - én a leírás alapján vettem meg, nem szagoltam előtte. Épp az illata az, ami miatt nem venném újra, hiába szerettem a hatását, de remélem találok majd olyat a zselés verziók közt, aminek jobban bejön az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

vicky93

2018. november 21.

Hát, őszintén megvallva, ezt kicsit pénzkidobásnak érzem. Hidratálni hidratál, de semmi olyan, amit a rendszeresen használt arckrémem ne tudna mutatni. Az illata engem nagyon irritál, talán az taszít legjobban a használatától. Egyébként ez a zselé nagyon jó állag, könnyen kezelhető és felvihető, lemosni sem nehéz, de nekem nem éri meg ezt a plusz egy _haszontalan_ lépést a rutinomba illeszteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

SzarkaVivien

2018. november 5.

Az üzletben azt az instrukciót kaptam, hogy csippentsek le belőle és úgy vigyem fel az arcomra, viszont ez nem működik, mert a zselés állag miatt nem lehet szétkenni. Meleg vizet kell ráfolyatni és azzal simán be lehet dörgölni vele az arcot. Hatékonyságra nem adnék neki csillagos ötöst, mert hiába babapopsi puha tőle utána a bőröm, 1 óra után sajnos elkezd zsírosodni, illetve pattanásosodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

bobekecske

2018. szeptember 1.

Habár zsírosodásra hajlamos a bőröm, de ez a verzió sokkal jobban bevált, mint a kék színű társa. A zselés arcpakolások illata nekem egytől-egyig tetszenek, ennek kimondottan kellemes lágyságor ad a vanília. Testápolóként odalennék az illatáért.
Hatásra kellemesen hidratál, a bőröm jobban reagált rá, mint az általam másik kipróbáltra. Viszont most már egészen biztos, hohy innováció ide, szavatosság oda, én nem tudok megbarátkozni ezzel az állaggal. A lemosás nekem is körülményes és nehézkes, nem szeretem az állagát, és ezért nem is nyúlok érte elég gyakran. Maradok a frisseknél, és remélem nem szüntetik meg azokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Annabanna

2018. július 17.

Imádom, jó illatú/nyugtat/táplál/hidratál. Gazdaságos, nem kell belőle sok. Teljesen száraz/meleg kézzel kell összedörzsölni hogy krémes legyen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Parapluie

2018. június 30.

Nekem tetszett,jól hidratál, finom az illata. Én könnyen lemostam, csak annyit tettem hogy nagyjából leöblítettem, majd az arctörölközőmmel letöröltem a maradékot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

mafalda

2018. június 15.

Túl erős ennek is az illata picit mint ha buggyant növény "szag" lenne XD Ez vhogy jobban szárította a bőröm mint a fomo, amúgy ezt is brutál nehéz lemosni, vagyis levakarni az arcbőrről...:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Antioxidánsok: Rosa Centifolia Flower Oil
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Honey, Glycerin

Kaolin 0 0

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.