Lush

Ár:   4150 Ft, 8290 Ft, 13790 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g, 245g, 495g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Ár:   4150 Ft, 8290 Ft, 13790 Ft
Kiszerelés:   100g, 245g, 495g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

A Happy Happy Joy Joy sűrű és intenzív hidratáló hatású, mégsem nehezíti el a hajszálakat. Fantasztikus párost alkot a Blousey-val a festett, száraz hajúak nagy örömére, de bármilyen más samponhoz is passzol. Az illata csodálatos.

zsszucs

2020. február 17.

A nyári hajbalzsamom. Nem kell tőle csodákat várni, de mikor az ember többet mos hajat, esetleg nyaralás során, mindennap vízben van és csak ki akarja öblíteni a haját és könnyen fésülhetővé tenni, ez a tökéletes termék.
Az év többi szakaszában, nekem kevés, nem egy american cream, nem egy jó kondicionáló, de nyáron, vagy gyakori hajmosashoz tökéletes.
Az illata isteni...mint majdnem minden Lush termeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Az illata isteni...mint majdnem minden Lush termeknek.

Scara

2020. február 17.

Az illata számomra igazi antidepresszáns. :) :) Már 3 nagy flakonnal elhasználtam belőle és már meg is vettem a negyediket. Az én vékony szálú hajamnak pont elég az a hidratálás amit nyújtani tud, így nem lesz nehéz és lapos tőle a hajam. Egy flakon nálam 7-8 hónapra is elég, mert nem kell sokat használni belőle ahhoz, hogy fényes és hidratált legyen tőle a hajam. Az illata nagyon sokáig megmarad a hajamban, igaz másnapra már csak enyhén lehet érezni, viszont pár csepp eső a hajon újra felerősíti az illatát. :)
Én igazi parfüm-függő vagyok, de előfordult már, hogy itthonra ebből a hajkondícionálóból kentem picit a csulkómra és a nyakamra = instant jókedv és derü garantált nemcsak nekem, hanem a környezetemben lévőknek is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

erika830104

2020. február 10.

Mintában kértem picit a Lush-ban,hogy kipróbáljam.
Nem vártam sokat tőle,de az én melírozott festett hajamra egyszerűen csodás!!!!
A picike tégelyből nem sokat vettem ki az ujjbegyemmel,mert isteni illata van és sokáig élvezni -tesztek Ib szeretném a kis mintát még!De ahogy a hajamba masszíroztam egyből éreztem a húha hatást a neve abszolút találó!!!
És sokkal könnyebb volt kifésülni is utána a hajam,elleben más drogérias balzsamokkal amikből még ráadásul sok is kell a hajra,no meg ott van azok után az a “csúszkás”érzés.Happy Joy -nal ilyen nincs csak HUHA meg WOW meg OMG és puha haj 😊🙏🏻🧖‍♀️💆🏼‍♀️🛁🚿🧴

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Mintában kértem picit a Lush-ban,hogy kipróbáljam.
Nem vártam sokat tőle,de az én melírozott festett hajamra egyszerűen csodás!!!!

mkdorina

2019. november 28.

Úristen! Mintát kaptam a rendelésem mellé, most jutott eszembe, hogy ki kéne próbálni. Annyi volt csak a bibi, hogy arclemosónak hittem...:DD
Csodálkoztam is, hogy miért ilyen nehéz lemosni, és miért ilyen erős az illata. Na jó, legközelebb utána olvasok mielőtt kipróbálok valamit. Ami a legröhejesebb az egészben, hogy puha selymes lett az arcom. Tud valamit ez a Lush! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Tim

2019. május 4.

Megdöbbenve olvasom a kritikákat... Nekem nagyon tetszik! Az első flakonnal ajándékba kaptam, azóta vettem még kettőt. Hajparfüm, némi hidratáló hatással és szép összetevőkkel. Ennyi. Ezt viszont kiválóan hozza: utána napokig csodás illatú a hajam, többen megdicsérték. Nagyon hosszú és száraz a hajam, nekem nem szárította, és nagyon kiadós, a 250 ml-es flakon nekem egy évre elegendő. Azért nem is mertem megvenni a legnagyobbat, ami ár-érték arányban sokkal jobb, hogy nehogy megromoljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

andrea91

2019. május 3.

Hú, hát én ennek nagyon szeretem az illatát, kicsit olyasmi jut róla eszembe hogy ilyen illatúak lehettek a jó nők amerikában a 60-70-es években.:D Viszont egyrészt tényleg nem érzem hogy kondicionálna, másrészt pedig nagyon drága, én ajándékba kaptam, de valahogy sok más módon tudnám elkölteni ezt az összeget.. Egyébként azért nem full rossz az egész, mert én kimosás nélkül, keveset teszek a hajamra, és bár nem kondicionáló hatású, inkább valami tartást? textúrát? volument? szóval valami tök pozitívat ad a hajamnak, ami nekem speciel jól jön mert mostanában eléggé elvékonyodott, és összekötve néha igazán lecsoffadtul tud kinézni,.de ezzel szuper.:-) csak asszem nem ez a reklámozott funkciója, de egy kis szövegcserével jobb célközönséget találhatna magának szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Lorna

2019. február 17.

A hajkondicionáló az kicsit erős kifejezés. Tetszett a Lush boltban az eladók őszintesége, akik gyengéden figyelmeztettek, hogy " ó, az inkább hajparfüm". azért megvettem, mert akkor nagyon tetszett az illata. :) Még meg is egyeztünk, hogy amit én akkor ki szerettem volna hozni, a hajamból, az, hogy ne lapuljon le, arra épp jó, mert nem olyan nagyon hidratáló. Na szóval, finoman a sorok között beszélve elmesélték nekem mi is ez. Ez tetszett. A vége felé már kevésbé tetszett az illata, úgyhogy nem venném újra, és a kigubancolásban sem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Vyvcsyke

2019. január 16.

Rendelés mellé kaptam ajándékba. Az illata nagyon tetszett, gondoltam jó kis termék lesz. De sajnos nagyon kiszárította a hajam, összegubancolta, alig bírtam kifésülni és iszonyat érdes száraz tapintása lett utána a hajamnak. Nekem az illata sem maradt meg a hajamban. Biztos nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Kremcica

2019. január 16.

Ajándékba kaptam rendelés mellé egy mini Lush tégelyben csurig töltve. Egyetlen alkalommal elhasználtam az összeset a vállig érő hajamra és így sem éreztem hogy elegendő lett volna. Eszméletlenül híg, úgy kellett ügyeskednem ne borítsam ki. Lehet jobban jártam volna... a hatása nulla, teljesen száraz a hajam, hajvégápoló olajat kellett felkennem mert annyira sprőd lett. Na és a szaga, nálam már itt megbukott a teljes kiszerelés megvétele de kiváncsi voltam mit tud ennyi pénzért. Konkrétan a nagymama, korábban kimosott ruhákkal teli de évtizedek óta ki nem nyitott szekrényére hasonlít. Rózsás naftalinos szag, ami ráadásul tartósan meg is marad a hajban. Szoktam szeretni a Lush illatokat, de ez büdös, nem csinál semmit (sőt hosszútávon csak árt) és még marha drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

mafalda

2017. augusztus 30.

Ajándékba kaptam így oké, magamtól sosem venném meg. Nagyon folyós az állaga, de az illata csodás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Hidratálók: Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Nem szabványos INCI név, jelentése mandula tej. A Lush honlapja szerint ez nem más, mint mandula olaj vízzel keverve, melyet a Lush hidratáló krémekben hidratáló összetevőként használnak. Lásd mandula olaj.