Lush

Ár:   350 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Derbena, az összetevőket feltöltötte: tothadrienn, Módosítva: 2021. március 26.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

Szilárd, vegán kéz- és testápoló tele bőrpuhító kakaó- és sheavajjal, plusz bőrnyugtató aloe verával.

Sundelion33

2021. július 23.

Szerintem klassz kis termék, főleg ennyi pénzért, ami teljes egészében adományozásra kerül. Egy kis lush-os mintatégelyben szoktam tárolni, és kézkrém helyett használom. Tény, hogy zsíros, de nem kell túl sokat felvinni belőle, és akkor beszívódik rendesen. Nekem segít, ha szárazabbnak érzem a kezeim, és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 23.

manitia

2021. július 7.

Nekem 350 ft ot megért, a jó ügyért mindenképp. Tényleg nagyon zsíros és lassan szívódik be, de én ezt még a neutrogena testápolóm fölé kenem fel pluszba, mert egyszerűen az én lábbőrömnek semmi sem elég. Én lefekvés előtt kb 1 órával már megfürdök szóval van ideje. Önmagában nekem minden kevés, de jól esik ez a zsíros érzés, habár lehet csak placebo az agyamnak, hogy most már jól bevagyok kenve. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

kissagi19

2021. április 4.

Ez nem hidratál hanem zsíroz. Nekem vízhiányos a bőröm, nem zsírhiányos, szóval nincs értelme felkenni. A szaga borzalom. Erőszakos és gyomorforgató a túl sok geránium. Senkinek nem ajánlom, ez a termék egy melléfogás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 4.

Black Fairy

2021. március 27.

A sok kézmosás, kézfertőtlenítés és fűtés-kinti hideg mellett nemrég lettem "nyuszimami", ami még több kézmosással, még több takarítással, és rengeteg karomnyommal jár...Na ezért vettem ezt a "krémet". Kicsit nehezebb az állaga, de nekem gond nélkül beszívódik (igaz kicsit lassabban), kellemesen hidratálja az enyhén száraz bőrt, de a fentebbiek káros hatásait sajnos nem képes se meggátolni, se helyrehozni. A szárazság/nyúlkarom miatti sebeket, még a legkisebb karcolásokat is iszonyatosan irritálja. És az illata se tetszik.

Olcsó és jó ügyet támogat (ez pozitív), de ahhoz képest, hogy mennyire testes termék, nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

Nessy

2021. március 26.

Jobban tetszik mint az eredeti Charity Pot, az illata is kellemesebblett.
Ha csak egy finoman megforgatom a kezemben és úgy kenem el, egész jól beszívódik (egy perc azért kell) és így picike mérete ellenére lassan fogy.
Nem must have termék, de csomagolásmentes, hatékony és gazdaságos (kézkrém helyett).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Jobban tetszik mint az eredeti Charity Pot, az illata is kellemesebblett.

Derbena

2021. március 18.

A kasszánál lehet venni, és az árából egy jó ügyet támogatnak. Az ára nagyon kedvező. Hamisíthatatlan, tartós Lush illata van. Viszont egyáltalán nem szívódik be, mintha margarinnal kenegetném a lábam. Csak éjszakára tudtam használni, reggelre "leszedte" a takaró, a bőröm meg ugyanolyan száraz volt, mint előtte. Csak az illata miatt 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Sumac viasz, ismertebb nevén Japán viasz, amelyet a Viaszszömörce nevű Japánban található fa bogyójából és/vagy szárából nyernek. Leggyakrabban természetes kozmetikumok, színes make-up és testápolási termékekben használják. A japán viasz kompatibilis a legtöbb növényi és ásványi eredetű viasszal, valamint a növény olajokkal, ásványi olajokkal és a vazelinnel. Remekül sűríti a formulákat és kellemesen képlékeny textúrát ad a keverékeknek.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.