Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Carmenessque, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"A Grease Lightning összetevőinek hatékony kombinációja csírájában fojtja el a pattanásokat, anélkül, hogy irritálná azok környékét. Antibakteriális, fertőtlenítő hatású rozmaring, kakukkfű és teafa főzet, valamint antioxidánsokban gazdag szőlőlé és a kipirosodott bőrt megnyugtató, gyulladáscsökkentő varázsmogyoró felhasználásával készítjük. Ideális esetben akkor vidd fel a bőrre, amikor úgy érzed, hogy kezd kijönni egy pattanás - jobb a megelőzés, mint a kezelés."

TheTrinity

2019. október 2.

Danuhoz hasonlóan, én is az egész arcomra használom az esti tisztítás után. Így nagyon szuperül működik. Mióta használom sokkal kevesebb pattanásom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

darbarad

2019. április 8.

Kb. egy fél éve vettem, az elején rendszeresen használtam és reménykedtem, de idővel rá kellett jönnöm, hogy semmi sem történik, így abbahagytam a használatát. Egyszerűen lehetetlen volt normálisan adagolni, vagy nem jött kibelőle semmi, vagy felhasználhatatlanul mennyiséget lövelt az ujjamra. Az állaga kissé csúszos, ezáltal nagyon szerencsétlenkedős volt rákenni a stratégiai pontokra. Nekem egyáltalán nem jött be sajnos.
Viszont mivel még elég sok van a flakonban, lehet kipróbálom Danu tippjét, néhány véleménnyek lejjebb, és beillesztem az esti arctisztítós rutinba. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

slytherclaw

2019. január 20.

Egy időben nagy Lush-mániás voltam, igyekeztem mindent tőlük beszerezni. Ez a lelkesedés azért mostanra erősen lelohadt, mert elég sok termékükről kellett megállapítsam, hogy ilyen "nesze semmi, fogd meg jól", ráadásul sok pénzért. Ez a spot treatment az egyik utolsó próbálkozásom volt az arcápolási vonalukból, asszem a továbbiakban maradok a tusfürdőknél és szappanoknál.
Magáról a termékről annyit tudok mondani, hogy erősen ambivalens érzéseim vannak vele kapcsolatban. Egyrészt méltányolom, hogy természetes (leszámítva a parabéneket) és kíméletes a bőrhöz, másfelől viszont bosszant, hogy általában semmit nem csinál a problémás területtel. Próbáltam úgy is használni, hogy vékony rétegben felvittem az arcomra, hátha megelőz valamit, de csak azt éreztem, hogy fuldoklik alatta a bőröm, mert hagy maga után egy vékony filmréteget. Anyukámnak herpeszre bevált, de arra ugyanúgy jó neki a sima aloe vera is, úgyhogy ezt nem fogom újravenni.
A flakonja és az adagolója egy gyalázat, nem látom, hogy mennyi van benne és mindig túl sokat köp ki magából az adagoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

bdpstmassacre

2018. november 20.

A legelső Lush-termék, amit valaha vettem és próbáltam, a mai napig imádom. Ha valahol több kicsi patim lesz akkor a nagyobb területre viszem fel, mint egy krém, de szúnyogcsipésekre is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

SzarkaVivien

2018. november 5.

Coalface-szel együtt használom, a pattanás okozta sebeket nekem szépen leszárítja és pár nap alatt eltűnnek. Szeretem a levendula illatát hozzá, néha sminkelés előtt is bekenem vele az arcom, hogy nyugtassa a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

okroseva

2018. július 9.

Olvasom a véleményeket. de nagyon meglepődöm, nekem konkrétan semmit nem tesz a bőrömmel. Kinek mi. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Annabella2010

2018. május 6.

CSODASZER!!!! Eddig pattanasokra kentem amelyek sebesek maradtak es 1(!!) ejszaka alatt eltuntek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Danu

2018. április 13.

Meglepődtem mennyire “mostoha” termék is ez, úgy látom én vagyok az első itt aki szereti. Pedig magával a géllel semmi probléms nincs, csak rossz a marketing Spot treatmentként harmat gyenge, viszont esti rutinba illesztve, alapos tisztítás után az egész arcon vékonyan eloszlatva hihetetlenül tiszta bőrt varázsol. Természetesen nem helyettesíti a hidratálót. Akinek eddig nem jött be, próbálja ki ezt a módszert, én a negyedik flakont fogyasztom:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 13.

Lorya

2018. március 26.

Nálam az égvilágon semmit nem használt, sem a megelőzésben, sem a kezelésben. Hetekig napi szinten alkalmaztam eredménytelenül, aztán meguntam, porosodott a polcon, aztán nemrég megint elővettem hogy fogyjon már végre el és kidobhassam, de továbbra se volt semmi értelme. Aztán fogmosás közben olvasgattam az összetevőket, és teljesen ledöbbentem a "methylparaben" szónál... Mit keres egy ilyen drága natúr márka termékjében egy parabén? Akkor voltam úgy, hogy már nem érdekel mennyi van még benne, én kivágom a kukába.
Szerencsére egy barátnőm, aki nagyon szereti a Lusht, még előtte lecsapott rá, így mégsem kellett kidobnom. Nekem pénzpazarlás volt, tuti nem veszem újra, és nem is ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Encsi9

2018. március 1.

Nem tapasztaltam semmi változást a bőrömön, csupán kellemes illata van és hűsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Vitis Vinifera (Grape) Juice
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel

További info az összetevőről a KM-blogon >>