Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   20 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Nena, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Meleg olajos hajpakolás

"Töltsd fel a hajszálaid vaníliával és avokádóval, hogy a hajad selymesen puha legyen. Sima ügy!"

annabanana

2019. május 18.

Nekem bejött, és a rövid hajamra az ötöde is elég. Jól belemasszíroztam a hajtöveimbe, de kellő meleg vizes öblítéssel így sem volt nehéz kimosni (bár azt hiszem a hajtövekre nem teszek legközelebb, mert nem ott hat). Most a hajam dús, puha és nem száll. Nem lesz része a hajápolási rutinomnak, de egy fontosabb esemény előtt szerintem szuper használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

kecskesszuszu17

2018. február 8.

A hajamra szuper volt, viszont félre akartam tenni a megmaradt pakolást balzsamnak, de valamiért irdatlan halszaga lett, ami amúgy nem volt. Nem is értem hogyan történt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Vanda234

2017. augusztus 5.

Jöttem felpontozni a terméket. 😍😘
Imádtam drágának draga de egy fél is elég és igy viszonylag kedvező nekem vallig érő elég dús hajam van es még is elég volt...

Nagyon jol hidratalt amikor kimostam kellemes puha erzés volt a hajon hajhosszra használtam mivel a tővénél csak zsíros lenne de így hajhosdzra isteni volt...

Megéri az árt egy honapba egyszer egy felet ajánlom 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Jöttem felpontozni a terméket. 😍😘

Megéri az árt egy honapba egyszer egy felet ajánlom 😍

KuSza

2017. január 3.

Én ismét kicsit felhúznám a pontszámot, ugyanis nekem ez a pakolás egy csoda! Először a felét oldottam fel, de végül csak a negyedét használtam el, a többi feloldott részt a hűtőbe tettem és a következő hajmosásnál elhasználtam, azt mondták 2-3 napig még eláll úgy is. Nekem semmi problémám nem volt a kimosással, szokásos samponozással teljesen simán kijött a hajamból, pedig jóval tovább rajta hagytam, mint ameddig kellett volna. Az illata valami mesés, a hajam pedig hiperpuha, bársonyos lett tőle. Utána napokig azt fogdostam, mindenki mással karöltve. :D És ami külön tetszett, hogy nem csak a következő hajmosásig tartott a csoda, hanem még utána is érezhető volt az ápoltsága a hajamnak. Ajándékba kaptam, de teljesen biztos, hogy én is fogok még venni belőle. 6*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Rozsaszinponilo

2016. április 15.

Először azt hittem, hogy én vagyok a béna, hogy nem tudom használni, mert én sem tudtam kimosni a hajamból! Már amikor felkenés után a kezemről akartam lemosni a ragadós trutymót, tudtam, hogy ez bizony fájni fog, ha kimosom/kifésülöm. Így is lett: 5x mostam hajat, amíg kijött, persze utána úgy néztem ki, mint egy boszi. Durva tapintása lett utána a hajamnak, és nagyon felhúzott, hogy százszor rosszabb kimosni, mint egy ricinusos pakolást.
Imádom a Lusht, de ezzel nagyon benéztek valamit. Lenne 0 pont, annyit kapna. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

Kathrin17

2016. január 4.

Én sajnos lehúzom megint a pontszámot...leárazásban vettem és nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos katasztrófa lett belőle. Elég hosszú a hajam ezért a z egész terméket feloldottam kb 300 ml vízben és felkentem a hajamra. 20 perc után meleg vízzel átmostam majd 2szer megmostam a hajam "Big" samponnal de így sem jött ki belőle a termék. Másnap megint meg kellett mosnom a hajam és utána való nap pedig újra....sajnos ez elég mély nyomott hagyott bennem és soha többet nem szeretnék kipróbálni egy hot oil treatment-t sem. Van még egy Kinky-m is de nem tudom kinek merem odaadni :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

diahlin

2015. december 31.

Felhúznám kicsit a pontszámot, bár majdnem elijesztett az első nagyon negatív vélemény, de mivel a youtube-on a tündérkék ódákat zengtek róla és épp féláron volt kapható, úgy döntöttem, kipróbálom.
A felét használtam el, de a negyede is elég lett volna a hajamra. Bevallom, kicsit féltem, mi lesz, ha tényleg nem tudom kimosni (nagyon dús hajam van, és néhány sűrűbb balzsammal én is megszenvedtem már), de a titka az, hogy először meleg vízzel alaposan ki kell öblíteni. Én összekötöttem a kellemes fürdővel (és egy Oatfix arcpakolással), így mikor letelt az idő, belefeküdtem a vízbe és jól átdörgöltem a hajam, amitől a cucc nagy része ki is jött, a maradékot már könnyen ki tudtam öblíteni a zuhannyal. Utána egyszer samponoztam a Copperheaddel, és szárítás után semmi nyoma nincs a hajpakolásnak. A hajam viszont puhább, fényesebb, és a hajvégek is szebbek. Szerintem 2-3 havonta fogok negyed kockát elhasználni, annyi bőven elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

Nena

2015. december 4.

Ez valami borzalom, még jó, hogy hirtelen felindulásomból nem tudtam véleményt írni - inkább lendületből feltöltöttem ezt a rémséget. :D
Azt mondja, hogy forró vízbe állítsam bele a pálcás jégkrémre emlékeztető tömböt és várjam meg, ameddig felolvad. Oké. Amikor a fele már beleolvadt, úgy voltam vele, hogy jó lesz a maradék második adagnak, úgyhogy azt félretettem. Keletkezett egy folyékony, de ragadós anyag, amit az utasítás szerint jól belemasszíroztam a száraz hajamba (még a gondolattól is sírok), majd vártam vele kb. 15 percet - nem tovább, mint ahogy írja.
Na a kimosásnál már éreztem, hogy itt bajok lesznek. Van Lush-os hiper-szuper mindent kimosó samponom, azzal mostam meg 2x a hajam. Hát nem jött ki.
Na mondom nem baj, lehet csak vizes hajon ilyen érzés, megszárítom. Nem lett jobb. Úgy néztem ki, mint aki egy hete nem mosott hajat...
Másnap reggel szárazsamponnal sikerült vállalhatóvá tenni, de éreztem, hogy ragadok. Este újból hajmosás, másik samponnal, 3x. Megszárítva már jó volt, de a harmadik mosás után éreztem csak, hogy valóban elhagyta a hajam.
Rajongója vagyok a Lush-nak, de ezzel büntetni lehet. Persze a maradék repült a kukába, soha többet ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!