Lush

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agica1989, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Rózsaillatú fogtabletta. A borkő és a szódabikarbóna együttese tisztítja és  fehéríti a fogakat, a benzoin, citromhéj és rózsaszirom finoman illatosítja a leheletet.

Kiszerelés: 40 db tabletta / doboz

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

tzs

2015. október 18.

Ezer éve törzsvásárlója vagyok a Lush termékeknek, mert elégedett vagyok velük. Kevés kivétel van, ilyen ez a fogtabletta.
Nem igénylem az erős ízt, de ez elég gyenge volt. A szétrágás nagyon furcsa, morzsásnak, darabosnak éreztem a fogaim között fogmosás közben és utána is kellett egy szokásosnál alaposabb öblítés. Fogkrémmel tisztábbak lettek a fogaim. El se használtam végül. Sajnálom, mert az ötlet szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.

zsannasko

2013. november 12.

Ajándékba kaptam. Tetszett a praktikus kis csomagolása. Az ízével nekem nem volt gondom, nem is sárgított, és jól tisztított. Talán túl jól is, nekem bántotta az ínyem minden alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Vitelotte

2013. október 5.

Valami újat szerettem volna kipróbálni, és megakadt a szemem azon hogy létezik száraz fogmosószer. Nem bírtam betelni a dobozon keresztül is áradó illatával, alig vártam hogy otthon kipróbálhassam. Hiba volt hogy rögtön megvettem ahelyett hogy csak mintát kértem volna. Az íze alig édes, nem habzik eléggé, olyan mintha egy darab vakolatot rágnék el. A rózsaillatnak fogmosás végére nyoma sincs, így teljesen alaptalan a reklámszövege, miszerint a randipartnerem is érezni fogja rajtam ha smárolunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

aliz1105

2013. szeptember 28.

Senkinek nem ajánlom ezeket a Lush fogtablettákat . Fogaimat tette olyan érzékenyé 2 hét allat hogy nekem mindannap az osszes fogam fáj.Nagyon szeretem néhány lush terméket, de vigyázzatok veluk mert néhány átverés,és mit sem ér, és negatív élényeket szerezhetunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

necra

2013. augusztus 30.

Imádom ezeket a fogtablettákat. Nem tökéletes, de nagyon vicces

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Imádom ezeket a fogtablettákat. Nem tökéletes, de nagyon vicces

Angel9377

2013. augusztus 27.

Körülbelül egy éve vettem , de sajnos nagy csalódás volt. Nem tisztított rendesen, szinte magától szétesett és kb. olyan érzés volt,mint ha homok lenne a számban. A barna szín sem jött be. Fogmosás után kis idő múlva az íze is elillant, de én amúgy is a mentolos, friss illatokat preferálom, szóval azt hiszem maradok a klasszikus fogkrémeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

_ca_

2013. május 12.

Azért vettem meg, mert nem akartam a repülőn még egy dolgot a folyadékok közé pakolni, úgyhogy nagyon jó ötletnek tartottam a fogtablettát. A másik előnye az, hogy olyan a hatása, mintha frissen legeltem volna egy kisebb rózsacsokrot.
Bár az én ínyemet nem bántotta, elég nehéz volt leöblíteni és én nem éreztem nagyon alaposnak sem, úgyhogy nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 12.

agocsfelicia

2013. április 26.

a lehelet egy ideig jobb lesz tőle.. ez kb. 1 óra, a fogat nem fehéríti, csak sárgítja... ha fogtabi, akkor SPARKLE!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 26.

Tytto

2013. január 26.

Tavaly Pannónia Fesztiválra Breath Of God fogtablettát vittem csak magammal, azt használtam naponta 2-3 alkalommal, a 3. nap után nekem is szétszedte az ínyemet. Folyamatos használatra nem ajánlott, de én pl különleges alkalmakkor használom a Chou Chou-t, imádom a rózsa illatát és jó érzés, mikor valóban ledörzsizett mindent mindenhonnan. Utána hosszan tartóan rózsaillatom van. Először úgy gondoltam, hogy fura, mert nem a megszokott mentol illatú a leheletem. De miért ne lehetne másféle jó illata? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Nessy

2013. január 23.

Féláron szereztem be, az első dolgom az volt, az itt olvasottak alapján hogy mindegyiket félbe vágtam. Három alkalommal használtam, tehát összesen másfél tabletta fogyott el, de a fogaimat érzékennyé tette, az ínyemet pedig két helyen is véresre dörzsölte, nagyon fájdalmas volt. (Hozzáteszem nagyon puha atraumatikus fogkefével használtam, mivel az elektromos fogkefémet nem viszem magammal, és ilyen az utazó fogkefém.)
Az íze, és az erős tisztító hatása tetszett, de így használhatatlan. Nagyon ritkán meg szoktam tisztítani a fogaimat szódabikarbónával, de még sosem volt ilyen gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

Antioxidánsok: Rosa Centifolia Flower Oil
Hidratálók: Sorbitol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Sorbitol h 1 1

Kaolin 0 0

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.

Nem szabályos INI név. Jelentése: rózsa szirom por.