Lush

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Angel9377, Módosítva: 2018. október 11.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Ennek a terméknek ugyanolyan az illata, mint a Twilight fürdőgolyónak. Csillapító, nyugtató fürdőt varázsol, melynek felszínén színes pöttyök úszkálnak, pasztellszínű szigeteket alkotva a vízben. A Luxury Lush Pud nyugtató hatású fürdőgolyó, mely simogatóan vigasztaló levendulával és ilang-ilang-olajjal készült – tökéletes fürdő lefekvés előtt

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Mona29

2018. június 4.

Az illata kellemes, jól hidratál, finom habot képez. A gyerekek imádták, remélem, hogy visszahozzák még valamelyik télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

Kathrin17

2015. december 31.

Lush leárazásban vettem meg és örökre a szívembe zártam. Isteni finom levendulás az illata. Gyönyörű színű lesz tőle a víz. Nem lehet nem szeretni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

Norih

2015. december 18.

Imádom ezt a fürdőgolyót! Nagyon cukik ezeke a kis szines pottyok a viz felszinen! Imadom a twilight furdogolyo illatat, es szerencsemre ennek is ilyen illata van! Gyonyoru rozsaszin habos lesz tole a viz csillog! Az elejen meg a szinek hab formajaban olvadtak,pezsegtek! Szuper furdogolyo,ez most a kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 18.

dessy

2015. február 4.

Kedvenc fürdőgolyóm a lushnál :) Finom és féláron nagyon is megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Kedvenc fürdőgolyóm a lushnál :) Finom és féláron nagyon is megérte.

rebus

2014. július 16.

én imádtam :) szuper finom illatú, nem szárította a bőröm egyáltalán. egyszerre nem az egészet, hanem csak egy kis darabkáját használtam (lemorzsoltam), így több alkalomra is elég volt. a színétől elsőre megijedtem, nehogy befogja a kádat, de mivel ez nem történt meg, így bátran használtam újra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

katacita

2014. január 30.

Az illata nagyon fincsi, elég visszafogott, de nagyon kellemes. A víz pedig csodálatos élénk ciklámen színű lesz tőle, olyan, mintha céklalében fürdenék :D A kádunkat nem fogta meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)