Lush

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Angel9377, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Gondolkoztál már azon, milyen lehet az űrben fürdeni? Hozd le a kozmoszt a fürdőszobádba ezzel a szexi, csillagközi bombával és legyél a saját galaxisod őrzője. A frissítő borsmenta és a neonszínek elképesztő keveréke rakétasebességgel emeli a hangulatod, a pattogós cukorka pedig utazásra hív a Tejút körül. A csillagképek örvénylenek, pattognak és közben élénk színű áramlatokat rajzolnak az éjszakai égre. De ne aggódj, nem sodródhatsz ki a végtelenbe, mert a vetiver és a cédrus illatrétegei megtartanak, mert – kicsit a 80-as évek after shave-jeire emlékeztető árnyalatokkal – felidézik az emberi kapcsolatokat akkor is, ha messze jársz. A földes illatok hazahívnak, így könnyedén visszatérhetsz az intergalaktikus kirándulásról."

vivalaeri

2020. február 2.

Párommal úgy döntöttünk kipróbálunk egy-egy fürdőbombát. Kb fél percnyi gondolkodás után neki ezt választottam, magamnak a sexy bomb-ot. Nagyon kreatív módon az illat és szín döntött.
Páromnak tetszett a fürdő, bár csak a kádban vettük észre, hogy rengeteg csillám van benne. Vicces volt, még utána is mindenhol tele volt vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Zember

2019. október 12.

Egyszer megleptem magamat és azóta a kedvencem lett! Az egyik leglátványosabb Lush fürdőbomba, igazi kényeztető érzés és mesés látvány. Imádok benne fürdeni, s nagyon tetszik az illata, annak ellenére, hogy kissé férfias, valamint az, hogy mindenhol aranylóan csillámos lesz a víz és még a bőröm is utána. Ajándéknak se utolsó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Alaya

2019. október 10.

Azt hiszem, tényleg ő a best, az örök kedvenc, az ikonikus fürdőbomba (legalábbis nálam). Az illatát imádom, a látványt le sem lehet írni. Ápolja a bőröm, puha és finom illatú lesz, ami másnap is érezhető még.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 10.

Tiffany98

2019. szeptember 3.

Azthiszem egy éve fedeztem fel ezt a fürdőbombát és azóta folyamatosan újra veszem! Szerintem eszméletlen jó az illata(talán egy kicsit tényleg ‘férfias’),gyönyörű a színe és imádom hogy csillog! Valamint az sem utolsó,hogy illatos és naaagyon puha lesz tőle a bőröm!
Ez egy olyan dolog ami kötelezően mindig ott van a fürdőszobámban!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Ez egy olyan dolog ami kötelezően mindig ott van a fürdőszobámban!

Denny

2019. augusztus 12.

Mióta rákaptam a Lushra, szemezek vele, és most végre vettem magamnak egyet. Az illata nem a legjobb, de nem is rossz. Viszont a látvány wooooow, fantasztikus! Tényleg mintha egy galaxis lenne, gyönyörű színe van, nagyon látványos! Bár nekem rosszulesett, hogy elkeveredik, de nagyon szép mélykék, csillámos lesz a víz. Az illata is sokáig megmarad, én másnap reggel is éreztem magamon.
Tuti veszek anyukámnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Tuti veszek anyukámnak is.

Vivus94

2019. augusztus 10.

Imádom! Annyira szépen olvad, gyönyörűre festi a vizet, párom teljesen hülyének nézett, hogy csak ülök a kádban és bámulok lefelé :D Nagyon tetszik az illata is, a csillámok, minden!!! Nem értettem először, hogy a pattogó cukorka hogy jön a fürdőbombához, de aztán megtapasztaltam, és azt is imádom. Biztos lesz még alkalom, hogy meglepem magam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

kimolnar955

2019. június 4.

Egy álom. Az illata ugyan kissé férfias jellegű, de egty álom vele a fürdés. Csodaszép kékre színezi a vizet , aranyló csillámokkal vegyítve *-*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

tevepup

2019. május 14.

Nagyon menő, illatos, csillog, imádtam :D
Az árát viszont azért sokallom érte.. De nem kell az egészet egyszerre felhasználni, mert a fele is bőven elég egyszerre..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Nagyon menő, illatos, csillog, imádtam :D

wildrose

2019. április 6.

Nagyon kellemes, bár kissé férfias illatú, csodás színű és pezsgésű fürdőbomba, jól puhít és nem szárít. Nagy kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 6.

naiyah

2019. február 27.

gyönyörű lesz tőle a víz, hamisítatlan lush illat, remélem sokáig marad még a kínálatukban

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: arany csillám.

Színezék. Barnás sárga.