Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Guttmann Natasa, az összetevőket feltöltötte: Tory, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"A Father Christmas nagyon elegáns, ünnepi fürdőgolyó. Nemcsak azért, mert meg van szórva szikrázó, piros csillámmal, hanem azért is, mert amikor a külső, piros héj feloldódik, a fürdőgolyó tündöklően ragyogó zöldre festi a vizet. Ez a nagyon-nagyon karácsonyi fürdő a melengető, kényeztető összetevőknek köszönhetően biztosan mosolyt varázsol az arcodra. Ideális ahhoz, hogy hosszan lazíts a meleg vízben, miután körbeloholtad az üzleteket karácsonyi ajándékokra vadászva.  A fűszeres illatú szegfűszegolajat, melyet a növény leveleiből és rügyeiből desztillálnak, melengető hangulatú illatkeverékekben használjuk. Javítja a vérkeringést, és ezzel segít, hogy a láb meleg, kellemes érzetű és egészséges legyen. Úgy gondoltuk, hogy ehhez a fürdőgolyóhoz ez az összetevő elengedhetetlen. Ugyanilyen fontos a brandy is - ebből szintén tettünk a mi kis pirospozsgás Télapónkba. Egy korty a fürdőgolyó-készítő kollégáknak, egy korty neked, hogy melengesse a bőröd."

Mona29

2018. június 4.

Nagyon cuki a formája, az illata kellemes, jól hidratál, finom habot képez. A gyerekek imádták, remélem, hogy visszahozzák még valamelyik télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

Fruzsci

2016. október 14.

A webshopból rendeltem, így tökre meglepődtem amikor kicsomagoltam, nekem olyan óóriásinak tűnik! :D
Az illata nekem teljesen olyan, mint a rózsaszínű ajakradír, rágó illata van! Annyiiiira szép lesz a víz, imádtam!:-) Már bánom, hogy csak egyet rendeltem belőle, tuti újraveszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

vivuss87

2012. december 28.

Nekem nagyon bejött. Igazán különleges, hogy a pirosas-fehéres külső rész alól előbukkan egy fenyő zöld szín, ami megszínezi a vizet. A zöld vízben úszó piros csillámok pedig karácsonyi hangulatot varázsolnak. Hosszasan lehet merengeni a látványban:) Ennél a fürdőgolyónál a csillámok hosszas tusolás után is ragaszkodnak a bőrhöz, amit én egyáltalán nem bánok. Csillámmániásoknak kötelező, de abszolút pasimentes darab:) Én újravettem, és ha lesz jövőre is, tuti újra veszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

Yndre

2012. november 25.

Elképesztően mutatós smaragdzöld vizet kapunk piros és ezüst csillámokkal amik apró kis gyémántokként csillognak a vízben. Az illata engem a forralt borra emlékeztet, de vízbedobás után szinte már alig érezhető. Nem hidratál, de szerencsére nem is szárít. Ami eléggé zavaró, hogy a csillámok hihetetlenül ragaszkodóak, még törülközővel sem lehet levakarni azokat a bőrről. A férjemen szerintem még 3 hét múlva is találok majd csillámokat itt-ott. Szegény teljesen kiakadt...:) Legfeljebb egy szilveszteri buli előtt tehet jó szolgálatot, akkor már extra csillámpúder nem is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 25.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)

Nem szabályos INCI név. Jelentése: piros csillámok.