Lush

Ár:   1950 Ft, 3890 Ft, 6390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100g, 250g és 500g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2011. december 11.

Ár:   1950 Ft, 3890 Ft, 6390 Ft
Kiszerelés:   100g, 250g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Ez a revitalizáló citrusos tusfürdő a gondtalan hippik világába repít!  A színe változó lehet - sárgától a halvány rózsaszínig (gyümölcse válogatja).

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Izar

2021. július 3.

Kezdem azzal, hogy az a Happy Hippy, amit én ismerek az 5 csillag.
Én még akkor használtam először ezt a tusfürdőt, amikor megjelent, 15+ évvel ezelőtt. Isteni friss grépfrút illata volt, de volt benne valami csavar is, amitől egy élmény volt használni. Nagyon kedves emlékek kötnek ehhez az illathoz, ezért is vettem belőle tegnap egy kis kiszerelést. Szerettem volna kicsit nosztalgiázni, visszaidézni azokat a napfényes, boldog időket, amikor ezt használtam.

Ehhez képest sajnos használat közben rá kellett döbbennem, hogy ennek semmilyen illata sincs egy nagyon enyhe WC illatosító bukén kívül, az általam ismert Happy Hippy illatnak pedig aztán tényleg a közelében sem jár. Nem voltam és most sem vagyok covidos, minden másnak csodásam érzem az illatát, de ez még egy párszáz forintos drogériás terméktől is gyenge, nehogy egy LUSH-tól. Az ő termékeikről mindent el lehet általában mondani, csak azt nem, hogy nincs illata.

Sajnos ez most nekem óriási csalódás, és mivel pont az illatáért (és a hozzá kötődő emlékekért vettem), ezért teljes pénzkidobás. Az tény, hogy kevés is elég belőle (ebben javára változott a termék), de ez most nekem kevés a két csillaghoz is. Egyébként szárít, mint minden LUSH tusfürdő (ezt tudtam eddig is), és az illatán kívül nincs is más jó tulajdonsága (szintén mint minden LUSH tusfürdőnek), szóval ez sajnos nálam egy csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 3.

Kezdem azzal, hogy az a Happy Hippy, amit én ismerek az 5 csillag.

leila0803

2020. augusztus 26.

Nyari alom, az egyik kedvencem. Az illata szuper es egyszeruen jo vele tusolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Nyari alom, az egyik kedvencem. Az illata szuper es egyszeruen jo vele tusolni.

tiinanemeth

2019. június 2.

Nekem nagyon tetszik a kicsit zselés állaga, tényleg igaz, hogy emiatt nagyon kevés is elég belőle. Az illata is remek, felfrissít és felvidít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

kovexti

2018. március 20.

Első Lush tusfürdőm. Ajándékba kaptam. Tetszik az illata. A legkisebb verzió van meg, utazós tusfürdőnek használom, ha nagyon muszáj hajat is mosok vele. A végefelé nehéz kiimádkozni a flakonból, vicces pudingszerű állaga van. Az ára miatt nem biztos hogy megvenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

MrsBean

2018. február 7.

Az első Lush kedvenceim közé tartozott és szerintem marad is örökre! :-)
Ha rossz passzban vagyok, mindig ezt használom, igazi happy hippy vagyok tőle ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Az első Lush kedvenceim közé tartozott és szerintem marad is örökre! :-)
Ha rossz passzban vagyok, mindig ezt használom, igazi happy hippy vagyok tőle ❤

Kremcica

2018. január 30.

Az illata elképesztően finom frissítő (talán emiatt nyáriasabb) citrusos-grépfruitos, betölti a fürdőt. Picit kocsonyás állagú, de nem vészes legalábbis most még hogy nem vagyok a flakon alján. Elvileg ez már új formula, gondolom az állagán javíthattak valamennyit. Nagyon kevés is elég belőle, főleg hogy ilyen zselés állagú vízzel picit felhígítom és elég egy mogyorónyi adag hogy rendesen átmossam magam. A tisztító hatása is oké, nem szárít. Egyedül az árát sokallom de legalább egy kis flakon is sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Aylawitch

2017. június 23.

Az illata mennyei! Hűsítő, frissítő citrusos illat, ami főleg ilyenkor nyáron felfrissít! Kár, hogy az illata szinte azonnal elillan és sajnos szárítja is a bőrömet. Ami nekem nagyon nem tetszik még benne az az, hogy a flakonból nehezen tudom kipréselni mivel vastag a fala, a tusfürdő pedig kocsonyás állagú.
Újravásárolni biztosan nem fogom, de az illata miatt nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Újravásárolni biztosan nem fogom, de az illata miatt nagyon szeretem!

mafalda

2017. április 23.

Egy nagyon fincsi gyümölcsös-citrusos illatú tusi, az állaga olyan mint a kocsonya alig folyik és nehezen is habzik sok kell belőle és nem takarékos. Sajnos sem a bőrömön sem a fürdőben nem érezni az illatát, kicsit sem tartós, ráadásul kicsit szárít is. Drága, ennél sokkal olcsóbban is vannak hasonlóan teljesítő társai, az összetevők között meg a parabén is befigyel sajnos....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Nena

2016. december 31.

Évekig teljesen rá voltam gyógyulva a Lush tusfürdőire (is), képes voltam ezekre spórolni - mert a 3-4 ezer forint körüli összegek, amit elkérnek egy 250 milliliteres tusiért azért elég meredekek. De imádtam az illatukat és az egész hype-ot, ami körülvette.
Ezt a fajtát is nagyon szerettem, de arra kellett rájönnöm, hogy ezek az illatok mostanában már simán megvannak a Balea tusfürdőiben is (tized áron). Hidratálásra, tisztításra persze nem rossz ez sem, de ma már inkább csak akkor van itthon ilyen, ha ajándékba kapom.
Egy típus lenne, amiért még ma is kiadnám ezt az összeget: a Grass - csak azt meg persze kivonták a forgalomból. :D :'(
Ha szigorúan nézem, hogy ár-érték arányban hogyan teljesít, akkor két csillag - a nosztalgia miatt adok hármat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

NadjaBlue

2016. december 4.

Első Lush termék, amit próbáltam, de nem igazán győzött meg, hogy megéri az árát. Nem egy rossz tusfürdő, nem szárít, ugyanakkor nem is hidratál. Az illata nem mű, de nekem személy szerint nem tetszik. És jól habzik, nem kell ipari mennyiséget használni belőle. Mégis, semmi kiemelkedő nincs benne, minden amit nyújtani tud átlagos. A legnagyobb pozitívuma, hogy cruelty free, ám vannak ennél olcsóbb cruelty free alternatívák is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.