Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fodornoncsi, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Fent vagy lent? Mindkettő? Nem számít! Bármelyiket választod, a bergamottolaj és a feketeribizli-abszolút garantálja a gyümölcsös élményt. Ha tojást raknál, csipegetnél, esetleg csak futkároznál, tárazz be ebből a friss, mélyalmos kozmetikumokból. A ciprusolaj csupa derű - segít sokáig a csúcson maradni. A választás a tiéd, a színek csak rád várnak; dőlj hátra a fészkedben és lazíts."

3 színben kapható (kék, lila, narancssárga)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Black Fairy

2019. január 1.

Ajándékba kaptam.

Nagyon kellemes, friss, ribizli illata volt, erős késztetést éreztem, hogy beleigyak a fürdővízbe (nem tettem, nyugi)...Nagyon szép színe lett a víznek, viszont se a kádat, se a bőrömet nem fogta meg...Egy élmény volt vele a fürdés! :)

(Én csak egy felet használtam egyszerre, nem egyben dobtam be az egészet. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Ajándékba kaptam.

(Én csak egy felet használtam egyszerre, nem egyben dobtam be az egészet. :))

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Barnás sárga.