Lush

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Genever, Módosítva: 2018. június 8.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ne félj! A megnyugtató levendula és tonka habjai meleg ölelésként ringatnak el egy nyüzsgő nap végén. Tartsd folyó víz alá és hagyd pörögni. A fénylően rózsaszín vízben a levendula és az ylang ylang segít, hogy anyukád ellazulhason és kipihenhesse a nap fáradalmait."

Jansis

2019. május 30.

Szponzor ajándékként jutottam hozzá,
1. 4 alkalomra jutott belőle, így szerintem megéri az árát
2. Nagyon lággyá teszi a vizet
3. Nagyon puha lesz tőle a bőröm
4. Jól habzik
5. Nem fogja be a kádat:)
Igy szerintem nagyon jó ajándék tud lenni bárkinek, akit szeretnél egy kis relaxszal meglepni:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Szponzor ajándékként jutottam hozzá,
1. 4 alkalomra jutott belőle, így szerintem megéri az árát
2. Nagyon lággyá teszi a vizet
3. Nagyon puha lesz tőle a bőröm
4. Jól habzik
5. Nem fogja be a kádat:)

Nancika

2018. július 18.

Már amikor megláttam a boltban, azonnal beleszerettem ebbe a kreatív ötletbe és kivitelezésbe, a habfürdő illatáról már nem is beszélve.

Mindemellett fanatikusan rajongok a Lush habfürdőiért, és ez is teljes mértékben megnyert magának. Jó nagy habot lehet vele kreálni, amivel öröm a fürdés, a három kis szára pedig tökéletes darabokra törve három alkalomra is, így ez is igen gazdaságos termék.

Ráadásul sejtettem is, hogy itthon mire számítsak, hiszen az üzletben egy kicsi darabból már hatalmas habot tudtak kreálni, amikor bemutatták nekünk a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

További info az összetevőről a KM-blogon >>