Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   2450 Ft, 4950 Ft, 7990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   100 g, 250g és 500g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Ár:   2450 Ft, 4950 Ft, 7990 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Az I Love Juicy egy hihetetlenül gyümölcsös sampon az igazán tiszta, csillogó és fényes hajért. A hajat nedvekben gazdaggá teszi a vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag gyümölcskeverék. Rengeteg tisztító hatású papaya, ananász, kiwi és mangó, kiegészítve citrom és narancs illóolajokkal a csillogó fejbőrért és a gyümölcsös illatért. A gyümölcs és hínár keverék nemcsak megszünteti a haj zsírosodását, hanem azt selymes tapintásúvá is teszi.

drde96

2019. július 10.

Sötétbarna, vastag szálú, göndör hajam van, ami kiszáradásra is hajlamos. (tudom, királyság) Ezért én ezt a sampont csak 3/1 hajmosásnál használom, mert gyakori használat esetén nekem nagyon szárítja a fejbőröm és vakarózok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

KataMayaNagy

2019. június 22.

Annyira jó gyümölcsös illata van, nem bírom megunni. Alaposan tisztít, jól habzik, kevéske mennyiség is elég belőle.
Próbáljátok ki, nagyon sokáig érezni az illatát a hajon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Próbáljátok ki, nagyon sokáig érezni az illatát a hajon :)

Putrus

2019. február 7.

Az illata kellemes, gyümölcsös. Nem rég óta használom, de meg vagyok elégedve a végeredménnyel. A fejbőrt nagyon jól hidratálja. Nem szárítja a hajat, kis mennyiség is nagyon felhabzik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

csill87

2019. január 13.

Az én hajamban szinte semmilyen termék illata nem marad meg, na de ez!!! Ezt még másnap is érzem, nagyon frissítő, tiszta, nyárias gyümölcs illata van. A hajamat nagyon megtisztítja, valóban csikorgósra. Én mintát kaptam a rendelésem mellé, amit annyira telepakoltak samponnal, hogy majdnem kiöntöttem mikor kinyitottam, nem spóroltak vele :D Teljes méretben nem hiszem hogy megveszem, mert hosszú távon nem hiszem, hogy ez a nagyon erős tisztítás jót tenne a fejbőrömnek, de a még sok mosásra elegendő mintámat elteszem, mert néha nem árt egy alaposabb tisztítás sem. Annak meg aminek nem érzékeny a fejbőre, mint nekem, és nem zavarja a csikorgósan tisztítót hatás, ez valóban csodaszer lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Atally

2019. január 6.

Imádtam! Az illata nagyon kellemes, gyümölcsös, hajmosás után még egy nap elteltével is éreztem a hajamon. Szépen tisztít, fényessé, puhává varázsolja a hajat, nem laposítja le. Elég egy kevés is belőle, kb. 6-7 hónapig használtam a 250g-os kiszerelést, úgy, hogy 3 naponta mostam vele a derékig érő hajamat. (ez a sampon előtt 2 naponta mostam) Egy-két hónap használat után sokkal kevesebb hajam hullott ki hajmosáskor aminek szintén nagyon örültem. A hajvégemre az Amerian Creamet használtam mellé. A kettő együtt tökéletes! Most egy szilárd sampont próbálok ki, de még biztosan visszatérek ehhez a termékhez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Kangaroo89

2019. január 2.

Az egyik nagy kedvencem ez a sampon. Isteni gyümölcsös illata van, és mivel a hajam töve gyorsan zsírosodik, a hajvégem meg száraz (mivel szőkítve van), így mindig van belőle otthon, igaziból felváltva használom a Daddy-O samponnal (a szőke hajvégem miatt), és így a kettő együtt szuper. Tényleg 1 nappal kitolható vele a hajmosás -mármint nekem abszolút bevált. 5 Csillag. Nagyon kevés mennyiség is elegendő, és rettentően habzik. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

nekyra

2018. december 15.

Sokáig elég (100g 3 hónap 2 naponta mosva) Először egy fél tenyérnyit kinyomtam belőle, és ripityára szárítottam a hajamat, de normális adagot használva, kb max 0.5 - 1ml-t nagyon jól habzik és a zsíros hajamat nem zsírosította tovább, nem is javított rajta, viszont friss lett tőle és könnyen kezelhető. A szárazságon nem segített, de egyszerűen vagy olivaolajat kell tenni a száraz részekre előtte este, vagy nem kell megmosni vele a hajvégeket, csak amennyi rámegy lemosáskor. Nem irritálta a fejbőrömet még így télen se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

meekoflit

2018. november 13.

Nagyon szeretem ezt a sampont!
Imádom az illatát finom savanykás gyümölcsös
Könnyen zsírosodó hajam van két naponta mosom azért is szeretem hogy ezzel csak egyszer kell megmosnom és így is csikorgós tiszta lesz a a hajam!
Szép fényes tiszta könnyű haj a végeredmény!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Nagyon szeretem ezt a sampont!
Imádom az illatát finom savanykás gyümölcsös
Szép fényes tiszta könnyű haj a végeredmény!

SzarkaVivien

2018. november 5.

Ezt a sampont nagyon bírom. A hajam zsíros, naponta mosnom kell, hogy ne úgy nézzek ki, mint akit leöntöttek egy liter olajjal. Ezzel a samponnal sikerült kiterjesztenem a napi hajmosásokat kétnapi hajmosásokra, ami elég nagy szó. Az illat nem a kedvenc, nekem túl gyümölcsös, de a hatása kárpótolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Florci23

2018. április 10.

Nagyon nagyon jó illata van, és szép fényes lesz tőle a hajam. Nagyon pici kell belőle, jó habos lesz, ezért szerintem megéri az árát,mert nagyon sokáig kitart. De sajnos nem oldotta meg teljes mértékben a zsírosodást, 2 naponta ezzel is mosnom kell, ezért a -1 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.