Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsazsa, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Kifejezetten a zsíros hajra való szilárd sampon, melyben a borókabogyó, a levendula és a rozmaring segít a zsírosodás csökkentésében. A citrom és a lime leve pedig tisztává, csillogóvá és frissé teszi a hajat.

rozsa98

2020. június 14.

Szerintem végzi a dolgát, fél nappal később érzem az ingert, hogy hajat mossak újra. Nem venném újra, mert nem nyűgözött azért le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

Csengiful

2020. április 3.

Nagyon finom a citrusos illata, csodas cucc utazashoz, jol habzik... viszont, az en hosszu, vastag szalu hajamon 3-4 hasznalat utan mar megmarad egy ragacsos-szappanos erzes, amit csak masfajta, folyekony samponnal birtam kimosni. Nem igazan tolta ki a napokat a hajmosasaim kozott :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Andii017

2020. február 8.

Nagyon jó hajsampon. Habár a zsírosságán csak annyit segít,hogy a hajmosás napon nem kell szárazsampont használnom, szeretem használni és biztos, hogy maradok a samponkorongoknál

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

simpe_dora

2019. november 16.

Nekem kétszer kell átmosnom vele a hajamat, hogy lássam a hatását. Az én hajamat 2 naponta kell mosni, igy bármi nem jó rá, de úgy tűnik, hogy ez tud segiteni a zsirosságán. Valóban nem ad ki 80 mosást, kb 3 hónapig elég egy korong ilyen gyakoriságú mosás mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

GrabdeBelvedere

2019. október 24.

A mézessel kombinálva használtam, ennek is szerettem az illatát. Olyan tisztára lehet vele mosni a hajat, hogy az elképesztő. Itt is leírom, hogy nekem nem adott ki 80 hajmosást, de ez legyen az én bajom. Ápoló termék használata erősen ajánlott utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

beszti

2019. október 21.

Az én hajam nem bírja, ha egymás után két hajmosásnál ezt használom kiszárítja a fejbőröm, viszketést és korpát okoz. Próbálom elhasználni más samponokkal kombinálva. Az illata nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

draculina

2019. június 21.

Update: Lepontoztam egy csillagra. Tartós használat során ragacsos lett tőle a hajam ami az istenért nem jön ki pedig percekig öblítem. Elvileg 80 hajmosásra elég, gyakorlatilag kb. 40-50-re. Nagyon rossz, egyáltalán nem éri meg az árát. Az SLS meg szárít, viszket és korpás a fejbőröm.

A problémám ezzel a samponnal az SLS. Sokan érzékenyek rá, nem értem miért ebből kell készíteni a legtöbb sampont, vannak alternatívák. Kiszárítja a fejbőrt és egész nap vakarózok tőle ami gyorsabban zsírosítja a hajat. Amúgy egész jó sampon, tisztít, a hajamat legalább nem roncsolja. Aki érzékeny az SLS-re az kerülje a Lush samponokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

balazskrisztii

2019. május 19.

Két sampont használok egyszerre, ezt és a Soak and float-ot. Ezt használom a végekre, a másikat a fejbőrhöz. Kb 3 napig frissen mosott hatása van, utána egyik pillanatról a másikra már nem vállalható, de gyakorlatilag heti 2 hajmosással elvagyok. Hamvasító hatást is észrevettem, kifejezetten örülök neki (természetes szőke a hajam)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

bogcsii

2019. március 5.

Nem értem miért akarják eladni az SLS-t a lush oldalan ugy mintha az egy szupi dolog lenne.. nem az! És nem is természetes. Nekem ettol a sampontol is viszket a fejem és már 2.Nap zsíros , összeáll a hajam. Pénzkidobás számomra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

naiyah

2019. február 27.

nem annyira jött be, nagyon hamar elfogyott és nagyon szárította a fejbőrömet

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

nem annyira jött be, nagyon hamar elfogyott és nagyon szárította a fejbőrömet

Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil
Illatanyagok: Juniperus Communis (Juniper) Oil, Citrus Limonum Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Citral, Limonene, Parfum/Fragrance
Színezékek: CI 18050, CI 61585

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Piros pigment. (Acid Red 1)