Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Habos eper és vanília illatú -  a Vanillary és a Yummy Yummy Yummy keveréke, tehát két Lush-kedvencből állt elő a harmadik.

agi.greendaygirl

2013. augusztus 3.

hatalmas csalódás! én is a retro szekcióból rendeltem, nagyon tetszett a cuki kis gomba, és az eper vanília párosítás nagyon jól hangzott. Valójában egy minimális szappanos illattól eltekintve, ami csak akkor érződik ha nagyon figyelmesen szaglászok, az ég világom SEMMI illata nem volt. nagy habok, pirosas színű víz, de ez önmagában nem sok... A bőrömmel nem csinált semmit kb. legalább nem szárította. Nagyon nagyon mérges vagyok, és haragszom rájuk, amiért ezért elkértek 1500 Ft-ot...
ez egy olyan termék, aminek ha lehetne, egy csillagot sem adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

ez egy olyan termék, aminek ha lehetne, egy csillagot sem adnék.

Yndre

2013. június 9.

A Lush honlapjáról rendeltem a Retro szekcióból. Úgyhogy az illatát csak elképzelni tudtam, de az eper és a vanília keveréke nagyon kecsegtetőnek tűnt. Így kicsit csalódott lettem amikor a kádba dobtam és valójában semmi köze sem volt az eper-vanília kombóhoz. Inkább valamilyen fanyar virágillatra emlékeztetett, talán leginkább a pipacs virágához... Egyébként kellemes habfürdő, szép piros bóléban pancsolhatunk és még kissé hidratál is, de a kellemetlen illata miatt -1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

judit.nemes1028

2012. március 16.

kár, hogy csak limitált, lehetne állandó termék is:) nagy habok, puha bőr, fincsi illat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Cocamide DEA
Illatanyagok: Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Dipteryx Odorata Seed Extract, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool, Parfum/Fragrance
Színezékek: CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

A tömjén nevű gyanta kivonata, mely csípős, kesernyés izű, melegítő érzetű. A CosIng hivatalos besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), simító, bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint nincsen semmilyen kutatás, ami azt mutatná, hogy a tömjén hasznos a bőrnek.

Színező anyag. (Piros)