Lush

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 8.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Úgy néz ki, mint egy borostyánkő tömb, bőségesen megfűszerezve a Karma különleges illatával.

CzFru

2020. november 15.

Nagyon retro, fenyős, bohó, kissé tolakodó illat, ami megosztó lehet. Én nagyon szerettem, bár kissé szárított, ellenben a legtovább tartott lush szappanom volt eddig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

emiko

2020. november 9.

Imádom az illatát. Természetesen mindenki más a utálja a környezetben, de én akkor is őt használom. Szerintem számottevően nem is szárít (nem jobban mint egy olcsóbb tusfürdő). Párom már kivan tőlem, mert minden tusolás után az orra alá dugom a kezem hogy "érzed milyen jó?", és hát ez az illat neki se a szívecsücske.
Update :
Már majdnem teljesen elfogyott. Sajnos igen szárít hosszabb távon, de az illata továbbra is csodás. Legalább hozzászoktatott a rendszeres testápolózáshoz ami egyébként nem volt a rutinom része. Az illata továbbra is pazar, szerelmes vagyok belé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 9.

Update :

baepsae

2020. szeptember 21.

Nagy szerelem ez a szappan, karakteres és különleges illat, ami zuhanyzás után is sokáig érezhető a bőrön, valamint a fürdőszobát is belengi. Jól, de kíméletesen tisztít!
A Sultana szappan után ő a második kedvencem a Lushtól, viszont azt vettem észre, hogy ugyan icipicit, de szárít. Ez orvosolható az esti hidratálással.
A párommal(ő indiai) mindketten szoktuk használni, uniszex illat, de csak ha valaki természetesen nyitott az erős, keletiesebb illatokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Pajzs

2020. június 11.

Egy kerek alakú, virágos kiadásban használtam el, ajándékszett része volt. Az illatában ott a Karma parfüm öröksége, viszont sokkal édeskésebbnek éreztem, nem olyan friss-gyantás, mint amaz. Ez többnyire inkább citromfüves cukorkára emlékeztetett használatkor. A fürdőszobát erősen beillatosította (így szárazon frissebb volt az illata), meg a bőrömet is. A szappan maga olajos, csúszós, jól habzik, a habja lágyan krémes. Jól tisztított, de sajnos szárított is. Gyorsan elfogyasztottam, ami az állagát tekintve nem meglepő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

csicsi86

2020. február 10.

Az illata tetszett, de a kezemet így télen szárította. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Az illata tetszett, de a kezemet így télen szárította. Nem veszem újra.

Vivus94

2020. január 2.

Ajándékba kaptam, és azóta az vettem észre, hogy mindenki mást érez ki belőle, általában vagy nagyon tetszik az embereknek vagy nagyon nem... Én az utóbbiba tartozom, de próbálom megszeretni... Van benne valami, ami néha megüti az orrom, ez az ami miatt nem szeretném kidobni, inkább elhasználnám (ami nem is lehetetlen feladat, mivel elég gyorsan fogy). De nagyrészt nekem túl fűszeres, túl intenzív és tolakodó. De aztán megint megcsapja az orrom az a valami, amiért mégis megpróbálom újra és újra... Egyébként jó a textúrája, nem szárítja szét a bőröm és tartós az illat fürdés után is. Ha valakinek bejön ez az illat akkor hajrá, tessék csak kipróbálni! De én sajnos nem tudtam beleszeretni... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Szandra007

2019. december 22.

Imádom az illatát, nagyon sokáig érezni. Vizsont sajnos ahhoz képest, hogy milyen hamar elfogy, eléggé borsos az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Titanilla10

2019. augusztus 15.

Illata erős tartós nekem a füstölők jutnak eszembe róla azokban is van ilyen jellegzetes illat.Nem szárítja a bőröm az illat egy ideig megmarad.Jól tisztít nem leszel izzadságszagú mert fertőtlenít is az aromaco dezodorral együtt pápá izzadságszag!Nagyon jó párom is ezt a szappant használja így férfiaknak is kiváló választás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

bebimosomedve

2019. augusztus 12.

Az illata nagyon erőteljes nem mindenkinek fog tetszeni ez tény. De viszont nekem ez az illat iszonyatosan bejön olyan különleges és más. Nem is tudom jellemezni. Az illata fürdés után is megmarad intenzíven. Nem szárít és könnyen habzik. Az egyik kedvenc szappanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Lily13

2019. március 20.

Ajándékba kaptam, nagyon karakteres és erős az illata, ráadásul hamar fogy. Aki nem kedveli ezt az összetételt az nem is tudja megszeretni. Többször volt, hogy valamit használat közben szerettem meg, ennél ez nem jött össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Narancs virág. Paula Begoun szerint illatanyag, mely irritáló hatással lehet a bőrre.

Színező anyag. (Piros)