Lush

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2018. május 2.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Frissítő, gyengéd szemkörnyékápoló az érzékeny szemkörnyék területére, tökéletesen alkalmazható nappalra és éjszakára. Egyszerűen bio olajokkal és levendulaméz vízzel készül, hogy serkentse a finom szemkörnyéket, miközben megőrzi a bőr rugalmasságát.

hzsvitamin

2018. december 22.

Nem sok Lush terméket tudok lehúzni. De ez nem egy jó termék. Semmit nem csinál és csípi is a szemem kicsit. Pénzkidobás kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Luri

2018. augusztus 16.

Azért vettem meg ezt a kis krémet, hogy kellően hidratálja a szemkörnyékem, mert azért sokszor "nyúzom" (kontaktlencse, sminklemosás miegymás). Elhasználtam, de semmi extra hatást nem vettem észre sajnos. Gyorsan beszívódott, tehát sminkelni könnyű volt rá, de a használata után nem éreztem semmi hidratáltságot és a karikáimon sem enyhített. A kis adagoló pedig borzasztó, nagyon nehéz belőle éppen megfelelő mennyiséget kinyomni, fröcsköl és pazarol. Nem veszem újra és egyébként is sokallom az árát, főleg így, hogy nekem nem használt semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

lildiko

2017. január 15.

Mintát kértem belőle, és imádom a hatását: sokkal halványabbak a karikáim. Viszont nem fogom megvenni, mert amellett, hogy drága, kétféle parabén is van benne, ami nagyon nem jó, és ezért haragszom is rá, de ha már a hatása ilyen jó, a mintát elhasználom. (Az ára nem zavarna akkor, ha mentes lenne...)

Vannak nagyon jó parabénmentes szemkrémek, amik ugyanúgy megelőzik a ráncokat. A karikáimra egyelőre nem találtam olyat ami jó, de kitartóan keresem, és ha meglelem, akkor nagyon boldog ember leszek, de addig is inkább élek velük együtt, nem károsítom ezzel az amúgyis nagyon érzékeny bőröm.

Egyébként a hatása csillagos ötös, de a parabének miatt nem adom meg rá a négyet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Anthaval

2016. május 14.

Mivel tudomasom szerint a szemkornyeknel nagyon vekony a bor, igy ez a resz kezd el rancosodni a legkorabban. Mivel a megelozes hive vagyok, igy mar regota szerettem volna egy szemkornyek apolot, ami megfeleloen hidratalja ezt a reszt, es igy ki tudom tolni a bor megereszkedeset. Nagyon orulok, hogy vegre talaltam egy ilyet, es egyszeruen imadom! Ket hete hasznalom, tokeletesen hidratal es kevesbe karikasak a szemeim. Az elado holgy amugy azt mondta nekem, hogy ez kifejezetten megelozesre valo, szoval nem tudom, hogy a mar meglevo rancokon mennyire fejti ki a hatasat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

e.m.e.s.e

2013. április 4.

A segítségemre siető Lush eladók szerint "semmi extra", inkább a Lovely Jubblies mellápoló krémet ajánlották a szemem alá is. Később mégis megvettem. Feszesítő hatást nem éreztem, inkább csak jól hidratált.
45 grammos, nagy kiszerelés, a pumpás adagoló pedig nagyon tetszik.
Sajnos sokszor megfeledkeztem a használatáról, így az egy éves szavatossági időn belül nem sikerült elhasználnom. Megromlott (szaga lett), így már nem merem elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

45 grammos, nagy kiszerelés, a pumpás adagoló pedig nagyon tetszik.

kiprobaltam.hu

2012. március 4.

Lehet, hogy túl sokat vártam tőle, de nem győzött meg. Akkor már inkább egy 100% -os mandula / jojoba olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

skincare

2012. január 21.

Kellemes szemkörnyékápoló, és ami fontos nem irritálja sem a bőröm, sem a szemem, ezért szeretem. Könnyű az állaga, kellemesen hidratál.
Kicsit drágállom, bár ezért az árért 45 gr kapunk. Érzékeny bőrűek is használhatják, de akinek már egy könnyedebb szemkörnyékápoló nem elég, az nem biztos, hogy megelégszik vele.
A jó, hogy lehet kérni mintát belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 21.

A jó, hogy lehet kérni mintát belőle.

morning_glory

2011. október 16.

Az egyetlen Lush termék, amiben még nem csalódtam. Igaz, jó drága, de abszolút megéri az árát. Könnyű kis hidratálókrémnek tűnik, de annál sokkal több, ápol és MÉLYEN hidratál, ami a szemkörnyék vékony bőrénél elég fontos. 1 hónap aktív használat után jelentkeztek a poztitív jelek, és lehet, hogy placebo, de amióta ezt használom, mintha a karikáim se lennének olyan sötétek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 16.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.