Lush

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Angel9377, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Gondolkoztál már azon, milyen lehet az űrben fürdeni? Hozd le a kozmoszt a fürdőszobádba ezzel a szexi, csillagközi bombával és legyél a saját galaxisod őrzője. A frissítő borsmenta és a neonszínek elképesztő keveréke rakétasebességgel emeli a hangulatod, a pattogós cukorka pedig utazásra hív a Tejút körül. A csillagképek örvénylenek, pattognak és közben élénk színű áramlatokat rajzolnak az éjszakai égre. De ne aggódj, nem sodródhatsz ki a végtelenbe, mert a vetiver és a cédrus illatrétegei megtartanak, mert – kicsit a 80-as évek after shave-jeire emlékeztető árnyalatokkal – felidézik az emberi kapcsolatokat akkor is, ha messze jársz. A földes illatok hazahívnak, így könnyedén visszatérhetsz az intergalaktikus kirándulásról."

naiyah

2019. február 27.

gyönyörű lesz tőle a víz, hamisítatlan lush illat, remélem sokáig marad még a kínálatukban

naiyah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

reakovats

2019. február 15.

Gyönyörűszép, “Insta-kompatibilis” színnel tölti meg a fürdőkádat, ami “habos” tengerkékből néhány perc alatt intergalaktikus sötétkékre vált. Ja, és nemcsak a víz csillogott utána, hanem én is. :D Az erős szín ellenére egyáltalán nem fogta be a kádat, a “műanyag”, mesterséges illat miatt viszont le kell vonnom egy pontot.

reakovats
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

Kremcica

2019. február 11.

A Lush fürdőbombái közül a leglátványosabb nem véletlen slágertermékük. Nekem az illata nem tetszik, túlzottan kiérzik belőle a borsmenta és olyan fogkrémes illata lesz az aftershave mellett. Nem rossz illlat, de nem az a jajjdejóúristenmégmégmég. Most használtam először és bátor voltam megfeleztem. Így is a nagyobb méretű kádat teleengedve elég volt (épp hogy csak láttam a kezem a kékségben a kád alján) és árban is azt mondom így megérte. A módszer egyszerű, fogtam egy élesebb hegyű ollót (lehet késsel is csinálni) és elkezdtem egy nehezékkel beleütni az ollót a felénél lévő illesztésbe mintha véső lenne. Fél perc alatt két kb egyforma darabokra szétesett. Egyszerű, csak a tartókézre kell ügyelni nehogy sérülés legyen belőle. Így a fél darab is tele van csillámokkal, imádtam a pattogócukorka ropogását, a rózsaszín csíkokat a kék vízben ráadásul puha olajos hatású lesz a víz. Kb 5 perc kellett ennek a fel darabnak is a feloldódáshoz. Ha látványos bombára vágytok csak ezt vegyétek (akár ajándéknak is jó), ha nyugtató kádfürdőre vágytok akkor inkább a Twilightot.
Amúgy nagy pacsi a Lushnak, se a kádat se a fugát nem fogta be a kékség és a csillámpor. Nekem a bőrömön sem maradt csillám csak az illata, mondjuk gyors zuhannyal le szoktam öblíteni magam.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Lina14

2019. február 2.

isteni illata van, ami betölti az egész szobát, a habja szép színes, a víz teljesen kék, nem fogja meg sem a kádat, sem a bőrömet. oldódik egy darabig, de addig fel lehet rakni egy maszkot (ezt tettem én). első lush termékem, nagyon beleszerettem

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Fruzsci

2019. január 28.

Nagyon szép lesz tőle a víz, látványos, viszont nekem túl erős az illata.

Fruzsci
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Nagyon szép lesz tőle a víz, látványos, viszont nekem túl erős az illata.

Atally

2019. január 6.

A sárga és rózsaszín habok után végül szép kékre színezi a fürdővizet, tele apró arany csillámokkal. Miután kiszálltam a kádból nem nagyon láttam, hogy ezek rám tapadtak volna, szóval eléggé megkönnyebbültem. Az illata igen erőteljes, inkább a fűszeres fajta, de élvezhető. Utána órákig érezhető a bőrön. Elég húzós ára van ezeknek a fürdőbombáknak, ha azt nézzük, hogy egy alkalmasak. Viszont néha-néha megéri költeni rá, kellemes kikapcsolódás egyedül vagy a párunkkal.

Atally
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

csill87

2019. január 5.

Már megértem, hogy miért olyan népszerű ez a termék. Egyrészt elképesztően látványos, nagyon kékre színezi a vizet, és gyönyörűen csillámlik, tényleg gyönyörködni való, pedig nem vagyok az a fajta, aki úgy általában megbabonázva nézegetné a fürdővizét :D Rajtam fürdés után is rajtam maradtak a csillámok, de a kádat szerencsére nem volt nehéz kimosni utána, és én sem lettem kék. (Mert amikor megláttam, hogy mennyire intenzív a színe, felmerült benne, nehogy engem is megfogjon :D)
Egyedül azt sajnálom, hogy nem jutott eszembe mielőtt elhasználtam volna hogy kettévágjam, mert annyira intenzív volt, hogy simán többalkalmas fürdőbomba.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

CeCeDrake

2018. december 28.

Orbital Pink csomag egyik darabja. Szerintem a legjobb.
Az illata nagyon jó, a színe óriási 😁
Különleges élmény ezzel a fürdés.
Aki még nem próbálta a márka bombáit, ezzel érdemes kezdeni.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Orbital Pink csomag egyik darabja. Szerintem a legjobb.
Az illata nagyon jó, a színe óriási 😁
Különleges élmény ezzel a fürdés.
Aki még nem próbálta a márka bombáit, ezzel érdemes kezdeni.

renatainsanity

2018. december 13.

Ez az első Lush bomba, amit próbáltam. Aláírom, hogy borzasztó látványos főleg így elsőre: hatalmas csillámok vannak benne ami még vagy két napig rajta volt a bőrömön, a vizet nagyon erősen befestette a kádat viszont nem fogta be egyáltalán(szerencsére:) ). Nekem az illata az, ami nekem nem a kedvencem. Azért az illatát leszámítva biztosan újra fogom még vásárolni ha fürdésnél vágyom egy kis extrára. :)

renatainsanity
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

Ticsinky

2018. október 15.

Ez a golyó egy szuper élmény! :)
Egy fürdőzős-lazítós estét remekül feldob. Nagyon látványos ahogyan olvad a vízben és + pont, hogy az olvadás nem csak egy 5 másodperces buli, hanem percekig gyönyörködhetsz benne. :D Az illata mesés, és nekem nagyon tetszett, hogy konkrétan csillámokba fürödtem.
Valamint nagyon nagy pacsi, hogy ez az intenzív kék szín nem fogta meg a kádat! Megéri az árát!

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Ez a golyó egy szuper élmény! :)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: arany csillám.

Színezék. Barnás sárga.