Lush

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. március 3.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Mesebeli tojás cukorkaillattal. Egy tökéletes világban nem kell műanyag a fürdéshez. Töltsd meg a kádat, engedd bele ezt az édes, gyümölcsillatú tojást, és merülj el a mélylila hullámok között."

szeliger

2021. március 21.

Megállapodtunk a lányommal, hogy egy darabot megengedünk magunknak a húsvéti kollekcióból és megfelezzük, erre esett a választás. Elég nehéznek bizonyult elvágni, nagyon kemény az anyaga. A lányom használta először, úgyhogy már akkor megtapasztaltam, hogy a kád falát durván elszínezi. Azt hittem, hogy csak azért nem tudtam lesikálni, mert nem rögtön estem neki, de nem így van. Amikor magam próbáltam ki, rögtön a fürdő után nekiestem a suvickolásnak, (pedig kevés rosszabb dolgot tudok elképzelni, mint amikor tiszta testtel, illatosan kell nekiállni takarítani), így sem jött le. A tapasztalat azt mutatja, hogy idővel azért lekopik, úgyhogy nem teljesen veszett fejsze nyele.
A fürdőbomba a takarítást leszámítva szuper termék. Az illat cukorkás, a kádban szépen pezseg, egyik oldalt pinkre, másikat türkiz színre festi, aztán a keveredés után szép lila színű lesz az egész. Szárító hatást nem tapasztaltam, élmény vele a fürdőzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 21.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezőanyag. Zöld.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.