Lush

Ár:   2450 Ft, 4950 Ft, 7990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   100 g, 250g és 500g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Ár:   2450 Ft, 4950 Ft, 7990 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Az I Love Juicy egy hihetetlenül gyümölcsös sampon az igazán tiszta, csillogó és fényes hajért. A hajat nedvekben gazdaggá teszi a vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag gyümölcskeverék. Rengeteg tisztító hatású papaya, ananász, kiwi és mangó, kiegészítve citrom és narancs illóolajokkal a csillogó fejbőrért és a gyümölcsös illatért. A gyümölcs és hínár keverék nemcsak megszünteti a haj zsírosodását, hanem azt selymes tapintásúvá is teszi.

adrika128

2020. augusztus 4.

Megszűnt sajnos az előző sampon, amit használtam, ezért keresgélésbe kezdtem zsíros haj ellen. Rendeltem ebből a gyümis finomságból egy pici flakonnal. Hát az illata valami mennyei gyümölcs áradat. Nekem nagyon jól habzott úgy is, hogy nem nyomtam ki belőle sokat. Kétszer mosom át a hajam és így is elég sokáig elég volt a mini flakon. Kitolta a hajmosást, ami a célom volt, ezért nagyon megszerettem. Viszont épp látom a Lush oldalán, hogy hamarosan megszüntetik. Szerintem a samponok istene megátkozott, hogy egymás után ez a 2. sampon, ami végre beválik, de megszűnik. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Juliette Cavill

2020. július 2.

Szuper illata volt, tiszta lett a fejbőröm, jól habzott. A hajzsírosodásomon semmit nem javított.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

regicsorbi

2020. június 25.

Ez volt az a sampon ami miatt beregisztráltam, hogy véleményt tudjak írni. Megvan végre a samponom! Állandóan zsíros hajjal küszködtem, már az ált.suli óta. 2 naponta mostam a hajam, de ha mennem kellett valahova előtte mindig, nyáron pedig inkább naponta. Ezzel a samponnal 3 napot bír, és friss, nem zsíros. Pedig edzek vele, sétálok. Eddig minden samponnal 2X kellett hajat mosnom ezzel a csodával elég 1X. Ja és derékig érő hajam van. Annyi pénzt dobtam már ki mindenféle termékre bio, natúr, nem natúr, fodrászatból beszerzett rohadt drága samponok stb. Mindenen túlvoltam. Szóval igen, nem olcsó cucc, cserébe rohadt jó, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Pipi

2020. június 9.

Nagy reményekkel vettem meg. Sajnos csalódás. Nem habzik, 1 samponozás nem elég, 2. samponozás után sem annyira érzem, hogy "csikorgósra" tisztít (ahogy itt néhányan írják). Szárítás után puha, szép a hajam, a hajvégeket nem szárítja, az illata tartós. Egy napot sem nagyon bír a hajam, gyorsan zsírosodni kezd. Más samponnal azért 2-3 napot kibírok. Sajnálom az ára miatt kidobni, pedig amúgy kuka lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

Marcipancica

2020. május 25.

Sosem szerettem a gyümölcsös illatokat, de ez annyira finom volt, hogy kipróbáltam! Nem bántam meg, szép csillogó lett tőle a hajam, nem is zsírosodott nagyon, ami nálam probléma sajnos, úgyhogy nagyon boldog voltam vele! ÍCsak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Cserne

2020. május 21.

Én megtaláltam A SAMPONT. Tini korom óta úgy zsírosodik a hajam, hogy az borzalom és már mindent próbáltam, ezalatt a karantén alatt még a szódabikarbónás hajmosást is (ami bevált, de extrám módon szárított és viszketett).
Itt krémmánián is rengetegszer olvastam zsíros haj ellen sampont, hátha megtalálom egyszer az igazit. Nem tudom már hogyan sikerült erre bukkannom, de annyira meggyőztek a vélemények, hogy rögtön beszereztem és azt kell mondjam, hogy csoda.
Akár négy napig is szép a hajam! Négy nap, hihetetlen. Harmadik nap meg pláne, maradhat kiengedve és nem zsírosodik.Hátközépig érő hajam van és háromnaponta mostam hajat, de már a második napon észrevehető volt a zsírosodás.
Csikorgósra tisztít! Úgyhogy aki ezt nem szereti, akkor kerülje vagy balzsamozza. Bár én szeretem ezt a csikorgósságot, érzem, hogy milyen tiszta lesz a fejem bőre.
Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Én csak ajánlani tudom!

Zsozsi20000118

2020. május 13.

Szuper friss, gyümölcsös illata van, ám a hatása nekem semmi extra. Ugyanúgy hamar zsírosodik a hajam, 2 naponta mosnom kell. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

oaxaca

2020. április 23.

Egy hajmosáson vagyok túl, de már most sokkal jobban teljesít mint más samponok!
Mostanában nagyon zsírosodik a hajam és 2. nap már szárazsamponoznom kell, 3.-on pedig mosom. Na most a másodikon vagyok és nem kell még szárazsamponozni! Úgyhogy minimum 1 nappal kitolja a hajmosást, ami egy zsíros hajúnak áldás. Csak 100 milivel vettem, ha bejön végig biztosan veszek nagyobb kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Alexa9207

2020. március 30.

Páromtól kaptam meg ajándékba, és azt kell, mondjam, hogy imádom. A hajam alapvetően gyorsan zsírosodik, a fejbőröm viszont korpásodásra hajlamos. A zsírosodást simán kitolja napokkal, viszont a száraz fejbőrre alapvetően nem jó, ezért én cseppentek bele 4-6 csepp Teafaolajat és így tökéletes. Hajmosás után érzem, hogy a hajam nincs leterhelve mindenféle kémiai szerrel, egyszerűen könnyű és tiszta! Az American Cream balzsammal használom együtt. Mindkettő nagyon sok időre elég (szerintem 6-8 hónapot legalabb kibír mindkettő úgy hogy, hosszú és rengeteg hajam van), szóval abszolút megéri az árát! Már nagyon sok féle sampont és balzsamot kipróbáltam, de most érzem azt, hogy ez a két termék újra be fog kerülni a kosárba :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Leander

2020. március 4.

Fantasztikus, elsöprő gyümölcsös illat, tökéletes tisztaság, frissesség. Szárazabb hajra valószínűleg nem ideális, de zsírosra nekem tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.