Lush

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Széncinke, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Döntsd le a képzeleted útjában álló akadályokat ezzel a gondtalan hippy habfürdővel, mely könnyű illatok narancsködébe burkol! A Karmával fürödni olyan, mintha egy régi VW mikrobusszal elindulnál egy popfesztiválra: egész napon át tartó élmény, mely tele van illatokkal, álmodozással és várakozásteli izgalommal.A Karma egyedi illat, mely neked is segít, hogy megmutasd valódi egyéniséged. Ha a Karma illatának rajongója vagy, akkor az egész Karma-sorozat neked készült – Karma szappan, Karma Komba szilárd sampon, Karma krém és Karma parfüm.Amikor ezzel fürdesz, ahhoz is hozzájárulsz, hogy a világnak egy kicsit jobb karmája legyen. Ez a szilárd termék ugyanis nem igényel semmiféle csomagolóanyagot, ami használat után a szemétlerakók hegyeit növelné. Tiszta lelkiismeret, tiszta test!"

Black Fairy

2019. május 1.

Nagyon kellemes illata van, a víz gyönyörű, csillámos lesz tőle, kellemesen hidratál, elég kevés habot képez, és viszonylag gyorsan el is tűnnek, de nem fogja meg a kádat...
Ellenben a bőrömmel, ami rózsaszín lett tőle...először azt hittem, a meleg víztől pirosodtam ki, csak rosszak a fények, de másnap zuhanyzáskor még mindig rózsaszín voltam...mókás, mondhatom...
De egyébként nagyon szép volt, szóval lehet újraveszem - és akkor használom, amikor hosszú cuccokban vagyok, hogy ne látszódjon a fura színem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

aszepsegbelulrolfakad

2018. december 6.

Csodálatos az illata, egyből magával ragadott, de ha nem használod el egyből könnyen túl sok is lehet az illat ha nem csomagolod el rendesen, az egész lakás karmaillatban úszott, ami engem amúgy nem zavart, de volt olyan ismerősöm aki már megszédült tőle.
A víz erős lila színe is nagyon tetszett, a hab nem annyira tartós, de egy kis segítséggel azért újraéleszthető, élvezhető. 3 alkalomra bőven, de 4 is benne van.
Összességében örülök, hogy kipróbáltam, de nem biztos, hogy sokszor fogom még ezt választani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Lolatapsi

2018. január 26.

A karma illathoz par evente mindig vissza kell ternem hogy unasig hasznaljam es par evre telitodjon az orrom vele. Most is igy voltam es habfurdo formaban hoztam haza. Sajnos ez is szarit furdes utan. Illata meg mindig mennyei es tulzo, a csillampor ebben is picit tul van tolva, hozza amit kell se tobbet se kevesebbet. Nem ez a habfurdo a kedvencem lush termekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Huhi

2017. április 22.

Miután minden ismerösömnek ezt adtam már ajándékba, végre magamnak is vettem egyet. Imádom az illatát, annyira misztikus annyira keleties, az Aladdin mese jut eszembe folyton róla :P Nagyon tetszik hogy lilára színezi a vizet, és belengi az egész fürdőt az illata. Az illata különben annyira erős hogy egy ideig a szekrényeket illatosítottam vele két használat között, de annyiszor éreztem így az illatát hogy kezdett zavarni, szóval beszereztem egy zárható üvegtárolót neki. Nagyon szeretem egy egy nehezebb napon előszedni és relaxálásként fürdeni egyet vele, közben olvasni. Én úgy érzem totál megérte, eddig kb 3x használtam és még bőven több mint a fele megvan. Mondjuk nekem elég érzékeny a szagokra az orrom így lehet emaitt sem teszek túl sokat egy egy kád vízbe. Az ára miatt 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

3tara2

2016. november 19.

Ismét Karmáztam ma - mert elvetemült és megrögzött rajongója vagyok!
A habfürdő maga a mennyei szimfónia. Csodálatos, lágy, hosszantartó orientális manna. Fürdőtől, nappaliig érezni. Beúszik az enteriőrbe, megédesíti köntösöm .... Imádom!
De!!! Hogy alig habzik a habfürdő, még úgysem, hogy egy egészet belecuppantok a kádba cirka kétezerért - no ez elég vicces!
És ha nem kenekedek be utána, ami azonnal agyoncsapja a parfüm aromáját rettenetesen érzem magam - ez pedig végtelenül bosszantó! Második alkalommal fordult elő, hogy nem volt szívem megölni ezt a csodát és nem testápolóztam. Vesztemre! Feszítve van kiszáradva a bőröm. Nagyon rossz érzés!
A habfürdőt száraz bőrűeknek tilos használni!
A tömb gyönyörű, orroknak isteni, bőrgyógyászatilag hatalmas nagy nulla!
Kizárólagosan azért kap három csillagot, mert abszolút megvesztegethető vagyok Lushhal.
Ejnyebejnye! Szedd már össze Magad Karma!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 19.

Ismét Karmáztam ma - mert elvetemült és megrögzött rajongója vagyok!
A habfürdőt száraz bőrűeknek tilos használni!
A tömb gyönyörű, orroknak isteni, bőrgyógyászatilag hatalmas nagy nulla!
Ejnyebejnye! Szedd már össze Magad Karma!

Aylawitch

2016. október 10.

A Karma családból ez az első termékem. Ahogy belépek a fürdőszobába érzem az Isteni finom illatát. :) Alig használtam el a tömbből, mégis sötétlilára színezte a vizet és kellemesen, hosszan érződött a bőrön. A csomagolást én is hiányoltam, nagyon sok Lush terméknél ez a negatívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 10.

Széncinke

2016. június 19.

Első Lush habfürdőm. A Karma családot nagyon szeretem, az eladó lány említette, hogy van habfürdő is ebből az illatból. Kíváncsi voltam, mit tud egy ilyen szilárd tömb. Valóban habzik, olyan lilára színezi a vizet, mint amilyen a képen a tömb. Az illata is hosszan érződik utána a fürdőszobában. Innen sajnos jönnek a hátrányok. Sajnos szárította a bőröm, viszkettem is tőle, és... khm.. a női részeim is érzékenyen reagáltak rá (viszketés, fájdalom pár napig). Így a maradékot nem fogom elhasználni. Szerintem 4-5 alkalomra lenne elég. Az illat és a csomagolásmentesség miatt 2 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Fenyő illóolaj, illatanyag. Illóolajként baktériumölő, antioxidáns tulajdonságai vannak. Kozmetikumokban ezek a hatásai csak viszonylag nagy koncentrációban jelentősek.