Lush

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pajzs, Módosítva: 2019. november 4.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

„A szicíliai vörös mandarin, a földes pacsuli és a tonizáló cédrusfaolaj kiegyensúlyozza a gondolataid és oldja a stresszt. Ez az okos keverék tele van helyreállító összetevőkkel. Ahogy a Kitsune fürdőbomba átalakul a vízben, te is megváltozol; bölcsebb, tisztább lelkű leszel.”

siposanni

2020. február 19.

Szerelmes vagyok a LUSH fürdőbombákba mióta kipróbáltam. És ez, mesés. Ellazultam, kitisztult az agyam, feltöltődtem. Imádtam ebben a citrusos illatfelhőben lubickolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Pajzs

2019. december 1.

Tüneményes a rókatündér kerek feje, bájos kis fülecskékkel. A vízbe dobva sárgásfehér és sárga csíkokat eresztett, miközben narancs buborékok pezsegtek ki belőle. A víznek olyan színe lett, mint egy érett őszibarack húsának, benne sok-sok arany csillámmal. Az elején habzott, de a habok hamar eltűntek. Nem szárított, de azért nem is táplált, de ezt nem is várom el egy fürdőbombától, viszont nagyon sima lett fürdés után a bőröm, mintha csak radíroztam volna. Az illata isteni, citrusos, kicsi fás beütéssel, nem győztem szagolgatni már a tasakban is, a vízben is illatozott rendesen, betöltötte a fürdőszobát, illetve a bőrömön is hosszan megmaradt, ahogy a csillámok is. Ez utóbbiakat a fürdés utáni zuhanyzás sem vitte le, és mivel Szerelmem is kipróbálta, ő is csillogott, főleg a karja meg a borostája pompázott aranyban, pedig alaposan lesuvickolta magát a kitsunés mártózás után. Az illata neki is tetszett, valamint ő is tapasztalta, hogy sima lett a bőre. Egy rókatündéres fürdőbomba két fürdésre elég volt. A kádat pikk-pakk ki lehetett takarítani utána, nem hagyott nyomott.
Frissítő, feltöltő aromaterápiás fürdőt lehet venni Kitsunével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Frissítő, feltöltő aromaterápiás fürdőt lehet venni Kitsunével.

Színező anyag. (Piros)