Lush

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Krisztimaci, Módosítva: 2019. február 27.

Ár:   11 990 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Megújult változat

A narancs, a pacsuli és a fűszerek bódító, védjegyszerű illata. Az 1960-as évek pezsgő Londonját idéző parfümben pacsulifelhők keverednek a felemelő édesnarancs és a tisztító fenyő aromájával. Különleges, erős parfüm a szabad szelleműeknek

Lush Karma edp 30 ml, 100 ml
Ár: 10.000 Ft és 18.000 Ft , Eladó: kundus
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.
szilva82

2019. október 7.

Volt olyan idő, amikor ki lehetett volna kergetni vele a világból....már csak ha elmentem a Lush előtt a gyomrom fordult fel tőle...
Aztán eltel jópár év, és lehet bölcsebb, szebb, okosabb lettem, úgyhogy vettem magamnak egy kicsit.
Az első 10 perc még mindig gyilkos, mintha egy hatalmas szúnyogriasztó lennék....de utána füstös, kellemesen citrusos, lemegyek alfába illat egy jó könyvvel a kezemben, mondjuk Grecsóval...:) Én nem találom jókedvűnek, inkább spirituális, önmagát kereső, útját kereső, kissé különcködő illat.
Szeretem.
Ps.: Tegnap őt viseltem, tesóm nem jött mögöttem, mert hányingere volt....:D :D :D Én is éreztem ilyet....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

Szeretem.

Odil

2019. augusztus 18.

Civilizált hippiillat.
Lényegében narancs és pacsuli a földes oldalról, a leszáradásában már csak pacsulival, mindezt 12+ órás tartóssággal (a fufus verziók esetében, a krémet nem próbáltam). Nem egy bonyolult darab, de nagyon szívből jövő, abszolút el tudom képzelni szignóillatnak olyan embereken, akiket nem lehet nem szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Civilizált hippiillat.

Ladybee

2019. július 13.

Belezúgtam a krémparfüm változatba
megvettem a parfümöt és a testápolót. Az üveget el kellett süllyesztenem a fiók mélyére. Nagyon tömény, nagyon erős, nagyon tolakodó, sehogy sem áll össze rajtam. A testápolót maradt a fürdőszoba polcon. Egyik nap a férjem kérdezte, hogy mivel kenje be a kezét, mert nagyon ki van száradva. Mondtam, hogy ott van a Karma Kream, tudom, az illatát nem szereti, de a mint krém nagyon jól funkcionál. Na egyszer csak azt vettem észre, hogy már vagy 2 hete kenegeti magát vele és mindig ez az illat lengi körül reggelente. :D Mondom, ennyire száraz a kezed? Nem, de elfogyott a parfümje és egész megszerette a Karma illatát. Elő is kaptam neki az üvgcsét. Hát rajta nagyon működik a dolog. Valószínűleg jobban illik a bőréhez és a személyiségéhez is. Bohém és jókedvű, de karakán illat. Imádom rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Belezúgtam a krémparfüm változatba