Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsazsa, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Kifejezetten a zsíros hajra való szilárd sampon, melyben a borókabogyó, a levendula és a rozmaring segít a zsírosodás csökkentésében. A citrom és a lime leve pedig tisztává, csillogóvá és frissé teszi a hajat.

KERESEM Lush Jumping Juniper Szilárd Sampon
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Argold
Állapot: Mindegy, kipróbálni szeretném , Helyszín: --, fizetés: --
simpe_dora

2019. november 16.

Nekem kétszer kell átmosnom vele a hajamat, hogy lássam a hatását. Az én hajamat 2 naponta kell mosni, igy bármi nem jó rá, de úgy tűnik, hogy ez tud segiteni a zsirosságán. Valóban nem ad ki 80 mosást, kb 3 hónapig elég egy korong ilyen gyakoriságú mosás mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

GrabdeBelvedere

2019. október 24.

A mézessel kombinálva használtam, ennek is szerettem az illatát. Olyan tisztára lehet vele mosni a hajat, hogy az elképesztő. Itt is leírom, hogy nekem nem adott ki 80 hajmosást, de ez legyen az én bajom. Ápoló termék használata erősen ajánlott utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

beszti

2019. október 21.

Az én hajam nem bírja, ha egymás után két hajmosásnál ezt használom kiszárítja a fejbőröm, viszketést és korpát okoz. Próbálom elhasználni más samponokkal kombinálva. Az illata nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

draculina

2019. június 21.

Update: Lepontoztam egy csillagra. Tartós használat során ragacsos lett tőle a hajam ami az istenért nem jön ki pedig percekig öblítem. Elvileg 80 hajmosásra elég, gyakorlatilag kb. 40-50-re. Nagyon rossz, egyáltalán nem éri meg az árát. Az SLS meg szárít, viszket és korpás a fejbőröm.

A problémám ezzel a samponnal az SLS. Sokan érzékenyek rá, nem értem miért ebből kell készíteni a legtöbb sampont, vannak alternatívák. Kiszárítja a fejbőrt és egész nap vakarózok tőle ami gyorsabban zsírosítja a hajat. Amúgy egész jó sampon, tisztít, a hajamat legalább nem roncsolja. Aki érzékeny az SLS-re az kerülje a Lush samponokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

balazskrisztii

2019. május 19.

Két sampont használok egyszerre, ezt és a Soak and float-ot. Ezt használom a végekre, a másikat a fejbőrhöz. Kb 3 napig frissen mosott hatása van, utána egyik pillanatról a másikra már nem vállalható, de gyakorlatilag heti 2 hajmosással elvagyok. Hamvasító hatást is észrevettem, kifejezetten örülök neki (természetes szőke a hajam)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Stanczi

2019. május 9.

Kevés ideig dörzsizem a hajam vele, mert hamar felhabzik, könnyen ki lehet mosni, bár hagy maga után egy érezhetően csikorgó érzést a hajon. Tetszik, hogy nem marad utána flakon, amit kidobjak, még csak kísérletezek ezekkel a samponokkal (ez az első).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

bogcsii

2019. március 5.

Nem értem miért akarják eladni az SLS-t a lush oldalan ugy mintha az egy szupi dolog lenne.. nem az! És nem is természetes. Nekem ettol a sampontol is viszket a fejem és már 2.Nap zsíros , összeáll a hajam. Pénzkidobás számomra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

naiyah

2019. február 27.

nem annyira jött be, nagyon hamar elfogyott és nagyon szárította a fejbőrömet

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

nem annyira jött be, nagyon hamar elfogyott és nagyon szárította a fejbőrömet

Nileve

2019. február 15.

A Lush samponkorongok esküszöm a világ egyik legjobb dolgai! Hihetetlen gyorsan habosodnak, nagyon lassan fogynak, helyfoglalás szempontjából is praktikusak, bámulatos illatuk van. Igaz van amelyik kicsit jobban szárít, (például ez a lila kifejezetten!), de balzsam vagy valamilyen hajvég ápoló használatával azonnal kiküszöbölhető. Nyárra ez a lila korong tökéletes választás, friss, kellemes, citrusos! Csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

NikiB

2019. január 23.

Sose volt még lush terméken nem hogy szilárd samponom, kicsit féltem tőle, de szuperül teljesít. Most mostam vele ötödjére hajat és azt kell mondjam javított a zsírosodáson nekem! eddig már a 3. napon tocsogott a zsírtól a hajam most kb az 5. napon mosom meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil
Illatanyagok: Juniperus Communis (Juniper) Oil, Citrus Limonum Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Citral, Limonene, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 18050, CI 61585

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Piros pigment. (Acid Red 1)