Lush

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kalozholgy, Módosítva: 2019. február 21.

Ár:   2090 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál

Limitált kiadás

"Merítsd el a bőröd és az érzékeid a lágy kék kamilla és a csábító jázmin tündöklő vizében, míg a gyógyhatású levendula nyugtatja a tested és a lelked. Elmondhatod virágokkal, de elmondhatod egy titkos üzenettel is; távolítsd el a cetlit, írj rá valami fontosat és rejtsd el újra a bombában, hogy csak a kádban derüljön fény a titokra. Választottad csak a virágillatú vízben olvassa majd, amit írtál. Míg a bomba gyengéden elpezseg, a jázminvirágot mintázó formák lágyan habosodnak és olvadnak."

Pajzs

2019. szeptember 26.

Ajándékba kaptam, meg is lepődtem a lyukba bújtatott kis üzeneten, mikor kibontottam a csomagolásból a fürdőbombát. De még fürdés előtt kivettem, nehogy elázzon. Ez szerintem aranyos (és esetemben) megható ötlet volt.
Rátérve magára a fürdőbombára: nagy nehezen három részre törtem, nem egyben használtam el, mert nem szoktam teljesen tele kádban fürdeni. Az elején pezseg rendesen, jól oldódik, a virágminta fehér csíkokban tekereg. A felszínén kisebb, vékony habpamacsok úsznak. Kicsit szárít, de testápolóval ezt könnyen orvosolni lehet. Az illata olyan, mint egy Lush bolté, erős keverék, a nevével ellentétben ez nem az a tipikus jázminvirág-illat. A színe világos méregzöld. Mintha Piton professzor óráján tarolnék valami jól elkészített bájitallal, amiben még fürdeni is lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!