Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   80g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Angel9377, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Kiszerelés:   80g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"A flamingó szereti a vizet – úsztasd meg egy kicsit! Gyümölcsöző kalandok várnak rád ezzel a többször használható habfürdővel, melyet koktélok ihlettek. Teli van illatos rózsafával és szexi ylang ylanggal! A bőrpuhító makadámiadió-olaj és a frissítő bergamott olyan finoman kényezteti a bőröd, hogy flamingórózsaszínben fogod látni a világot."

kecskesszuszu17

2017. november 23.

Visszafogott az illata és szuperül működik, bár nekem csak 2 alkalmat bírt ki, lehet én rontottam el, de teljesen szétázott. Mindenesetre csodás habot csinált, a benne lévő bergamottól teljesen ellazultam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

grd39

2017. szeptember 24.

Sok-sok használatra elég, de sajnos alig érezni az illatát a vízben... viszont szép halvány rózsaszínre színezte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Donna

2017. augusztus 6.

A folyó víz alá tartva azonnal habzik és szép halvány rózsaszínre színezi a vízet. Az illata nagyon enyhe és kellemes. Kb. 5 alkalomra elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

kittiana1

2017. január 21.

Mostanában gyakrabban vásárolok a Lush-ban,ezt a terméket még decemberben vettem meg, jó illata van,a víznek szép színe lett, tipikus Lush fürdőbomba,ajánlani tudom csak!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

csillu

2016. január 6.

Kisfiamnak vettem, mert imád a kádban játszani. A boltban úgy mutatták, hogy a folyó víz alá kell tartani, így is tettünk és nagyon finom óriási hab lett belőle, ami aztán jól meg is maradt a vízen. A vizet egy kicsit rózsaszínre színezi. Az illata nagyon kellemes. Úgy láttam, hogy elég jól hidratált. Jópofa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 6.

Színezék. Narancssárga.