Lush

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Angel9377, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2021. február 24.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Húsvéti limitált kiadás

"Aranyszínben csillogó luxusfürdő ÉS fürdőbomba egyben, a Honey I Washed the Kids illatával! Kell ennél többet mondani?
Külső rétege luxusfürdőből készült, ezért amikor bedobod a kádba, először lesüllyed, majd amikor a fürdőgolyó-belső elkezd pezsegni, pazar mézes-karamellás illatot árasztva a felszínre emelkedik. Külsejének pompás csillogását a környezetbarát (műanyagmentes) csillám adja, mely a vizet gyönyörű aranysziporkákkal szórja tele.
A tojás külső rétege a kolumbiai San José Békeközösségből származó kakaóvajjal készül. Közvetlenül a Békeközösségtől vásároljuk a kakaóbabot, melyből azután Európában készítenek vajat. Fair trade, minősített bio termék, melynek különlegessége, hogy illatmentesített, így a kakaó természetes csokiillata nem uralkodik el az aranytojás illatkompozícióján. Ezt a kakaóvajat használjuk a Therapy és a Peace masszázstömbök készítéséhez is."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Pajzs

2020. szeptember 28.

Egy sárga fürdőbomba rejlik a puha, aranyszínű csillámba forgatott tojásban. Ezt a héjat könnyű leválasztani a belsőről, és magában egy olajos, bőrpuhítő fürdő vehető vele. A vizet sárgára színezi, sok-sok arany csillámmal, amiket egyszerűen le lehet mosni a kád aljáról és faláról, de szárazon ezerrel pereg és szálldos ide-oda. Az illata édes, karamellás egy kis citrusos beütéssel, de végig az édesség az uralkodó, mégpedig erősen. A bőröm puha lett a használata után. Ajándékba kaptam Szerelmem iskolás húgától, aki összespórolta rá a pénzt, mert fürdőbombával akart nekem kedveskedni, meg a kutyának jutalomfalatot venni, így egy nagyon aranyos ajándékot kaptam, illetve kaptunk egy össze-vissza ragasztott, bájos csomagban. Két fürdőre bőven elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

georginasz

2019. április 11.

Nagyon tetszett, ki sem akartam jönni a kádból! :D Az egész kád víz sárga volt és teli csillámmal, még pár nap után is találtam csillámokat a fürdőszobában. :D
Az illata is kellemes volt. Mint minden - eddig általam használt - Lush-os fürdőbomba használatakor, most is egy hidratáló réteg képződött a bőrömön a benne lévő olajok miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Black Fairy

2019. március 20.

Az illata nagyon kellemes, fürdés közben is megmaradt, a vizet sárgává varázsolta, és telis-tele volt csillámmal...:D
Ha valami érdekesebb színe lett volna, jobban örülök (mármint, ha nem csak sima sárga) de így is egész szép fürdő volt. :D

Nagyon kellemesen hidratált, a csillámok nem ragadtak meg a bőrömön, és a kádat is elég volt egy vízsugárral "takarítani", nem kellett dörzsölni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Lina14

2019. március 11.

az illata fürdés előtt isteni karamellás, aztán valahogy nem is annyira kellemes mikor feloldódik, nem olyan illatos, viszont plusz pont hogy a csillámok nem tapadtak meg sehol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Bubucim

2018. március 12.

Beleszerettem az illatába a boltban. A kádban viszont kevésbé hozza az élményt. Tényleg szép csillámokat csinál a kádban, de az illata már nem ugyanaz. Egyrészt alig érződik, másrészt nem ugyanaz a finom, shea vajas illat. Az ápoló hatása is enyhe, de legalább van. Valóban nem szárít, de a jól hidratáló Lush fürdőtermékekhez képest nagyon gyenge. Két csillag a szép formáért, a boltban tetszetős illatért és a csillámokért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

cseresznye007

2017. július 4.

Külföldön vettem,és a kedvencem lett a fürdőbombák közül.Karamellás illatú és tiszta csillám.Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Kremcica

2017. június 16.

Idén visszahozták a húsvéti kollekcióban ezt a fürdő bombát is, az utolsó hoztam el belőle a westendi üzletből április végén. Első vélemény még használat előtt: csupa-csupa arany csillám. Szarkahajlamosoknak ajánlom figyelmébe. :D A héten végre sort kerítettem egy kis relaxálásra és kipróbáltam. Valamiért azt hittem belül más színű lesz és csak kívülről sárga, de végig egyszínű. Ha ezt tudom nem használom fel mindet... No mindegy, mire szétolvadt a víz csupa sárga lett tőle (plusz a nagyon finomra őrölt arany csillámpor) és kellemes puha hatású is lett a víz (az olaj és a kakaóvaj miatt). Mindenesetre kellemes hatású volt benne ücsörögni, nem ragadt se rám se a kádra a csillám. Az illatával is elégedett vagyok, nem volt túl erős (ahhoz képest hogy a zacskójában míg várta sorát igencsak illatozott). Egyedüli problémám hogy én ezeknek a bombáknak a funkcióját nem értem. Ennél a biztonság kedvéért leöblítettem magam zuhannyal, hogy véletlen se legyek diszkógömb. De amúgy hogy kell e lemosni magunkat előtte/utána vagy rendes fürdésnél is lehetne használni nem tudom. Wellnessre jó az biztos. :) Utána nem kiabált a bőröm a testápolóért így ha nem is hidratál, nem is szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

katacita

2014. április 10.

Egy gyengébb láncszem a Lush tavaszi kollekciójából - vagyis nem feltétlenül gyenge, de ezt nem nekem találták ki. Egyrészt minden csupa csillám lesz tőle már önmagában is. Aztán bedobom a vízbe, hmm, de szép lesz tőle a víz teteje, szépen csillog... csak aztán amikor kilépek a kádból és megszárítom magam, akkor azt látom, hogy engem is mindenhol beborít az arany csillám, szóval mehetek vissza zuhanyozni. Nekem ez annyira nem jön be:) Az illata amúgy fincsi és a fürdési élmény is magas szintű, csak utána mehet a törölköző a szennyesbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 10.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Színezék. Barnás sárga.