Lush

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   45g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: hodak.barbara, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Kiszerelés:   45g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Segíts, hogy elkínzott, száraz arcbőröd angyalivá váljon és nyugtasd meg ezzel a könnyű krémmel naponta. Bőrnyugtató összetevőkből készül, melyek védőréteget képeznek, hogy bőröd jobban megőrizze a nedvességet. A mandula E-vitaminban gazdag, ezért mondják, hogy segít megóvni a bőrt a sérülésektől, a galamborchidea pedig kondicionál és nyugtat."

Zsozsi20000118

2020. április 11.

Nagyon szeretem ezt az arckrémet, szuperül hidratálja a brutál száraz bőrömet.:) Tényleg csak nagyon száraz bőrre ajánlom, mert mint előttem sokan írták, tud zsíros érzetet hagyni maga után. Nagyon kellemes, édeskés az illata. A kiszerelését nem bántom, mert bár nem a legpraktikusabb megoldás, a Lush így tudja újrahasznosítani a legkönnyebben a fekete tégelyeket. :) Érzékeny bőrre is szuper, pont erre a típusra lett kitalálva. Nekem nagy kedvencem, abszolút újravevős! 😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

Mangoka

2020. január 21.

Nagyon jó hidratáló, nekem télen szükségem van ilyen minőségű hidratálóra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Nagyon jó hidratáló, nekem télen szükségem van ilyen minőségű hidratálóra.

anneshirley

2019. december 24.

Ajándékba kaptam, végül testre használtam el, mert nehezen szívódott be, és nagyon zsírosította az arcbőrömet (kombinált, felszíni vízhiányos). Nyugodtan rakhatnák pumpás flakonba, mert nem olyan töménységű az állaga (engem leginkább szobahőmérsékletű vajra emlékeztet), hogy a tégely praktikus legyen, és előfordul, hogy a tető visszacsavarása után a széleken kifolyik. Az illata az átlag Lush termékhez képest visszafogott (mandulás-vaníliás).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 24.

KataMayaNagy

2019. június 22.

Kellemes krém, az illata sem tolakodó, mégis azt érzem, hogy tele van minden jó dologgal, ami jót tesz a bőrömnek. harmadik hónapja használom a kis tégelyt és még mindig van benne, gazdaságos. Puha, ápolt, hidratált arcbőrt csinál, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Skiiin

2018. november 27.

Az ősz közeledtével váltottam rá, nyáron az Enzymion arckrémet használtam.
Eleinte szokatlan volt a bőrömnek, mitesszereket okozott, de egy idő után már minden rendben volt. Szeretem ahogyan hidratál, de ugyanakkor nem zsírosítja a bőrömet. Nekem olajos a bőrtípusom, felszíni vízhiánnyal.
Amivel nem vagyok kibékülve, de nagyon nem...az a csomagolása, abszolút nem higiénikus, a krém kifolyik a fedél menetébe is...Pedig a teszterek olyan kis praktikus pumpás flakonban vannak a polcokon. Csak emiatt vonok le 1 csillagot...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Az ősz közeledtével váltottam rá, nyáron az Enzymion arckrémet használtam.

csiringo

2017. június 2.

Alapvetően hagy maga után egy zsíros érzetet, tehát nem egy könnyű krémről van szó, de az én száraz bőrömre tökéletes. Továbbá nagyon kevés kell belőlle egy használathoz. Nekem december óta megvan és még a fele sem fogyott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

dustyrose

2017. május 3.

Úgy elszomorít hogy szegény így le van értékelve , nekem életmentő és kiemelkedő ez a kis kence, másodszorra vettem meg nemrég és bár húztam a számat az ár láttán , újra rá kellet jönnöm hogy bizony megéri mert olyan mértékben gazdag és hosszan tartó hatású, hogy egy borsónyi adag szinte sok is az arcomra , kb. negyedannyi kell belőle mint a korábbi arckrémeimből.Az én bőröm valahogy pont úgy száraz és érzékeny (emellett pattanásosodásra hajlamos) hogy ezt a krémet mintha nekem találták volna ki. Nem egy könnyű krém, zsírosnak zsíros, de én nem érzem nehéznek a bőrömön , és olyan kellemes , tiszta illata van , mindig öröm felkenni. Zsíros bőrre semmiképp nem ajánlom, (nappali krémnek legalábbis) de nagyon száraz, feszülő bőrre (amilyen nekem volt mielőtt ezt megvettem) kifejezetten jó választásnak tartom. Van hogy el is felejtek krémezni , és egy napig teljesen jól van a bőröm, mert olyannyira feltölti élettel ez a kis csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

tevagyegynagysarolta

2017. április 30.

Ahhoz képest, hogy inkább olajos, pattanásos a bőröm, ez a krém vált be a Lush-tól a legjobban, mert ez az egy krém adta azt az igazi hidratált érzést. Nekem hamar beszippantja a bőröm, úgyhogy sminkelni is tudok rá nagyon szépen. Nem a legtáplálóbb, de az biztos, hogy az arcbőröm ennek a leghálásabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

benkovcs

2016. július 30.

Nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 30.

Nagyon jó

makeupmaniac

2016. január 18.

Karácsonyra kaptam és azóta minden nap használom.Nagyon kevés elég belőle ,még most is újnak néz ki.Azóta semmi baj nem volt a bőrömmel a szokásos pirosságon kívül.Szerencsére sminkelés előtt is fel lehet kenni, nem olvad le tőle az alapozó az arcomról.Én nagyon szeretem az illatát, erős de friss és kellemes.Szerintem megéri az árát, főleg hogy ha ilyen tempóban fogy még kb. egy évig elég lesz..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 18.

Nem szabványos INCI név, jelentése mandula tej. A Lush honlapja szerint ez nem más, mint mandula olaj vízzel keverve, melyet a Lush hidratáló krémekben hidratáló összetevőként használnak. Lásd mandula olaj.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.