Lush

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Erre csörög a bohóc! A mandarinolaj élénk és pezsdítő illatát árasztó habok egy kis bolondozásra hívnak. Ez a többször használható habfürdő mindenkit megbolondít cukorkát megszégyenítő édességével - és annyi mókás szicíliai mandarin van benne, hogy az embernek kedve támad cigánykereket hányni a fürdőszobában. Kevergesd meg vele a vizet vagy tartsd a megeresztett csap alá, hogy színes habok töltsék meg a kádat. Nem vicc!"

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nejko

2017. február 10.

Nagyon szuper kis cucc! :) Nekem 4 alkalomra volt elég. Finom citrusos illata van. A vizet beszínezi és meglepően jól habzik, amit nem gondoltam volna. Fürdés után azt hittem száraz lesz majd a bőröm, de én pont hogy picit hidratálabbnak éreztem mint ha sima habfürdőt használtam volna és az illatát is egész sokáig éreztem magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Yumechan

2017. február 7.

Úgy imádom ezt a kis bohócot, hogy nincs rá szó. Egyrészt nagyon aranyos, másrészt az illata valami eszméletlen jó. Kár, hogy nem kapható egész évben, így próbálom már tartogatni. Többször használatos, én már 5x fürödtem vele. Szép narancsszínű lesz tőle a víz, és nagyon jó mandarinos-narancsos illattal árasztja el a fürdőt. Csak szeretni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)