Lush

Ár:   2150 Ft, 4190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100g, 250g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2011. június 21.

Ár:   2150 Ft, 4190 Ft
Kiszerelés:   100g, 250g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctonik száraz, idősödő és érzékeny bőrre. Barátságos, gyengéd arctonik, levendulát és lágyító rózsavizet tartalmaz, mely enyhíti a pirosságot, és rugalmasságot kölcsönöz az idősebb, vagy szárazabb bőrnek.

zsszucs

2020. július 7.

Nagyon jo termék szerintem, nyugodtan lehet használni extra érzékeny bőrűeknek is. Hozza azt, amit egy arctoniknak kell. Nyilvan, van egy "lush" faktor az árazásban, de en - mint általában minden lush termékeknél - a legnagyobb kiszerelést vettem, ìgy egész megfelelő az ára.
(Tapasztalataim szerint kizárólag a legnagyobb lush kiszereléseknek van értelme, a többi nagyon nem éri meg...tusfurdo, balzsam, bármi)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

bubilany

2020. június 9.

Nagyon kellemes kis tonik, szeretem használni, de valóban kb rózsavíz és levendulavíz egyvelegével hasonló hatást érnék el, töredék áron.
Nem bánom meg hogy megvettem, de nem valószínű hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

Nem bánom meg hogy megvettem, de nem valószínű hogy újraveszem.

Ritta12

2020. június 3.

Nagyon szépen nyugtatja a száraz viszketésre hajlamos bőrömet. Sminkem fixálására is szoktam használni. Egyszerűen imádom.🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

andori

2019. március 11.

Kis kiszerelesben vettem meg, adni akartam neki egy probat (en alapvetoen hidrolatot hasznalok egy lengyel markatol, de ahhoz csak akkor jutok hozza, ha ott vagyok). Szerintem hozza az elvartakat, nagyon jo, kellemes erzese lesz utana a boromnek, husiti es finom puha lesz. Az osszetevoket elnezve azonban kisse tul van arazva, ezert a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

twentylessone

Korcsoport: >54
2019. március 2.

Nagyon érzékeny a bőröm, így meglepő, hogy ezt a tonikot bírja ettől önmagában 10*. Kisebb nagyobb megszakításokkal 15 éve használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 2.

fodornoncsi

2018. október 17.

Nekem nagyon bevált ez a termék! Vonakodtam megvenni az ára miatt, így amikor féláron volt, akkor csaptam le rá.
Hajlamos (volt) a bőröm a kipirosodásra, időröl időre az orrom és szemöldököm környékén száraz, piros, viszkető foltok jelentek meg. Mióta reggel és este fújom az arcomat ezzel az arctonikkal, azóta hála az égnek ezek eltűntek, szép tiszta a bőröm, nagyon szépen nyugtatja a tonik.
Összességében számomra csodaszer, mindig itt lesz a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

Összességében számomra csodaszer, mindig itt lesz a polcomon.

Annabanna

2018. július 27.

Nem rossz az illata, kicsit ragacsos miután beszívódott. Túl drága és ilyen árban találok olyat aminek sokkal jobbak az összetevői.
Valamilyen szinten nyugtat, maszkok előtt érdemes feltenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Valamilyen szinten nyugtat, maszkok előtt érdemes feltenni

wasp

2018. július 20.

Napközben használom bőrfrissítésre , mert munkahelyen utálok krémezni, ott is tartom bent. Kellemes az illata, a bőröm szereti, nagyon sokáig elég. Nyáron igazi megváltás a 100 fokos épületben. Én nemcsak az arcomra, hanem a karomra és a lábamra is fújok belőle, de igazából azt se bánom, ha a hajamra is jut. Nagyon klassz és gazdaságos termék és mikor használom, mindig megjegyzik, milyen jó babaillatom van. :D Én sminket nem szedtem még le vele, bár az eladólány szerint arra is alkalmas, de mivel nekem bevált rutinom van, amiben nincs szükség tonikra, erről az oldaláról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 20.

okroseva

2018. július 9.

Nagy szerelem! Beautyblenderre is ezt fújom, hidratálót is ezzel kenem, nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Parapluie

2018. június 30.

Kellemes érzés, finom illatú, de nekem nem nyugtatta meg a piros foltjaimat, úgyhogy 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

Illatanyagok: Limonene, Linalool, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben