Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsazsa, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Kifejezetten a zsíros hajra való szilárd sampon, melyben a borókabogyó, a levendula és a rozmaring segít a zsírosodás csökkentésében. A citrom és a lime leve pedig tisztává, csillogóvá és frissé teszi a hajat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

adrika128

2021. február 3.

Végre megtaláltam, amit kerestem. Egy sampont, ami kitolja a hajmosást, amitől nem lesz 2. nap zsírosodó állapotban a hajam. Nekem nagyon bevált, már a második korongot is lassan elhasználom. 4. nap mosok hajat, igaz, akkor már kell a száraz sampon, de egy áldás így is. :) Kétszer mosom át a hajam ezzel is, mint minden samponnal ezelőtt. Nagyon jól habzik és az illatát is szeretem. Természetesen a hajpakolás a hajam végére alap, már sok-sok éve. Remélem még jó sokáig forgalomban marad, mert amíg így teljesít biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 3.

beautyguru99

2020. november 23.

Imádom! Az illata nagyon finom, könnyen habzik, kevés is elég belőle és hajszárítás után extra puha és selymes a hajam tőle. Zsíros hajam van, és ugyan a hajmosások közötti időt nem tolta ki de így is nagy kedvenc és mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 23.

RCC

2020. november 23.

Montelbano után ez volt a második szilárd samponom a márkától, de sajnos ez sokkal rosszabbul teljesített. A másik is szárította a hajam kissé, de ettől viszketett a fejbőröm is és hamarabb zsírosodott a hajam a túlszárítás miatt. Az illata tetszik, jól habzik, de gyorsabban fogyott a másiknál, pár használat után sokkal puhábbnak éreztem a tömböt, pedig próbáltam csak minimális mennyiséget használni hátha kevésbé szárít úgy. Sokkal hamarabb szét is esett és így nagyon macera volt használni a kisebb töredező/olvadó darabokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Bkini

2020. november 20.

Az illata valami csoda, kár hogy baromira szárítja a bőrömet és a hajamat, pedig viszonylag zsíros a fejbőröm, ezért is vettem meg anno, de túlságosan szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

EunBin

2020. október 13.

Kettőt használtam el belőle, de csak rontott a korpás, nagyon érzékeny fejbőrömön... Utána 2 hónapig nagyon durva, száraz hajra való samponokat kellett használnom, pedig nyár volt... Szóval nekem nagyon nem jött be, pedig nagyon vártam tőle a csodát... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

vaneessa

2020. október 10.

Én nagyon megszerettem, 3, akár 4 napot is kibír a hajam, mióta használom - bár hozzáteszem, kb a 3. napon már száraz samponozok mellé. Az illata tetszik, igaz, szárítás után nekem már csak minimálisan érződik. Jobban szeretem használni mint a flakonos samponokat, szerintem újra is veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 10.

Pomelo

2020. szeptember 1.

Pont azt nem tudja, amit vártam tőle, hogy kihúzza a hajmosási időt. De rossznak nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

rozsa98

2020. június 14.

Szerintem végzi a dolgát, fél nappal később érzem az ingert, hogy hajat mossak újra. Nem venném újra, mert nem nyűgözött azért le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

Csengiful

2020. április 3.

Nagyon finom a citrusos illata, csodas cucc utazashoz, jol habzik... viszont, az en hosszu, vastag szalu hajamon 3-4 hasznalat utan mar megmarad egy ragacsos-szappanos erzes, amit csak masfajta, folyekony samponnal birtam kimosni. Nem igazan tolta ki a napokat a hajmosasaim kozott :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Andii017

2020. február 8.

Nagyon jó hajsampon. Habár a zsírosságán csak annyit segít,hogy a hajmosás napon nem kell szárazsampont használnom, szeretem használni és biztos, hogy maradok a samponkorongoknál

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil
Illatanyagok: Juniperus Communis (Juniper) Oil, Citrus Limonum Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Citral, Limonene, Parfum/Fragrance
Színezékek: CI 18050, CI 61585

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Piros pigment. (Acid Red 1)