Lush

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2012. december 22.

Kiszerelés:   20g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

A „varázsnarancs” pigmentek fényvisszaverőként működnek, s ennek köszönhetően a bőr ragyogó lesz és fiatalabbnak tűnik. Sokféleképpen használható – kihangsúlyozhatod vele a homlokcsontod és a szemhéjad, hogy a szemed igazán nagynak tűnjön; az arccsonton alkalmazva fiatalos ragyogást ad; a szem alatt minimálisra csökkenti a sötét karikákat; a dekoltázson pedig egyszerűen szexi.

Így használd: Keverd el kedvenc arckrémeddel vagy krémárnyalóddal. Ha fényesebb bőrtónusra vágysz, akkor vigyél fel egy vékony réteget az arckrém és a krémárnyaló közé.

Használd a terméket a szemöldökcsontra, az arccsontra, a szemhéjra, a felső ajakívre vagy a kulcscsontra. Visszaveri a fényt és ragyogóvá teszi a bőrt. A szem alá fölvive eltünteti a sötét karikákat.

sebidori91

2017. január 2.

50% kedvezménnyel vettem, így tutira megéri. Nagyon tetszik a finom fénye, highlight-erként használom. Könnyű felvínni, csak 5-6 óra után már semmi nem látszik, ezért minusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

PiciZsuzsa

2016. november 16.

Nagyon szuper kis termék. Minden nap használom, de egy életre kitart majd. :D
Szép fényt ad, szolid mindennapi simnkeléshez is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Nagyon szuper kis termék. Minden nap használom, de egy életre kitart majd. :D
Szép fényt ad, szolid mindennapi simnkeléshez is tökéletes.

TUN1988

2016. szeptember 17.

Tényleg szép fényt ad az arcnak,a szem alatti karikákon is segít,de csak annyit hogy máshogy esik a fény a krém miatt arra a területre,így annyira nem látszik....de azért nem estem hanyatt tőle....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

pankabeauty

2015. augusztus 27.

Nagyon szeretem mindennapos sminkem egyik darabja. Szépen kiemeli a szemzugot, ajak feletti részt, és a arccsontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

bobekecske

2014. március 19.

A kiszerelés miatt kicsit elhanyagolom, pedig nagyon szép látványos, de természetes fényt ad az arcbőrnek. Sötétebb bőrön nem tudom, hogy mutatna és mennyire lenne természetes, de nekem világos bőrön bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

haminda

2013. február 11.

1 hete beszereztem belőle egy tégellyel. Nagyon pici a krém, ellenben az ára borsos, viszont legnagyobb örömömre elg belőle minimális mennyiség. Szem alá feltéve tényleg látványosan segít a karikák elhalványításában, arckrémbe keverve pedig pihentebb kinézetet ad, így pénteken különösen nagy hasznát lehet venni. Jogosan jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

Petronella

2013. január 3.

Teljesen univerzális, csodás egy termék! Én a pirosító feletti közvetlen részen szeretem használni leginkább, hogy egy kis hidegebb fényt vigyek az arcomba, amivel megtöröm a melegebb tónusokat. Szemöldök alatt is ugyanilyen szépen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Carmenessque

2013. január 2.

Szerintem teljesen helytálló, hogy multifunkciós termékként írják le, mert valóban sokmindenre működik. Kiemelőként arccsonra, szemöldökcsontra szoktam használni, de nagyon szép eredményt kaptam korrektorral elkeverve a szemem alá is. Krémes, lágy, könnyen kenhető és eldolgozható, és nagyo finom, kicsit rózsaszínes fénye van. Nagy kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.