Lush

Ár:   3890 Ft és 7090 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 g és 600 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kalozholgy, Módosítva: 2019. február 21.

Ár:   3890 Ft és 7090 Ft
Kiszerelés:   300 g és 600 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Limitált kiadás

"Próbáld ki a rózsaszín összetevők egész tárházát, melyeket mind beletuszkoltunk ebbe a pompásan krémes, bőrfényesítő testradírba. A frissítő pink grépfrút, a tisztító rózsaagyag és a hámlasztó himalájai tengeri só éjjel-nappali ragyogást ad a bőrödnek. A vanília és a rózsafa fényűző, babahintőporhoz hasonló illata garantáltan ellenállhatatlan."

ninahf

2020. július 11.

A kedvenc testradírom tavaly óta!
Nekem gyorsan fogy, mert a finom illata miatt hajlamos vagyok sokat magamra pacsmagolni, plusz ugye nem túl olcsó, de muszáj elnéznem neki annyira jó az illata! És ez a cuki pink szín se semmi. Ezt is bevenném állandó terméknek! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 11.

A kedvenc testradírom tavaly óta!

browniee

2020. június 26.

Szép a színe, nagyon finom illata van. Kicsit sütihez hasonlít nekem. Jól radíroz, kellően tisztít. Viszont van benne valami amitől már tusolás közben elkezdek viszketni, gondolom allergiás lehetek az egyik összetevőre. Próbálkoztam vele egy ideig, de a fele rámromlott. Összességében nem rossz a termék, de nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Zsozsi20000118

2020. május 27.

Nagyon finom az illata, a színe valami eszméletlen rózsaszín, ami használat közben meg is látszik, de szerencsére sem a kádat, sem a bőrt nem fogja meg. Mint minden só alapú termék, ez is csíp egy kicsit, főleg borotválkozás után, de nagyon puha tapintású bőr marad utána. Aki teheti, szagolja meg a boltban, mert valami eszméletlen finom illata van! :) Az idők és az elhasznált testradírok során rá kellett hogy jöjjek, hogy a cukor alapú radírokat jobban szereti a bőröm, mert abszolút nem csípnek és nem szárítanak, de mivel a Lushnál inkább jellemzőek a sós radírok, be kell ezt áldoznom. Mindig elcsábulok az újdonságokra! ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

CzFru

2020. május 15.

A vaktában kinézett lush rendelésem egyik része volt. Az illata mennyei, én joghurtos fagyihoz hasonlítanám. A színe nagyon durva, de ehhez az illathoz illik. Na most kérem, kezdem a pozitívumokkal: jól, de kíméletesen radíroz, nagyon puha utána a bőröm és mennyei az illata. A negatívum számomra az állaga: nagyon folyós, és nehéz normális mennyiséget kinyerni a tégelyből. Fröcsög minden felé és a brutális rózsaszín színe mindenhol ott van, nem csak az ember bőrén (a szőnyegre is jutott első alkalommal...abból nehezen vakartam ki), de vízzel lejön. Ja és brutálisan habzik! Másnál is?
Jó termék, de legközelebb lehet kipróbálok egy szilárd változatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Jó termék, de legközelebb lehet kipróbálok egy szilárd változatot.

reikaa

2020. május 5.

Isteni illatú, finoman szemcsés bőrradír. Borotválás előtt szoktam használni hetente 1x , finoman puhává és simává varázsolja a bőrőmet. Hátránya, hogy tényleg elég folyékony az állaga, így nem a leggazdaságosabb termék, de ahogy nézem a tégelyt a 300g-os szerintem elég lehet 10-12 alkalomra is , úgyhogy leosztva már az ára is barátságosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Black Fairy

2019. szeptember 11.

Kellemes az illata, a bőröm nagyon pihe-puha lesz utána és remekül hidratál. Nem fogta meg sem a bőröm, sem a kabint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

mafalda

2019. június 29.

Nagyon szeretem, igazi friss illat főleg így nyáron, nagyon puhít kicsit sem szárít sőt nagyon is táplál, semmi kence nem kell a bőrömnek a használata után. Ami fura h nagyon híg az állaga, így gyorsan fogy meg hogy úgy fröcsög h minden rózsaszín lesz tőle, de ezt elnézem neki. 😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

babyface

2019. április 29.

nagyon megszerettem a lush zuhanyradírjait így külön öröm volt mikor megláttam ezt a tavaszi limitált rózsaszín csodát. :) az illata tényleg isteni finom krémes, púderes akár egy vaníliás-rózsapuding. a legjobb ezekben a termékekben, hogy nem kell külön tusfürdőt használnom a testradír után hanem egyben letudom ezt a két lépést. :) az eredmény pihe-puha bőr és illatban nekem remekül harmonizál a charity pot testápolóval :) együtt a kettő szuper kombó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

kisski

2019. április 15.

Amikor felfigyeltem rá a boltban, rögtön szerelembe estem, isteni illata van, valami pudinghoz vagy joghurthoz tudnám hasonlítani. A bőröm kellemesen puha lesz használat után és tényleg sokáig érződik.
Alléban az eladólányok mondták, hogy pár nap alatt el szokott fogyni az egész készlet... talán ha ilyen nagy rá a kereslet, marad egész éves terméknek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

darbarad

2019. április 6.

Imádom kategória. A Lush Rub rub rub zuhanyradírja nagy szerelmem már egy ideje, és mikor kijött ez a limitált szériás, vaníliás, rózsaszínű testvére, hát muszáj volt megvennem. Állaga szinte ugyanaz mint kék elődjének, ugyanúgy alkalmas gyengédebb és durvább radírozásra, tökéletes habfürdő és bőrpuhító. Az illata mennyei, fürdés/zuhanyzás után még hosszan érezhető a bőrön. Remélem egész éves termék lesz, bár kevés rá az esély, szóval muszáj lesz időben bevásárolnom belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid