Lush

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kalozholgy, Módosítva: 2020. május 27.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

"Mindenki szereti a megnyugtató, mélyen tisztító fürdőzést. Dőlj hátra és add át magad annak, amit a szíved mélyén őrzöl, miközben a neroli és a bergamott illatát árasztó Earl Gray teafilter szép csendben a felszínre úszik a pezsgő, rózsaszín teáskanna mélyéről, hogy kék búzavirágszirmokkal árassza el a kádat. A zöld tea tisztítja a bőrt, úgyhogy jó lesz, ha magadnak és a kedvesednek is töltesz egyet."

Black Fairy

2020. május 12.

Az illata jó, kellemes érzés vele a fürdés, és jól néz ki a kádban...aranyos a formája is

De a takarítás katasztrófa...Az ázott szárított növényeket kihorgászni és leöblítgetni (úgy rám tapadtak, valamit a törölköző dörzsölt csak le) egy dolog; a rózsaszín megfogta a kádat (ÉS A BŐRÖMET), szóval fürdés után súrolhattam...Nekem ráadásul kibomlott a csomó a "filteren", szóval nagyon mókás volt, többet nem veszek...
(Akit nem zavar a takarítás utána, annak viszont javaslom, de nekem nem érte meg, még a lefolyót is ki kellett takarítanom, hiába horgásztam ki a gaz egy részét, mielőtt leengedtem a kádat.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Színezék. Piros.