Lush

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: allebag2, Módosítva: 2018. február 12.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

2017-es karácsonyi limitált kiadás

Ez a vajas krém visszaállítja a télen durva és száraz érzetű bőr hidratált, komfortos állapotát. Friss almainfúzióval élénkíti a fakó bőrt, míg a mandula- és jojobaolaj feltölti azt a szükséges nedvességgel.

KERESEM!! Lush Once Upon A Time Testápoló
Ár: - , Eladó: PotterAlexa
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: --

Lina14

2020. december 5.

Számomra egy kicsit erőltetett, műanyagos zöldalma illata van elsőre, aztán egy pár perc után tényleg csak az almát lehet érezni
Remekül hidratál egyébként, hosszú ideig lehet érezni a hatását és nem képez film-réteget sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Bocse

2020. május 27.

A Jézuska hozta, és nagyon szeretem. Mindig egy friss zöld alma jut eszembe róla. A bőröm pedig imádja. Egy csillagot levonok, mert megfogja a ruhákat akármennyire is vékonyan kenem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

slytherclaw

2018. június 7.

Féláron vettem, de annyira beleszerettem, hogy ha lesz az idén is, meg fogom venni teljes áron. Még télen siránkoztam azon, hogy a Santa's Belly tusfürdőzselé milyen fantasztikus illatú, de mennyire használhatatlan, mert atomjaira hullik fürdés közben. Ennek a testápolónak majdnem ugyanolyan illata van, bár egy kicsit talán citrusosabb. Remekül hidratál, gyorsan beszívódik, nem irritál borotválkozás után sem és kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

polynaranna

2018. május 1.

Kis kiszerelésben kaptam meg, isteni illata van és valóban puha bőrt eredményez. Szuper termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

allebag2

2018. február 18.

A megvásárlást követően nagyon furcsa, szúrós illatot éreztem a dobozból, de a használat folyamán rájöttem, hogy ez az egyik legkülönlegesebb, legfinomabb illatú testápoló,amit valaha is használtam (pedig volt szerencsém párhoz). Igazi Lush egyediség. Alma, de van benne valami olyan ellenállhatatlan csavar, ami függővé tesz. Fanyar, almás, citrusos krém, amely rendkívül jól hidratál, és nagyon puha bőrt eredményez. Biztos újra venném, ha még lehetne kapni. Sajnos limitált volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.