Lush

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apokrif, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 23.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

"Színház az egész világ! Bármelyik pillanatban elkezdődhet életed egy fontos jelenete, amelyben nagyot kell alakítanod. Készülj rá pezsdítő lime-mal és citrommal. A porított baobab-gyümölcsöt tartalmazó keverék pezsdítő élményt nyújt, és serbetre emlékeztető ízzel árasztja el a nyelved. A fogmosás legyen a felüdülés könnyed pillanata! Harapj szét egy tablettát, majd alaposan sikáld meg fogaidat."

domanybeatrix

2020. július 10.

Szeretem a citrusos ízeket, és ez a fogtabletta is bevált a márkától. Szerintem felváltva fogjuk használni a Dirty-vel. Jól tisztít, nem habzik túlságosan, és nincs kellemetlen utóíz utána a számban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 10.

Lanie

2018. október 21.

Sajnos nekem ez a termék nem jött be de lehet ízlés kérdése mert nem tisztít rosszul. Engem rettenetesen emlékeztet valami borzasztó pezsgőtabletta ízre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

draculina

2018. október 6.

Meglepódtem mennyire jól tisztítja a fogakat. Nekem annyira habzik, hogy csak egy tabletta felét használom el egy fogmosáshoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 6.

mafalda

2018. július 21.

Az íze miatt vonok le pontot, egyébként heti egyszer mint polírozó egész jó, bár régebben nem nyűgöztek le az efféle cuccok...haladok a korral.🤣

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. május 21.

Mivel imádom a citrusféléket, így nem okoz gondot az íze. Az első használat nagyon fura volt nekem. Azonban tényleg felfrissíti a szájamat és szépen tisztítja a fogakat. Nekem eddig nincs panaszom a fogzománckopással kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 21.

Peppertree

2018. április 10.

Akkor találtam rá erre a termékre, amikor fluoridmentes fogkrémet kerestem. Esténként szoktam használni, mert akkor nem fontos, hogy friss, mentolos legyen a leheletem. Elég, ha csak tisztítja a fogaimat. A tabletta elrágásakor mindig figyelnem kell, hogy ne nyeljem le reflexből. :)) A citromtól elég savanykás íze van, beindul tőle a nyáltermelés rendesen. :)) Jól habzik, sőt!
Egyedül csak az árával nem vagyok kibékülve. Napi 2-3 használat mellett hamar elfogyna. És valljuk be, találni párszár forintos megoldást is natúr fogápolásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

annabanana

2018. március 17.

Mintát kaptam belőle, jópofának tartom, felváltva használom a megvett Miles of smiles fogtabikkal, de nekem az utóbbi a favorit. Sajnos nem habzik annyira és nem ad akkora frissülés élményt, mint a másik, viszont néha feldobta a fogmosási rutinom a változatosság. Én nem éreztem, hogy "csiszolta" volna a fogaimat, sem jó sem rossz értelemben. Aki nem szereti a mentolt és valami fogkrém alternatívát keres, na annak 5* lenne, nekem így csak 4.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

googles

2017. július 3.

Csak parszor hasznaltam, de nem is mernem tovabb hasznalni. Az az erzesem, hogy brutalisan csiszolja a fogat, nem tudom, teszteltek-e evekig, de nekem az az erzesem, ez hosszutavon bantja a fogzomancot. Emiatt nalam nem nyero. Az ize es az ossztevoi nem frissitenek, a Himalaya fogkremek frissitoek, de evvel olyan erzes, mintha meg sem mostam a fogamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 3.

Hatshepsut

2017. május 30.

A makacs fogkövem ellen nagyon bevált! Finom az íze és nagyon jól habzik. Friss leheletet eredményez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

SzBori

2017. január 17.

Napi kétszer szoktam vele fogat mosni, reggel és este. Nekem nagyon tetszik, teljes mértékben megszerettem. A fogaimon észrevettem, hogy fehérebbek lettek. Az íze szerintem nem rossz és a leheletemet frissíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Hidratálók: Sorbitol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Sorbitol h 1 1

Kaolin 0 0