Lush

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hoagirl, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Karácsonyi limitált kiadás

"Hagyd kívül a hideget és burkolózz be ebbe a vigasztaló, karácsonyi habfürdő-lepelbe. Törd ketté a jókora adag pudingot és így morzsold el a megeresztett csap alatt. Az ünnepi fűszerek aromájával átszőtt illatnak köszönhetően úgy érzed majd, mintha karácsonyi puncsban fürdenél. A legjobb módszer arra, hogy átadd magad az ünnep hangulatának."

aaFruska

2017. március 26.

Nagyon tetszik az illata és ahogy csillog ... IMÁDOM!!! Csak ajánlani tudom nagyon szép és nem szúrja a sok csillám a bőrt illetve nem irritálja

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Mentacska

2015. augusztus 4.

Télen számomra nélkülözhetetlen. Imádom a habjait, az illatát, a színét, a csillogást amit ad. Ha nehezen jön elő a karácsonyi hangulatod, mindenféleképp szerezd be!!! És a kiszerelése is nagyobb mint sok lush habfürdőnek. Remélem nem csak egyszeri limitált termék volt!! Tökéletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 4.

annanoszvai

2015. május 1.

Gyönyörű szép habokat csinál, és kellemes illata van, nagyon tetszett a formája is. A LUSH cuccokban lévő csillámok egyébként egy speciális fajta algának a terményei, szóval elméletileg azok is természetes úton lebomlanak; nálam legalábbis mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 1.

gothmarypoppins

2015. április 16.

A felét használtam el, a víz tőle méregzöld lett, ezüst csillámokkal. Az illata finom, nem fojtó, sokáig elállt, és a csillámokat is könnyű volt lemosni magamról és a kádról is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

sebidori91

2015. január 7.

IMÁDOM! de tényleg! 50% leárazáson vettem (karácsony után mindig betárazok 4-5 habfürdővel) négybe elvágtam, mert hihetetlen nagy és így is óriási habokat csinált. A víznek sötétzöld színt adott egy kis csillámmal. Finom szegfűszeges illata van. Szerencsére kettőt vettem belőle, így még néhányszor élvezhetem a karácsonyi habokat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil
Illatanyagok: Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Benzoin Extract, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil, Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil, Cinnamal, Eugenol, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance
Színezékek: D&C Green 8, CI 42090, CI 45350, Red 28 / CI 45410, CI 14700

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

Szintetikus zöld festékanyag, melyet elsősorban olyan kozmetikumokban használnak, melyek nem érintkeznek nyálkahártyával, így samponokban, habfürdőkben és szappanokban.

Színező anyag. (Piros)

Nem szabványos INCI név. Jelentése: jégkék csillám.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: ezüst csillám.