Lush

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 8.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Úgy néz ki, mint egy borostyánkő tömb, bőségesen megfűszerezve a Karma különleges illatával.

csicsi86

2020. február 10.

Az illata tetszett, de a kezemet így télen szárította. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Az illata tetszett, de a kezemet így télen szárította. Nem veszem újra.

Vivus94

2020. január 2.

Ajándékba kaptam, és azóta az vettem észre, hogy mindenki mást érez ki belőle, általában vagy nagyon tetszik az embereknek vagy nagyon nem... Én az utóbbiba tartozom, de próbálom megszeretni... Van benne valami, ami néha megüti az orrom, ez az ami miatt nem szeretném kidobni, inkább elhasználnám (ami nem is lehetetlen feladat, mivel elég gyorsan fogy). De nagyrészt nekem túl fűszeres, túl intenzív és tolakodó. De aztán megint megcsapja az orrom az a valami, amiért mégis megpróbálom újra és újra... Egyébként jó a textúrája, nem szárítja szét a bőröm és tartós az illat fürdés után is. Ha valakinek bejön ez az illat akkor hajrá, tessék csak kipróbálni! De én sajnos nem tudtam beleszeretni... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Szandra007

2019. december 22.

Imádom az illatát, nagyon sokáig érezni. Vizsont sajnos ahhoz képest, hogy milyen hamar elfogy, eléggé borsos az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Titanilla10

2019. augusztus 15.

Illata erős tartós nekem a füstölők jutnak eszembe róla azokban is van ilyen jellegzetes illat.Nem szárítja a bőröm az illat egy ideig megmarad.Jól tisztít nem leszel izzadságszagú mert fertőtlenít is az aromaco dezodorral együtt pápá izzadságszag!Nagyon jó párom is ezt a szappant használja így férfiaknak is kiváló választás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

bebimosomedve

2019. augusztus 12.

Az illata nagyon erőteljes nem mindenkinek fog tetszeni ez tény. De viszont nekem ez az illat iszonyatosan bejön olyan különleges és más. Nem is tudom jellemezni. Az illata fürdés után is megmarad intenzíven. Nem szárít és könnyen habzik. Az egyik kedvenc szappanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Lily13

2019. március 20.

Ajándékba kaptam, nagyon karakteres és erős az illata, ráadásul hamar fogy. Aki nem kedveli ezt az összetételt az nem is tudja megszeretni. Többször volt, hogy valamit használat közben szerettem meg, ennél ez nem jött össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

pannababo

2019. január 5.

Drága érzéki szerelem. Nagymamám óra mibdenki ezt használja. Igazi keleti ,,nagyon fűszeres mégis tiszta illat. Igen,hagyományos szappa ,kell utána krém...de hihetetlen ☆☆☆☆☆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

mona82

2018. augusztus 4.

A fürdőlap után meg kellett vennem a szappant, mesés fűszeres, keleti illat, nekem igazi boldogság hormon :) Jól habzik, nem szárít, egyedül az alakja nem tetszik, nem esik kézre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

brti

2018. január 23.

Ajándékba kaptam vásárlásom mellé. Karakterikus illata van, imádom, bár semmi extra. ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Emeseberes

2017. augusztus 28.

Nagyon jó az illata, de a bőrön nem érezhető sokáig. Szerintem egy átlagos szappan extra illattal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Narancs virág. Paula Begoun szerint illatanyag, mely irritáló hatással lehet a bőrre.

Színező anyag. (Piros)