Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsazsa, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Kifejezetten a zsíros hajra való szilárd sampon, melyben a borókabogyó, a levendula és a rozmaring segít a zsírosodás csökkentésében. A citrom és a lime leve pedig tisztává, csillogóvá és frissé teszi a hajat.

Lush Jumping Juniper Szilárd Sampon - fém tartó
Ár: 500 , Eladó: juno
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest XI., fizetés: Előreutalás után postázom, vagy személyesen átvehető Budapesten

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Evadel

2022. január 19.

Nekem segít zsíros hajamon, és semmi problémát nem tapasztaltam. Az illatát imádom! Nagyobb és lassabban fogy mint a hasonló árú szilárd samponok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 19.

Colette221

2021. december 18.

Lassan egy éve használok már Lush samponkorongokat, és négyet próbáltam ki. Ebből csak kettő volt be igazán, az angel hair és ez. Felül hamar zsírosodó, alul száraz, töredezett hajam van. A boltban azt ajánlották, hogy próbáljam ki ezt, de a hajvégeimre használjak balzsamot. Így teljesen bevált, 1 nappal simán ki tudom tolni a hajmosást. Ha nem használnék balzsamot, lehet kiszárítaná a hajam.Mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 18.

Mantra

2021. december 3.

Alkalomszerűen használom, mert szárítja a hajamat. Egyébként imádom, mert könnyen felhabosodik, szépen tisztít. Igyekszem nagyon alaposan kimosni a hajamból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 3.

petra.k

2021. október 7.

Szeretem, de iszonyatosan szárít. Tényleg kitolja a hajmosást, nekem 3-4 napot így szépen néz ki a hajam, de én felváltva használom egy hidratáló samponnal mert önmagában az egész haj nagyon kezelhetetlenné és nehézzé válik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

BOrsiii

2021. június 30.

Nekem egyáltalán nem tolja ki a hajmosások közti időt, cserébe nagyon szárít és elképesztő korpás lettem tőle. Nagyon nagy mellényúlás volt, nem is tudtam elhasználni. Ár értek arányban viszont jó, kevésbé érzékeny fejbőrüeknek akár jó is lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 30.

Lina14

2021. május 26.

Én elsősorban korpásodásra vettem, meg viszkető fejbőrre, valahol olvastam, hogy erre való. Sajnos az elsőn nem segített, a másodikon már inkább. Nekem a hajam nagyon gyorsan zsírosodik, ezzel egy icit tovább érződik tisztának, de nem egy csoda erre. Nincs rossz illata de nem igazán a legjobb sem. Nekem 2x kell használnom, hogy igazán érezzem a tisztító hatsát, így gyorsan fogy, amit nem bánok, mert nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

adrika128

2021. február 3.

Végre megtaláltam, amit kerestem. Egy sampont, ami kitolja a hajmosást, amitől nem lesz 2. nap zsírosodó állapotban a hajam. Nekem nagyon bevált, már a második korongot is lassan elhasználom. 4. nap mosok hajat, igaz, akkor már kell a száraz sampon, de egy áldás így is. :) Kétszer mosom át a hajam ezzel is, mint minden samponnal ezelőtt. Nagyon jól habzik és az illatát is szeretem. Természetesen a hajpakolás a hajam végére alap, már sok-sok éve. Remélem még jó sokáig forgalomban marad, mert amíg így teljesít biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 3.

beautyguru99

2020. november 23.

Imádom! Az illata nagyon finom, könnyen habzik, kevés is elég belőle és hajszárítás után extra puha és selymes a hajam tőle. Zsíros hajam van, és ugyan a hajmosások közötti időt nem tolta ki de így is nagy kedvenc és mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 23.

RCC

2020. november 23.

Montelbano után ez volt a második szilárd samponom a márkától, de sajnos ez sokkal rosszabbul teljesített. A másik is szárította a hajam kissé, de ettől viszketett a fejbőröm is és hamarabb zsírosodott a hajam a túlszárítás miatt. Az illata tetszik, jól habzik, de gyorsabban fogyott a másiknál, pár használat után sokkal puhábbnak éreztem a tömböt, pedig próbáltam csak minimális mennyiséget használni hátha kevésbé szárít úgy. Sokkal hamarabb szét is esett és így nagyon macera volt használni a kisebb töredező/olvadó darabokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Bkini

2020. november 20.

Az illata valami csoda, kár hogy baromira szárítja a bőrömet és a hajamat, pedig viszonylag zsíros a fejbőröm, ezért is vettem meg anno, de túlságosan szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil
Illatanyagok: Juniperus Communis (Juniper) Oil, Citrus Limonum Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Citral, Limonene, Parfum/Fragrance
Színezékek: CI 18050, CI 61585

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Piros pigment. (Acid Red 1)