Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

Kitűnően tisztít, megszünteti a csomókat a hajban, megkönnyítvén ezáltal a fésülködést, míg illatán az érzéki Karma érezhető. A Karma egy illóolaj keverékkel készül, aminek mindamellett, hogy olyan az illata, mint a fűszerekkel teli tálban lévő narancsoknak, szerencsére fejbőr erősítő hatása is van egyben, valamint szabályozza a haj zsírosodását.

Amyle

2019. március 6.

Sokáig elég, heti 2 használat mellet is min. 2 hónapig. Jól tisztít, sokáig tiszta marad utána a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Ellen120

2018. július 19.

Karma forever, és ez a korong is zseniális, jó pár hónapig használható, mert nagyon jól habzik és tisztít. Utána mindenképp szükséges balzsamozás. Szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Hoagirl

2017. július 12.

Az egyik kedvenc illatom a Lushtól a Karma, nagy rajongója vagyok, így természetesen be kellett szereznem ezt a terméket is. Pedig határozottan szilárd sampon ellenes voltam, hiába tudom hogy óvjuk a környezetet vele, nekem a sampon legyen folyékony és flakonos. Több félelmem is volt ezzel a kivitelezéssel kapcsolatban, az egyik hogy nem fog kellőképpen habzani, márpedig nekem az szükségszerű a tisztaságérzethez. A másik az volt hogy esetleg bepenészesedik ahogy a fém tartóba visszahelyezem, vagy túlságosan kiszárad és használhatatlan lesz. Mindegyik félelmem alaptalannak bizonyult, mert nagyon, de TÉNYLEG nagyon kevés elég belőle, könnyen felhabzik, tökéletesen tisztít, az illata pedig elég sokáig érezhető a hajamban, egyszerűen csodálatos! A Lushban hozzá vásárolható fém tégelybe szoktam rakni használat után reggel, és este fürdéskor egyszerűen megfordítom hogy a másik oldala is megszáradjon, másnap reggel rakom csak rá a doboz tetejét, így nem történt még vele baleset. Az egyetlen nyűgöm vele a macerás beszerzés, ez ugyanis csak online érhető el webshopban, és a nemrégiben bevezetett rendszer miatt személyes átvétel esetén is ki kell fizetni a szállítási díjat, igaz ugyan hogy utólag annak a költségét jóváírják a bankszámlán, de ez nekem kicsit nyűggé teszi a vásárlást. A kissé körülményes beszerzés azonban nem a termék hibája, így részemről jár az öt csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

pannababo

2017. június 26.

Az illata és a hatása is mesés. de igen drága, és szárítja ahajvégeket, nem megfelelő hidratálás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

bankia

2017. május 31.

Csillagot adok ennek a terméknek azért, mert 1. nagyszerűen habzik. 2. könnyen kimosható a hajból. 3. a gyerekeim imádják, nekik tetszik az illata és sokáig selymes a hajuk. Amiért nem adtam: a zsíros hajamra nem volt jó, nekem nem tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

Unikornishercegno

2017. április 27.

Ez a sampon volt az utolsó reményem.. Két naponta mosom a hajam és ötezer féle sampont próbáltam már olcsótól a drágáig. Mivel erről nagyon jókat olvastam ezért mertem megrendelni. És nagyon nagyot csalódtam nem hogy kevesebbet mosok hajat hanem már egy nap után elkezd zsírosodni. Konkrétan rosszabb mint egy Garnieres vagy más drogériás sampon. Még pár hétig próbálgatom hátha jobban fog teljesíteni..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

scisneros

2016. június 12.

Isteni illata van, meglepően jól habzik, viszont hosszútávon használva nagyon szárította a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 12.

gumibogyo11

2016. május 1.

Szerettem az illatat es a sok habot, de foleg akkor hasznaltam amikor a New-t eppen szuneteltettem. A ketto egyutt is jo kombo, cserelgetve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

pankabeauty

2015. augusztus 27.

Nagyon jól tísztit szép fényes a hajam és mint ha hajmosás közbe hűsítene is egy kicsit. Az illata kellemes. Sűrű habot képez. Nagyon szeretem egyik legjobb sampon amit eddig kiprobáltam a Lushtól! Nagyon érzékeny a fejbőröm és ha parabén szulfát szilikon stb.. van egy samponba viszketek mint egy bolhás de ezektől nem szóval nekem megváltás volt mikor megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

risaedla

2014. szeptember 20.

Ajándékba kaptam, mivel imádom a parfüm illatát. Először fényes volt utána a hajam de pár használat után már sprőd volt és kifejezetten fénytelen. Hennázás előtt szoktam ezzel megmosni a hajam, mert ez tuti leszed mindent! Valóban nagyon sokáig elég, főleg így, de soha nem fogom magamnak megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.