Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált 2014-es Valentin napi kiadás

"A Love Lockethez azok a lakat formájú medálok adták az ötletet, amelyet sokan a nyakláncukon viselnek, benne kedvesük fényképével. Ezekhez hasonlóan a mi lakatunk is kinyitható, azaz kettétörhető, s a belsejében titkok rejtőznek. A fürdőgolyó külső rétege tele van szív alakú papírkonfettivel, mely látványosan ringatózik a kád vizén. Amikor feltöröd a Love Locketet, a belsejében találsz egy kisebb, szív alakú fürdőgolyót. Ebbe rengeteg moszatszívecskét rejtettünk, amelyek kiszabadulva a romantika tengerévé változtatják a fürdőt. A Love Locket jókedvű és érzéki olajok keverékétől illatozik – igazi luxuskivitelű Valentin napi kényeztetés. Készíts tökéletes, romantikus fürdőt két személyre, és merülj el a szívek özönében!"

Vegán termék

Angel9377

2014. június 30.

Mi is kipróbáltuk, de sajnos egyáltalán nem nyűgözött le. Hatalmas nagy darab, viszont ennyi pénzért inkább két különbözőt kellett volna vennünk, jobban jártunk volna. A párom törte ketté, a boltban mondták, hogy 3 "adagnyit" lehet belőle csinálni, hiszen van benne egy kisebb szív, a külső réteg pedig 2 alkalomra elég. A "tető" leműtése után azt láttuk, hogy a kicsi szív nem vehető ki, szóval vagy letörjük róla a hátsó rész darabjait, vagy simán berakjuk a vízbe. A második opciót választottuk, de igazából egyben kellett volna felhasználni az egészet, mert így a meglepetés szívecskék rögtön szétszéledtek, és mire feloldódott a golyó, már a kád alján tanyáztak. A víz kellemes rózsaszínű lett, és viszonylag sokáig megmaradt az illata, ami nem volt rossz. A kádról könnyű volt lemosni a pink csíkot, de a víz leengedése után rögtön akcióba is léptem, nem tudom,hogy ha valaki elfelejti, akkor mennyire nehéz eltávolítani. Összességében nem volt nagy élmény a kedvenc golyóinkhoz képest, és hiába volt nagy, a think pink kb ugyanezt tudja 950 ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

svivko

2014. március 16.

Valentin-napi limitált kiadás, de még március elején is be lehetett szerezni, 3000 Ft körüli áron.
Az illata pompás, friss, virágos, a mérete mint 2,5 normál Lush fürdőgolyóé, a víz színe tőle imádni-való bugyipink teleszórva nem olvadó szívecskékkel.
Még a boltban megkérdeztem, hogy ugyan árulják már el, hogy van ez a felezés a fürdőbumszlijaiknál, mivel ez a termék hatalmas volt ahhoz, hogy egyszerre pacsáljam el. A válaszuk az ütögetés volt, amit én szépen nőiesen meg is oldottam a kád szélén, és konkrétan felrobbant a szívecske, csak 1/3-át sikerült kimenteni. :D Klassz módszer. Arról nem is beszélve, hogy így kb 3-4 perc alatt elolvadt a vízben a sok kisebb darab, nem volt akkora élmény, mint a sima golyókáiknál. Szóval nem ajánlom a felezést, úgy nem teljes az élmény.
Nem szárít, sokáig illatoztam tőle - a fürdő is-, nem bántam meg, hogy megvettem, bár talán így erre az egyszeri nem WoW élményes alkalomra túlzás az ára.
Külön öröm amúgy, hogy ezek a szívecskék pont lefolyó-kompatibilisek. :D Romantikázáshoz tökéletes, én még a párom hazaérte előtt lazítottam egyet, csak pislogott, mikor meglátta a még ki-nem-zuhanyzott szívecskés-rózsaszínes kádat, miután hazaért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

v.szilvia789

2014. március 12.

Szép nagy darab fürdőgolyó vagy inkább szív. A barátom már február elején kinézte a boltban, végül megvettük. Kettétörni elég nehéz volt, férfi kéz kell hozzá. A leírásban szereplő szív alakú konfettik csak a kád vizének leeresztése után lettek láthatóak, a kád alján. Szóval a lebeg a víz felszínén dolog nálam nem működött. Az illata nagyon kellemes, a víz pink színűvé válik tőle, és mivel elfelejtettem kádat pucolni időben, egy rózsaszín csík maradt a kád szélén, ami nehezen akar kopni... Összességében nem rossz holmi, de a leírástól messzebb áll és a színe sem olyan élénk, mint a képen. Egész halvány rózsaszín.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 12.

Jázmin. Paula Begoun szerint a jázminnak nincsen különösebb hatása a bőrre, viszont a benne lévő illatanyagok irritációt okozhatnak az arra érzékenyeknek.