Lush

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ha általában édesség után nyúlsz, hogy jobb kedvre derítsen, akkor ez a habfürdő éppen neked való. Édes vattacukorillata megemeli az energiaszinted és felvidít. Az átlagos habfürdőhöz képest jobban hidratál, mert mandula- és kakaóvaj keverékét tettük bele. A Creamy Candy mandulaolajat és vajdarabokat tartalmaz, amelyek megolvadnak a víz felszínén, és bársonyos tapintásúvá teszik a bőrt"

Black Fairy

2019. január 1.

Nagyon kellemes, édes, cukorkás illata van, a vizet rózsaszínre festette, rengeteg habot adott (pedig én három részre vágtam), igaz ezek nem voltak túl tartósak....Az illata hosszan megmaradt a fürdőszobában, a bőrömön viszont nem, viszont nagyon jól hidratált, szóval ezt elnézem neki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

slytherclaw

2017. február 24.

Szerintem ez egy eléggé felejthetőre sikerült habfürdő. Ugyanolyan illata van, mint a Rock Star szappannak, amit imádok, úgyhogy ki kellett próbálnom, de nem voltam tőle elájulva.
Egy fél elég egy nagy, habos fürdésre, de a habok nem maradnak meg sokáig, sem fürdés után az illat a bőrömön. Cuki rózsaszín lesz tőle a víz, a kakaóvaj-daraboknak köszönhetően pedig puha és krémes.
Igazából jó kis habfürdő ez, csak az illata meg a színe miatt többet vártam tőle. Mindent összevetve a Comforter szerintem jobban megéri, nagyobb és tartósabb habokat, valamint sokkal több használatot kapunk tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Kathrin17

2015. november 26.

Isteni az illata és nagyon sok hab lesz belőle. Mindig nagyon puhának/hidratáltnak érzem utána a bőröm arról nem is beszélve hogy egy napig csodás illat van a fürdőmben miatta. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Dytta

2014. október 20.

Szeretem. Kellemes illata van, jól habzik (bár nekem nem annyira, mint a comforter) és remekül hidratál. Nem kell utána testápoló. Jó volt, jöhet újra =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

HarleyQuinn

2014. október 12.

Nagyon finom az illata és szép nagy habokat csinál.Puhítja a bőröm és ellazít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 12.

Nagyon finom az illata és szép nagy habokat csinál.Puhítja a bőröm és ellazít.

Candush

2014. szeptember 25.

Imádom, nagyon jó illatú, tartós és hatalmas habokat csinál. Krémessé teszi a vizet, itthon nagy kedvenc a többieknél is, nem csak nálam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

zsazsa

2014. január 13.

Jó kis habfürdő, cukorkás, édes illata felvidít és a vízben is érezhető, valamint fürdés után a bőrön is. Nem szárít, tényleg nagy kakaóvajdarabok vannak benne, egy fél egy fürdéshez szerintem bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

Tavasz tündér

2013. szeptember 14.

Én a Lush habfürdő tömböket és pezsgőfürdőgolyókat 2 részre szoktam osztani. A candy esetében is így jártam el és nekem a fele mennyiség is sok habot produkált. Az illata erőteljes, de kellemes, fürdés után sem illan el hamar a bőrről. Találtam itthon egy darabkát elcsomagolva, sajna már lejárt, így már csak illatosítóként használom a szobámban. Öröm belépni hozzám. :) De lehet lábfürdőnek még jó lenne.
(Ma már leginkább natúr, természetes összetevőjű termékeket használok, de a fantasztikus illatoktól, ami a Lush üzletekből árad néha - néha elcsábulok.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Yndre

2013. április 9.

Az illata nagyon erős vattacukros, fürdés után a bőrön is órákig érezhető. Alapvetően tetszett, kellemes volt, nem szárította a bőröm, de nem volt olyan nagy habja mint más Lush habfürdőknek pedig az egészet beletetettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Cory

2013. április 8.

1,5 éve kaptam, kiraktam a fürdőszobába illatozni. Azóta is ott van, mostanra ment el az illata, de már nem merném elhasználni, valószínüleg már lejárt ennyi idő alatt, mit gondoltok?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Nem INCI név. Jelentése cukorka virág. A Lush használ cukorka virágokat termékeinek díszítéséhez. :)