Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   45g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogibooo, Módosítva: 2011. október 6.

Kiszerelés:   45g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Arckrém vegyes bőrre. Ebbe a krémünkbe olyan növényi kivonatokat tettünk, melyek kiegyensúlyozzák a pórusok fagygyú termelését. A levendula csodálatos ebben a szerepben, ezért is alapoztuk főzetére az Imperialis-t. Használatával visszaszerezheted az uralmat arcbőröd felett.

MonaHanna

2019. március 26.

Sajnos nekem nem vált be. Irritálta a bőrömet, kis apró pattanások sokaságát hozta elő és kipirosodtam. Az arcon hagyott egy nehéz réteget, a bőröm meg száraz maradt alatta. Nővéremnek ugyenezek a tapasztalatai voltak vele, viszont anyukámnak bevált.
Az üzleti teszter illata más volt, szerintem kellemesebb, mint amit kaptam, de ez az aktuális keveréstől is függ.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

kepszakadas

2018. október 2.

Az illattától eltekintve - a barátom szerint például kellemes, de én mondjuk nem tudom elviselni ez első pár percben - ez egy nagyon jó arckrém kombinált bőrre. Remekül használható télen is, mikor száraz a bőröm és nyáron is, mikor nagyon melege van neki. Szuper, tápláló összetevői tényleg azt teszik, amit elvárunk. Külön örülök, hogy mentes mindenféle kemikáliáktól és (akárcsak minden másik Lush termék) természetes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

csillaszentirmai

2018. május 12.

Szépen puhítja a bőrt, nem
lesz tőle matt, hisz ez egy gazdagabb krém.
Vanishing mellett mintaként kértem, egyenlőre nem tudom eldönteni melyik jobb, illetve az én bőrömre megfelelőbb. Talán Ő éjszakára lesz nyerő de télen mindenképp!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 12.

Szépen puhítja a bőrt, nem
lesz tőle matt, hisz ez egy gazdagabb krém.

hzsvitamin

2018. április 1.

Teljesen megváltoztatták a formulát az utóbbi időben, de nem hátrányára. Gazdagabb állagú lett a krém. Amíg régebben normál-kombó bőrre volt érdemes venni, most az én száraz érzékeny bőrömmel van igen jó barátságban. Én szeretem a gyógynövényes illatát, megnyugtat. Könnyű, habos, könnyen szerethető krém. És könnyű játszani a mennyiséggel: ha nem túl száraz a bőröd, tegyél kevesebbet, ha száraz, tegyél többet, azt is be fogja kajálni a hálás arcod.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

kecskesszuszu17

2017. november 23.

Szeretem, főleg este használom, mert elég gazdag krém, bár így télen lehet nappal is ezt fogom alkalmazni, mert kiszáradt néhány helyen a bőröm. Az illatát kedvelem, az állaga is jó. Kezdetben annyira nem voltam elájulva, de megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

Tunde8119

2017. október 28.

Én teljesen megvagyok elégedve vele. Zsiros kombinált bőrőm van kis rozacea problémával fűszerezve, Egész nap matt és üde a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

kebkeb

2016. július 10.

Kombinált bőröm van, nem sokat tett értem. Először mintát kértem, aztán meg megvettem, mert a minta alapján jónak tűnt, de összességében csalódás. Sajnos idáig 5/1 a Lush termékekből a próbáltam/szeretem arány, lassan lemondok a márkáról, mert per pillanat egyre inkább úgy tűnik, hogy brandingben sokkal erősebbek, mint működőképes termékekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

kovacskatalin1992

2016. március 28.

Nemrég kaptam ezt a krémet. Még csak 1 hete használom, de az eddigi véleményem pozitív. Nekem kissé száraz bőröm van, tehát a hidratálás az elsődleges szempontom. Este szoktam legtöbbször bekenni vele az arcom, selymes, puha lesz tőle, nem hagy maga után plusz réteget. Néha reggelente sminkalapnak is használom, és nagyon nagyon szép, egyenletes arcbőrt csinálok vele általa. Én elégedett vagyok vele, amire kell arra tökéletes. Az illata nekem tetszik, szerintem semmi gond nincs vele. Későbbi használat után még updatelni fogok. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

Bogi0506

2016. február 29.

Kombinalt borom van, nekem sajnos azon kivul, hogy az orcaim nem szaradtak ki, nem csinalt ssmmit.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 29.

Lushlover

2016. február 25.

Teljesen meg vagyok vele elegedve, eleinte feltem tole, hogy zsirosabb krem es nekem elegge zsiros a borom T zonaban, de nekem egyelore bevalt! Egyaltalan nem zsirosit teljesen beszivodik es meg mattabb is az arcom mint nelkule. Teljesen megeri az arat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Gyulladáscsökkentők: Verbascum Thapsus

Molyhos ökörfarkkóró. A Wikipédia szerint a növény gyulladáscsökkentő hatású. A CosIng szerint a növény kivonatát és levelét egyaránt használják. Bőrkondícionáló, nyugtató összetevő.

A fehér liliom virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Az illatos ibolya virágának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használják a kozmetikumokban.

Az alkanna tinctoria kivonat a báránypirosító növény gyökeréből nyert kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló szer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.