Lush

Ár:   2150 Ft, 4190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100g, 250g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2011. június 21.

Ár:   2150 Ft, 4190 Ft
Kiszerelés:   100g, 250g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctonik száraz, idősödő és érzékeny bőrre. Barátságos, gyengéd arctonik, levendulát és lágyító rózsavizet tartalmaz, mely enyhíti a pirosságot, és rugalmasságot kölcsönöz az idősebb, vagy szárazabb bőrnek.

andori

2019. március 11.

Kis kiszerelesben vettem meg, adni akartam neki egy probat (en alapvetoen hidrolatot hasznalok egy lengyel markatol, de ahhoz csak akkor jutok hozza, ha ott vagyok). Szerintem hozza az elvartakat, nagyon jo, kellemes erzese lesz utana a boromnek, husiti es finom puha lesz. Az osszetevoket elnezve azonban kisse tul van arazva, ezert a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

twentylessone

2019. március 2.

Nagyon érzékeny a bőröm, így meglepő, hogy ezt a tonikot bírja ettől önmagában 10*. Kisebb nagyobb megszakításokkal 15 éve használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 2.

fodornoncsi

2018. október 17.

Nekem nagyon bevált ez a termék! Vonakodtam megvenni az ára miatt, így amikor féláron volt, akkor csaptam le rá.
Hajlamos (volt) a bőröm a kipirosodásra, időröl időre az orrom és szemöldököm környékén száraz, piros, viszkető foltok jelentek meg. Mióta reggel és este fújom az arcomat ezzel az arctonikkal, azóta hála az égnek ezek eltűntek, szép tiszta a bőröm, nagyon szépen nyugtatja a tonik.
Összességében számomra csodaszer, mindig itt lesz a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

Összességében számomra csodaszer, mindig itt lesz a polcomon.

Annabanna

2018. július 27.

Nem rossz az illata, kicsit ragacsos miután beszívódott. Túl drága és ilyen árban találok olyat aminek sokkal jobbak az összetevői.
Valamilyen szinten nyugtat, maszkok előtt érdemes feltenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Valamilyen szinten nyugtat, maszkok előtt érdemes feltenni

wasp

2018. július 20.

Napközben használom bőrfrissítésre , mert munkahelyen utálok krémezni, ott is tartom bent. Kellemes az illata, a bőröm szereti, nagyon sokáig elég. Nyáron igazi megváltás a 100 fokos épületben. Én nemcsak az arcomra, hanem a karomra és a lábamra is fújok belőle, de igazából azt se bánom, ha a hajamra is jut. Nagyon klassz és gazdaságos termék és mikor használom, mindig megjegyzik, milyen jó babaillatom van. :D Én sminket nem szedtem még le vele, bár az eladólány szerint arra is alkalmas, de mivel nekem bevált rutinom van, amiben nincs szükség tonikra, erről az oldaláról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 20.

okroseva

2018. július 9.

Nagy szerelem! Beautyblenderre is ezt fújom, hidratálót is ezzel kenem, nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Parapluie

2018. június 30.

Kellemes érzés, finom illatú, de nekem nem nyugtatta meg a piros foltjaimat, úgyhogy 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

poisonvert

2018. május 23.

Az arcomon szinte állandóan ott világít két piros volt, valamint több száraz folt is van az állam környékén. Az Eau Roma Water nekem igazi megváltás, mert egy használat után már alig voltak kitapinthatók a száraz foltjaim.
Arról lemondtam, hogy a pirosságomon valami is segíthet, de legalább ez nem teszi meg feltűnőbbé.
Számomra az Eau Roma Water a napi artisztítási rutin részévé vált a Tea Tree Waterrel egyetemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

CeCeDrake

2018. január 31.

A sok jó vélemény miatt vettem meg.
Egyáltalán nem vált be. Eleinte puha volt a bőröm, később viszont szárított. Nagyon.
Az összetevői sem szépek.
Kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

A sok jó vélemény miatt vettem meg.
Az összetevői sem szépek.
Kukában landolt.

tevagyegynagysarolta

2017. május 23.

Nagyon szeretem áttörölgetni vele az arcomat reggelente, napközben és arctisztítás után pedig csak simán ráfújom az arcomra, aztán kézzel beleütögetem a bőrömbe. Nekem nagyon jól nyugtatja a bőröm, tökre szeretem most a meleg időben is használni, és szerintem nyáron is jó barátom lesz, ha a kánikulában kell egy kis felfrissülés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Illatanyagok: Limonene, Linalool, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben