Lush

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: haminda, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A fürdőt a grapefruit-, jázmin- és citromolaj elmét frissítő illatelegye tölti meg, miközben csak úgy ropognak a pattogós cukorkák! Ez az egyetlen háromrétegű fürdőgolyó: a külseje habfürdő, a belseje fürdőbomba, ám ennek közepében még egy apró, tiszta aranycsillám mag is rejtőzik. Ennek köszönhetően a narancsszín örvény finom csillámlással hagyja ott emlékét a bőrödön.

Lizinka

2019. július 15.

Egyik kedvenc Lush fürdőbombám, amíg nem használtam el csodásan illatosította a teret maga körül. :) Imádtam fürdés közben is. Sokáig lehetett élvezni az oldódást a kis pattogós cukorkák és a csillámok a kedvenceim voltak. Fürdés után kissé olajos maradt a bőröm, de egyáltalán nem zavaróan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Lina14

2019. február 2.

friss illata van, kellemes a víz amit csinál, sokáig lehet érezni az illatát. kellemes élmény volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

CeCeDrake

2018. december 28.

Az Orbital Pink csomagból ez a 2. kedvencem. Szín, illat, élmény, csillámok, minden tekintetben jó. Ettől nagyon csillámos lettem :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

georginasz

2018. november 19.

Imádom a Lush fürdőbombáit, ez volt az első, amit megvettem, de muszáj volt újravennem, mert nagyon szerettem elsőre. Nincs erős illata, egy fárasztó nap után el tudja lazítani az embert. Az illata kellemes, és különlegessé teszi a fürdést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

braram

2018. szeptember 30.

A citrusos illatvilága nekem nem a kedvencem, de ez ízlés dolga. Egyébként egy igazi élmény, ahogy feloldódik a vízben. A zselé-pikkelyek, a robbanócukorka, a meglepő szín, a szolid külső mellett.. :) Nekem egyetlen fürdőbomba sem szárította a bőröm, a csillámai jobban tapadtak a bőrömre, mint a többi bombáé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. május 21.

Nem lett a kedvencem, de tényleg úgy működik, ahogyan a leírásban szerepeltetik. Nagyon kellemes az illata, nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 21.

domcsismiracle

2018. március 10.

Közepes. A víz színe halovány, én ilyen robbanócukorkákat is véltem benne felfedezni, valamint kicsit még fürdés után is rajtam maradnak a csillámok és lehet is érezni az illatát pár óráig, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Closet

2018. február 6.

Eddig ez a kedvenc Lush fürdőbombám, bár még csak most kezdtem el tesztelgetni őket. A víz csodás lett és az illata is lenyűgözött. Ez mindenképp újravásárlós darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

Sundiboszi

2017. december 28.

Évekig szemeztem a Lush fürdőbombákkal hiszen elég drága, 1500 Ft egy fürdésért hát na.... De végül beadtam a derekamat és vettem hármat kipróbálásra, ez az első amit használtam. Sajnos azt kell hogy mondjam, mennyei! :( ;) Kicsit reméltem, hogy nem fog ennyire tetszeni és nem akarok majd még többet és még többet, de tetszik. Nagyon. Szerencsére nem lettem lemoshatatlanul olajos mint a bomb termékektől, mert azt nagyon nem szerettem, viszont nagyon finom puha és selymes lett a bőröm és az illata valami fenomenális és órákkal fürdés után is érződik. Maga a fürdés egy igai luxus relax, az illatok, a színek, a csillámok, nekem nagyon bejöttek és a hatása is szuper! Újravevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

kecskesszuszu17

2017. november 23.

Imádtam az illatát, szerintem szuper. Remekül hidratálta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

Imádtam az illatát, szerintem szuper. Remekül hidratálta a bőröm.

Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabványos INCI név. Jelentése: arany csillám.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: arany csillám.

Színező anyag. (Piros)